Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Dostum bunun sorumlusu neden Sarutobi'ymiş, anlatır mısın merak ettim? :)
Dokuz Kuyruklu'yu saklamak istemesi köyü karşısına yerleştirmesi. Düşünsene kaç yaşında çocuksun herkes senden nefret ediyor. Köyün yöneticisi çıkıp bir şey yapmıyor. şimdi ta hatırlamıyorum ama birisi bile çıkıp Naruto'ya senin babab annen şunları şunları yaptı vs dedi mi?

Dokuz Kuyruklu'yu saklamak istemesi köyü karşısına yerleştirmesi. Düşünsene kaç yaşında çocuksun herkes senden nefret ediyor. Köyün yöneticisi çıkıp bir şey yapmıyor. şimdi ta hatırlamıyorum ama birisi bile çıkıp Naruto'ya senin babab annen şunları şunları yaptı vs dedi mi?
Millet Naruto'nun babasının Minato olduğunu bildiğinde bir şeyler değişecek olsaydı, üçüncü Raikage A'nın manevi oğlu olarak tanıttığı, dördüncü Raikage Ay'ın da kardeşim diye hitap ettiği Bee de yıldırım köyü içerisinde dışlanmazdı. :(

İnsanların davranışının sebebi kuyruklu canavarlardan korkuyor olmaları. Minato'nun çocuğu olduğunu bilmeleri bu korkuyu yok etmeyecek. Çok alakasız bunlar. :bilmem:

Az önce Naruto vs Gaara yi tekrar izledim
Insanlar neden Naruto'yu sevmez anlamıyorum
Gaara'yi yendikten sonra yanlizligin acısı hiçbirşeye benzemiyor degil mi demesi süper ya
Cidden çok seviyorum süper karakter bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık