Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Part 1'de çok iyi dövüşler vardı. Seride ne zaman güç seviyelerin yükselmesiyle kalite de düştü.

Korkmamız gerekiyor bide Xebec diye bir adam çıktı. :/ Hashirama da çok önemli değilken birden çok önemli olmuştu. Naruto'da Rikudo vardı, Op'ta da Joy Boy. :/ Im ve Kaguya falan derken istenmeyen şeyler yaşanabilir. :(
Durr............
Dövüşler, hikaye, atmosfer, çizimler........... 3 yıllık Ts sonrasında kopuyor seri.
Seriyi kendi haline bıraksak direkt reenkarnasyona gidecek gibi zaten. Şapkadan da Joyboy ruxu çıkarsa mhhhhhhhhhhhhh....

Sakura'ya olan eleştiriler genelde karakteri üzerinden oluyor ama esasında rahatsız edici bir karakteri olduğunu düşünmüyorum sakura'nın. 12 yaşındaki halinden bahsedeceksek konuşmanın manası yok zaten. Sonuçta o yaşlarda kızlar böyledir. Üstelik Sakura son derece normal bir ailede son derece normal bir kız olarak var olmuştur. Fakat etrafındaki şeyler o kadar anormaldir ki Sakura herkesten daha çabuk ve çok olgunlaşmak zorunda kalmıştır.

Sakura içinde bulunduğu aile yaşantısından ötürü ne Naruto gibi yalnızlığı ne de sasuke gibi acıyı biliyor. Fakat değer verdiği kişiyi kurtarmak için kendi çapında çabalarken neden itici görülüyor ben anlamıyorum. Kız basitçe ne yapacağını bilmiyor esasında. Belki böyle yaparsam Naruto gitmez belki böyle yaparsam sasuke beni dinler vs diye düşünüyor. Tamamen çaresizlikten doğan bir durum. Hayata bir yanından tutunmaya onda gerçek bir şeyler arayan bir karakter belki de Sakura. Kendisi mutlu mesut ailesi ile otururken köy için öncesinde Minato ve kushina feda ediliyor sonrasında ise Uchiha klanı. Sakura dünyanın bu kısmı ile hiç alakası olmamış genç bir kız olarak son derece olgunlaşmış ve serinin en gerçekçi karakterlerinden biri olmuştur.

Sakura yaşanan olaylardan sonra güçlenmesi gerektiğine karar vermiş çünkü tekrar öyle şeyler olursa arkadaş olarak görevini yerine getirmek istemektedir. Onlara asla yetişemeyeceğini bildiği halde canla başla çalışmış ve savaş anında tsunade seviyesinde bir kunoichi haline gelmiştir. Sasuke ile Narutoya bakınca komik bir seviye gibi gelebilir ama sıradan bir insan olan Sakura için inanılmaz bir seviyedir. Ki o seviyenin bir önceki taşıyıcısı da bizzat hashiramanın torunudur. Biraz da buradan bakmak ve Sakura'ya haksızlık etmemek gerek diye düşünüyorum. Sakura'yı da Sakura gibi insanları da sevin.

Daha bir tane oldu o da anarşi getirdi. İkincisini görelim öyle konuşuruz :D
Hokage dediğin Kakaşi de olabiliyor çok da anlam yükleme :)
Hatake Sakumo'nun oğlu olur kendisi ki bu adam bilindiği üzere Legendary Senninlerin üstünde. Onun oğlunun olmasına da ben okeyim zaten Pain'in atağı 3. Savaş derken zaten kim kaldı. Kakashi'dense se Danzo Shimura Hokage olarak kabul edildi asıl bu saçmalık bu.

Hatake Sakumo'nun oğlu olur kendisi ki bu adam bilindiği üzere Legendary Senninlerin üstünde. Onun oğlunun olmasına da ben okeyim malm zaten Pain'in atağı 3. Savaş derken zaten kim kaldı. Kakashi'dens se Danzo Shimura Hokage olarak kabul edildi asıl bu saçmalık bu.
Danzo Konohanin başına gelmiş en güzel şey.Böyle adamları hokage yapmadığınız için,oroçim-sasukem yapmazcılar hep hokage olduğu için köy mal oldu.

Hatake Sakumo'nun oğlu olur kendisi ki bu adam bilindiği üzere Legendary Senninlerin üstünde. Onun oğlunun olmasına da ben okeyim malm zaten Pain'in atağı 3. Savaş derken zaten kim kaldı. Kakashi'dens se Danzo Shimura Hokage olarak kabul edildi asıl bu saçmalık bu.
Babası Hasiramanın öz oğlu olsa o yetersizlikle Kakaşiyi anca anbu lideri yaparsın. Danzonun makamı ona yeterdi işte. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık