Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Naruto ve Sasuke arasında ciddi biçimde iki erkeğin birbirine olan aşkı vardı bu hikayeyi takip ettirdi bize. :D Kendilerinin de haberinin olmadığı bir durumdu bu.Mangaka bunu açık açık dile getiremese de mangasında işlemesini bildi.Cesur adammış cidden.Bu bilgilerden rahatsız olanlar çıkabilir ama gerçekler bunlar söyleyeyim. :D

Buna benzer vakalar eski veya yeni filmlerde de görülebiliyor.Eskiden çok katı bir sansür kurulu var mesela erkek ile kadının öpüşme sahnesinin bile bir süre sınırı var.Adam bu mangadaki duruma benzer birşeyi filme çekeceği zaman çok çok dikkatli bakılmadığı sürece görülemeyecek detaylar arasına serpiştiriyordu mesela çok silik izler şeklinde.Bu Naruto - Sasuke gibi kişilerin kendi doğalarının ve yönelimlerinin farkında olmadıkları bir şekilde de olabilirdi tam tersi de.Mangakanın da aynı olmasa da yakın bir yöntem kullandığını düşünüyorum.Yani herkes dalgasını geçiyor çünkü herkes hissetmiş farkında bu durumun aslında. :)
Ikisi arasında anormal bir durum olduğu belli yani. En yakın arkadaşlar birbirleri için bu kadar fazla ileri gitmiyor normalde. Animelerde bile gitmiyorlar.

Ben şahsen bu ikisinin en başından Gay olarak işlenmesini tercih ederdim. En azından Naruto'nun bu yaptıkları ve Sasuke'nin son darbeyi vurduğunu sandığı anda görüşürüz sevgili biricik arkadaşım falan demesinin anlamı olabilirdi. Hem öpücükle, kollardan çıkan kanın kalp olması ile bilmem neyle gönderme yapmaktan iyidir.

Ya da en azından en yakın arkadaş olmaları bir temele otursaydı. İkisinin en yakın arkadaş olması için ortada bir sebep bile yok mesela.

Normal izleyecileri geçtim, filler yapımcıları bile dalgasını epey geçiyor. Filler da sürekli yanlışlıkla öpüşüyorlar, berbaber işiyorlar falan :oleyo2:

Hashiramaya ver Madara egosunu o zaman bak neler diyor.Kendi gitmez klonunu yollar.
La Hashirama zaten Otsutsuki + Juubi Jinchuurikileri çıkart, zirvede gibi bişey. Ama Otsutsukiler ve Juubi Jinchuurikileri aşırı hayvani. Naruto misal, adam Kakashi'ye göz çıkarttı bildiğin 0'dan. Adamlar Ay seviyesi meteor kaldırdı. Hashirama reiz bunlarla baş edemez. :S

Ama tabii ki sinirli bir Hashirama ortalığın anasını ağlatır orası ayrı. Huyu değil ama adamın, mülayim bir insan kendisi.

Ikisi arasında anormal bir durum olduğu belli yani. En yakın arkadaşlar birbirleri için bu kadar fazla ileri gitmiyor normalde. Animelerde bile gitmiyorlar.

Ben şahsen bu ikisinin en başından Gay olarak işlenmesini tercih ederdim. En azından Naruto'nun bu yaptıkları ve Sasuke'nin son darbeyi vurduğunu sandığı anda görüşürüz sevgili biricik arkadaşım falan demesinin anlamı olabilirdi. Hem öpücükle, kollardan çıkan kanın kalp olması ile bilmem neyle gönderme yapmaktan iyidir.

Ya da en azından en yakın arkadaş olmaları bir temele otursaydı. İkisinin en yakın arkadaş olması için ortada bir sebep bile yok mesela.

Normal izleyecileri geçtim, filler yapımcıları bile dalgasını epey geçiyor. Filler da sürekli yanlışlıkla öpüşüyorlar, berbaber işiyorlar falan :oleyo2:
Öyle olsa bu kadar popüler olmayabilirdi o riski almazlar.Ayrıca Naruto devam ederken çoğu Naruto fanatiğinin bunu kabulleneceğini sanmıyorum bu tarz teorileri.Yada mangakanın birden filler bölümler gibi böyle şeyler çizebileceğini sanmıyorum serinin ortasında.Arkaplanda işlemekle kendisi için en iyisini yapmış gibi.

La Hashirama zaten Otsutsuki + Juubi Jinchuurikileri çıkart, zirvede gibi bişey. Ama Otsutsukiler ve Juubi Jinchuurikileri aşırı hayvani. Naruto misal, adam Kakashi'ye göz çıkarttı bildiğin 0'dan. Adamlar Ay seviyesi meteor kaldırdı. Hashirama reiz bunlarla baş edemez. :S

Ama tabii ki sinirli bir Hashirama ortalığın anasını ağlatır orası ayrı. Huyu değil ama adamın, mülayim bir insan kendisi.
Sasukeye sadece çakrası ile tek atacaktı uyanmasa.Hashiramanın güçleri,karakteri herşeyi özel.Kafadan çakrayı jedi gibi eğip bükebiliyor.Kuyrukluların çakrası ile oynayan adam bunu her şeye yapabilir muhtemelen.Son savaşta edo halde değil de normal vücüdunda olsaydı Kaguya dirilmezdi.

Öyle olsa bu kadar popüler olmayabilirdi o riski almazlar.Ayrıca Naruto devam ederken çoğu Naruto fanatiğinin bunu kabulleneceğini sanmıyorum bu tarz teorileri.Yada mangakanın birden filler bölümler gibi böyle şeyler çizebileceğini sanmıyorum serinin ortasında.Arkaplanda işlemekle kendisi için en iyisini yapmış gibi.
Kishimoto aslında direk eşcinsel ilişki işledi, ama sadece Japon kültürüyle ilgili olanların anlayabileceği bir şekilde. Edo döneminde samuraylar parlak erkek çocuklarını alıp, kız gibi giydirip savaş meydanında gezdirirlermiş. Zabuza-Haku'nun ki de o hesap aslında.

Muhtemelen senin dediğin gibi baştan yapmaya cesaret edemeyip, sonradan da yapmaya çekinmiştir bence. Japonya gibi bir yerde çok sorun olmayabilirdi gerçi bu. Bilemiyorum.

Adamı vururlar yahu ne diyon sen.Slam dunk fanları kuroko çizerine paso tehdit yağdırıyordu falan :D Japonları bizden ayıran tek şey iş etikleri.
Bahsettiğin şeyin ne olduğunu bilmiyorum da birileri escinsel falan çıktı orada da sanırım :ehe:

Şakayla karışık olunca tepki vermemeleri de garip. Sanji okama oldu, "Nami chan, Robin chwan geldiğimde çok iyi anlaşacağız." dedi. Kimseden ses çıkmadı :oleyo:

Evet, muhtemelen püre yaparken çakra yetmezliğinden kendisi de püre olur. Çünkü kendileri bir Tsukuyomi, bir amaterasu atınca görme oranının büyük kısmını kaybediyor, iki dakika susanooo açılınca bayılacak noktaya geliyor. :oleyo2:

Ve kendisi o kadar büyük bir kahraman ve kardeş sever ki, Orochimaru kardeşine sarkıntılık ederken kendisi hemşiresi Kisame ile bijuu avında geziyor. Ve kardeşini o kadar seviyor ve kararlarına o kadar saygı duyuyor ki, kendisini bir psikopata dönüştürüp, sonra da zorla köye döndürmek için Koto yerleştiriyor Naruto'nun içine. :oleyo2:

Büyük adam vesselam. :artiz:
Çakra bitmesine başlamadan muhtemelen fightlar biter : ) Ayrıca kendisinin hain olmadığını göstermek için göstermelik birşeyler yapmalı.Naruto'ya Sasuke'yi kendisi gibi sevdiği için onu seçti.Orochimaru'yu kardeşi ile olan fightında zaten kasıtlı onu bekleyip mercimek gibi ezip aldı.Onun dışında zaten hasta biriydi , yazarın harcamak üzere olduğu bir karakteri ben mi kurtarayım : )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık