Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Bahsettiğin şeyin ne olduğunu bilmiyorum da birileri escinsel falan çıktı orada da sanırım :ehe:

Şakayla karışık olunca tepki vermemeleri de garip. Sanji okama oldu, "Nami chan, Robin chwan geldiğimde çok iyi anlaşacağız." dedi. Kimseden ses çıkmadı :oleyo:
Yok muhafazakarlık çok fazla.Gereğinden fazla sahipleniyorlar.Slam dunkta öyle bir şey yok.

@uchihakaido

Ya şu Itachi fanları olarak, yaptığı her kekoluğu "Ama ajandı" diye geçiştirmeyi bırakın yav. :D

Orochimaru gibi bir adamın elinde kardeşin var, ve senin yanlarına bir ajan bile sokmayı akıl edemiyorsun. :artiz:

Uchiha Itachi ile benim bir sorunum yok aslında. Uchiha Itachi'nin mükemmel olduğu düşüncesiyle ilgili sorunlarım var. :at:

@uchihakaido

Ya şu Itachi fanları olarak, yaptığı her kekoluğu "Ama ajandı" diye geçiştirmeyi bırakın yav. :D

Orochimaru gibi bir adamın elinde kardeşin var, ve senin yanlarına bir ajan bile sokmayı akıl edemiyorsun. :artiz:

Uchiha Itachi ile benim bir sorunum yok aslında. Uchiha Itachi'nin mükemmel olduğu düşüncesiyle ilgili sorunlarım var. :at:
Mükemmele en yakın karakterlerin başında gelir Dr.Hiluluk-san.

Bu çarmıha gerilmelik düşünce bile sonuna kadar savaşacağım. :mincika:

Ya bırak Kaido'yu, Itachi'yi Gel Lee-WB fanı ol. :D
Ya ben Kaido'yu belli bir maksatla açtım,sevdiğimden filan değil yani :D Naruto animesine gelince konuşması bile artık yaralıyor beni,son anime bölümleri filan anime içinde ki tutarsızlıklar çok üzülüyorum ya.Psycho Pass filan konusalım yani :D

Çoğu kişi Sakura'yı sevmez. Bende pek sevmem ama şimdi düşününce Naruto'da en sevmediğim karakter Sasuke. Serinin en dengesiz, çelişkili hareketler yapan karakteri. Forumda iddiaya girersek Sasuke avatarı yapmayı ceza olarak kabul ederim, o derece :D

Çoğu kişi Sakura'yı sevmez. Bende pek sevmem ama şimdi düşününce Naruto'da en sevmediğim karakter Sasuke. Serinin en dengesiz, çelişkili hareketler yapan karakteri. Forumda iddiaya girersek Sasuke avatarı yapmayı ceza olarak kabul ederim, o derece :D
Doğru diyorsun.Bİri allah kahretsin böyle hayatı herkesi öldüreceğim modunda.Diğeride sasuke beni öldürse de önemli değil yeterki sasuke benim olsun.

Sasuke'nin dengesiz hareketlerinin sebebi küçüklüğünde yaşadığı travmalar ve Itachi. Adult hali gayet aklı başında, düzgün. Kendiyle ve Naruto ile barışmış hali epey badass bir abi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık