Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto? Bleach? Troll?

Komedi sahnelerinden bahsediyorsak Op'un eline su dökemez bu ikisi ama sçıp sıvamaktan bahsediyorsak Naruto açık ara önde. Seri bittiği için millet unuttu tabi olanları Bleach'e sarıyor. Şu sharinganı ben alayım anam tarzında milletin göz nakli yaptığı sharinganlarla istop oynanacak kıvama gelindiği sahneleri çizdi Kishi bu adam bunu cidden yaptı lan. Unutmayın, unutturmayın

Kendi bankaisine yenilse bile bu kadar kolay düşmemeliydi.En azından diğer kaptanlar gibi bankaisi karşısında birkaç bölüm varlık gösterseydi ki bu adam en güçlü shinigami.
Aizen'i Yamaji yenseydi bu kadar koymazdı Bach'e bu kadar kolay yenilmesi :(
Yok kendi bankaisine yenilmesi sorun olmaz.Adam shikaiyi bile kendi durdurmaya çalışırken mahvoldu kollarını kötü durumda zaten diye feda etti.Bankaiyi kendisi dahi kullanırken uzun kullanımda kendisini tüketeceğini biliyor.Düşün karşısında ona karşı kullanılırsa ne olacağını.

Zaten Aizen de Yamamoto'nun en büyük hatasının tek bir alanda zirveye çıkmak olduğunu söylüyordu.Kendisi gibi her alanda uzmanlaşmayan birinin bu yüzden yenilebileceğini söylüyordu.Öyle de oldu zaten çok ileri görüşlü adam.

Komedi sahnelerinden bahsediyorsak Op'un eline su dökemez bu ikisi ama sçıp sıvamaktan bahsediyorsak Naruto açık ara önde. Seri bittiği için millet unuttu tabi olanları Bleach'e sarıyor. Şu sharinganı ben alayım anam tarzında milletin göz nakli yaptığı sharinganlarla istop oynanacak kıvama gelindiği sahneleri çizdi Kishi bu adam bunu cidden yaptı lan. Unutmayın, unutturmayın
Naruto son savaşa kadar iyiydi.Savaştan önce olan Naruto vs Pain ve İtachi vs Sasuke 2'si de çok kaliteliydi.Zaten zaman atlamasından önce olan yerler gerçekten neden Naruto bu kadar sevliyor diye cevap veriyordu.Savaşta ise çok saçma salak yerler oldu.Bee'yi o kadar övdü savaşta göstermedi doğru düzgün bile.Yondaimeyi rezil etti.Sandaime hiçbir şey yapmadı. Nidaime sadece o benim jutsum,şu benim jutsum dedi.Madara vs Hashirama'yı da göstermedi zaten.Orochimaru'yu oraya getirdi,sonrasında da sadece çakra ağacına atak yaparken gördük.Obito diğer dünyadan gelip Kakashi'ye göz verdi.
Savaşın iyi olan tek yanı İtachi kısımlarıydı.İtachi gerçekten çıktığı her sahnede epik şeyler yapıyordu.

En troll mangaka, E. Oda'dır, bunun tartışılması bile abeste iştigaldir bana kalırsa. Adam balondan baş karakter yapmış gidiyor, daha ne olsun. :(

Yok kendi bankaisine yenilmesi sorun olmaz.Adam shikaiyi bile kendi durdurmaya çalışırken mahvoldu kollarını kötü durumda zaten diye feda etti.Bankaiyi kendisi dahi kullanırken uzun kullanımda kendisini tüketeceğini biliyor.Düşün karşısında ona karşı kullanılırsa ne olacağını.

Zaten Aizen de Yamamoto'nun en büyük hatasının tek bir alanda zirveye çıkmak olduğunu söylüyordu.Kendisi gibi her alanda uzmanlaşmayan birinin bu yüzden yenilebileceğini söylüyordu.Öyle de oldu zaten çok ileri görüşlü adam.
Tek yemesi yine sıkıntılı bence ki kendi bankasinden yemediyse bir de Bach'i indirecek nasıl bir güç verecek acaba İchigo'ya :D

Yamaji tek alanda usta değildi bence.90'lı seviyelerdeki kidoyu söz söylemeden yapabiliyordu.İnanılmaz bir reiastsusu vardı. Fiziksel güç olarak da en önde gelen shinigamidir.
Aizen orada tek güçte uzmanlaşmasından değil de sanki Yamaji'nin zanpaktodan korktu da ondan savaşamadı.Zaten kendi diyor ya 'Eğer zanpaktolarımızla savaşırsak senin saldırı gücün benimkini geçer.'

Tek yemesi yine sıkıntılı bence ki kendi bankasinden yemediyse bir de Bach'i indirecek nasıl bir güç verecek acaba İchigo'ya :D

Yamaji tek alanda usta değildi bence.90'lı seviyelerdeki kidoyu söz söylemeden yapabiliyordu.İnanılmaz bir reiastsusu vardı. Fiziksel güç olarak da en önde gelen shinigamidir.
Aizen orada tek güçte uzmanlaşmasından değil de sanki Yamaji'nin zanpaktodan korktu da ondan savaşamadı.Zaten kendi diyor ya 'Eğer zanpaktolarımızla savaşırsak senin saldırı gücün benimkini geçer.'
Bu sözü hatırlayamadım.
Zampaktolarımızla demiyordu diye biliyorum :/
Başa baş bir düelloda senin fiziksel kabiliyetlerin benim üzerimde olur. :/
Her şeyi içine dahil ederek söylüyordu diye hatırlıyorum .

Bu sözü hatırlayamadım.
Zampaktolarımızla demiyordu diye biliyorum :/
Başa baş bir düelloda senin fiziksel kabiliyetlerin benim üzerimde olur. :/
Her şeyi içine dahil ederek söylüyordu diye hatırlıyorum .
Senin Ryjin Jakka'n kuşkusuz en güçlü saldırıya sahip zanpakto diyor.Sonra senin dediklerini diyor.O kadar uzatmak istemedim.

Onca güzel karakter çizimlerinin içinden kötü olduğunu iddia ettiği bir çizimi arayıp bulmak ://
Ve tek kötü resimle tüm seri çiziminin kötü olduğunu ima etmek :/ Şaka gibi.
Sen hala anlatma çabasından bu dahada kötü bir şaka :/
Hocam bu mesajın banaysa sana şöyle diyeyim ben ki kaç senelik Pokemon oyuncusuyum Klefki gibi bir pokemona alıştım, sempatik bulmaya başladım. Böyle ima etmediğim şeyleri söylemişim gibi davranma. :)
Bleach'i iyisiyle kötüsüyle severim. Bazı kısımlar zorlama geliyor. Herkesin dediği şeyleri tekrar etmeme gerek yok zaten. Aklıma o karakter geldi ilk o yüzden onu örnek verdim.

Hocam bu mesajın banaysa sana şöyle diyeyim ben ki kaç senelik Pokemon oyuncusuyum Klefki gibi bir pokemona alıştım, sempatik bulmaya başladım. Böyle ima etmediğim şeyleri söylemişim gibi davranma. :)
Bleach'i iyisiyle kötüsüyle severim. Bazı kısımlar zorlama geliyor. Herkesin dediği şeyleri tekrar etmeme gerek yok zaten. Aklıma o karakter geldi ilk o yüzden onu örnek verdim.
Charmender ile başla. Her poke oyununda otluk alandan başlıyorsun :/
Bitki pokemonları ağırlıklı olduğundan daha kolay kasılıyor. Su tipi veya elektrik seçimi işleri uzatır. :/
Klefki yeni nesil galiba :/ Buradan Online oyun olduğunu anlıyorum oralarda hile oluyor zaten :/
İstediğin gibi takıl :(

Dediğin gibi Yamamoto birçok alanda üst düzeye ulaşmış ama en çok zanpaktou konusunda kendisini geliştirmiş ve elinde mükemmel bir silah var.Diğer yetenekleri kılıcına ulaşmış değil.Zaten kolay kolay ulaşamaz da.Byakuya bile şu anda katanayı çıplak elle karşılamam zor olur diyor.Yamamoto'nun bu silahı Aizen zamanında da şimdi de gördüğümüz gibi kendisine karşı kullanılabiliyor.İki ucu sivri bir değnek gibi.

O yüzden Aizen o lafları etti ve aynı dediği gibi oldu.Çekindiği tek şey Ryuujin Jakka'ydı ama galibiyet almasını sağlayacak tek şeyin de o olduğunu biliyordu kısacası.Senin en güçlü yanın aynı zamanda açık verdiğin yanındır muhabbeti işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık