Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto? Bleach? Troll?

Charmender ile başla. Her poke oyununda otluk alandan başlıyorsun :/
Bitki pokemonları ağırlıklı olduğundan daha kolay kasılıyor. Su tipi veya elektrik seçimi işleri uzatır. :/
Klefki yeni nesil galiba :/ Buradan Online oyun olduğunu anlıyorum oralarda hile oluyor zaten :/
İstediğin gibi takıl :(
Senin banın gelmiş bence reyiz. Çimen, ot falan bişi anlamadım. :/

Dediğin gibi Yamamoto birçok alanda üst düzeye ulaşmış ama en çok zanpaktou konusunda kendisini geliştirmiş ve elinde mükemmel bir silah var.Diğer yetenekleri kılıcına ulaşmış değil.Zaten kolay kolay ulaşamaz da.Byakuya bile şu anda katanayı çıplak elle karşılamam zor olur diyor.Yamamoto'nun bu silahı Aizen zamanında da şimdi de gördüğümüz gibi kendisine karşı kullanılabiliyor.İki ucu sivri bir değnek gibi.

O yüzden Aizen o lafları etti ve aynı dediği gibi oldu.Çekindiği tek şey Ryuujin Jakka'ydı ama galibiyet almasını sağlayacak tek şeyin de o olduğunu biliyordu kısacası.Senin en güçlü yanın aynı zamanda açık verdiğin yanındır muhabbeti işte.
Anladım demek istediğini.Ben tek bir alanda dediği kısmı hatırlayamamıştım.Yine de bir tek vilian almasını isterdim o kadar güçlü birinin.

İçlerinde en çok bağlandığım naruto olmasına rağmen en çok soğuduğum da narutodur. Belki de bunun sebebi de yine çok sevmek, beklenti duymaktır bilemiyorum. Her daim diğer serilere nazaran seinene yakın oluşu daha karanlık bir havada geçmesi düzgün ilerleyen aksaklığı olmayan bir senaryoya sahip olması sürükleyici tarzı ve aşmış bazı karakterleri hoşuma gidiyordu. Bazı hikayeler ve karakterler başkalarının ağzından anlatılırken yani bir nevi efsaneyken gözüme daha iyi görünüyordu. Ne zaman ki bu adamları gösterdi - özellikle büyük savaşta - bir esprilerinin olmadığını anladık. Neden geçmişteki gibi bir hashirama vs madara görmedik kaldı ki geçmişin hesabını geçmiştekinin kapatmasını isterdim ben. Ki amaç zaten tamamen saçmalık lightın bütün kötüleri öldürüp iyi bir dünya kurma mantığıyla aynı. İnsanları sevmiyorum hepsi gebersin dese yani adam saf kötü olsa tamam diyeceğim ama yok kishimato mantığına göre her insan temelde iyidir. Madara da böyle oldu nagato da obito da. Hep aynı senaryo aslında ne kadar acı çektiğini biliyorum bilmem ne bilmem ne. Hele obito olayı tam bir fiyasko yahu bi göreydik rini bari. O kadar adam geldi o da gelebilirdi. Hatta geri gelip sen kakashiye nasıl acı çektirirsin deyip gebertseydi daha çok hoşuma giderdi. Şu göz nakli olayı , inan olsun ölünün diriltilmesi bunun kadar olanaksız gelmiyor bana. Yani senaryo diye değerlendiremiyorum bir türlü. Adamın biri ölmeden önce bi rinnegan açtı ondan ona ondan ona, lan nasıl olduysa sayıları artmaya başladı. Adamın gözü yokken susano açtı yani artık nasıl aşmışsa. Ölümsüz bir adam yarattı resmen ve sonra kendi bile bulamadı nasıl öldüreceğini içine etti zaten batmış olan serinin. En çok eleştirilen adam sasukeydi ama bana kalırsa nefretinde en haklı olan da oydu. Abisinin peşine düşmesi ve bunun adına güçlenmek için elinden gelen her şeyi yapmasında yanlış olan ne ben anlamadım. Daha sonradan gerçekleri öğrendiğinde abisini ve ailesini ölüme götüren sisteme saldırması da pekâlâ anlaşılabilir. Kaldı ki hiçbir seçenek dünyayı uyutmaktan daha kötü olamaz. Sakuranın düşman olunacak bir tarafı yoktu ama sen bir karakterin gelişimini zerre göstermezsen adamlar bi kuchiyoseyi bile çok görürler sana. Gönül isterdi ki birileri ile bağı olsun kendine has teknikleri olsun şu takımın gerçekten bir üyesi olsun. Gai niye ölmedi neden istismar edildi ölümü bu herifin. Seri başından beri belliydi o kapının açılacağı ve sonunda öleceği ama niye. Niye naruto her zıkkımı kurtarmak zorunda bırakıldı. Neden bütün akatsuki üyeleri konoha tarafından indirildi köyünüzde bi tane mi adam yoktu lan. Kuyruklu sahipleri bile patır patır indi. Hyuga klanı niye bu kadar güçsüz madem senju uchiha ve kuyruklular dışında kimsenin bi şansı yok koymasaydınız. Yani bunlar vardı da bi halta mı yaradı yine aynı düzlemde ilerledi seri aynı gruplar arasından çıktı galipler. Daha çokça şey söylerim ama yazarken bile yoruyor beni bu adam . Baştan beri böyle olsaydı böyle gıcık olmazdım sadece bu kadar güzel giden bi serinin bu kadar içine ettiği için çok kızgınım. Orochimaru jiraiya tsunade itachi gaara gai lee shikamaru shusui gibi adamları bu aleme taşıdığı için minnettarım bu adama ve işte tam olarak bu yüzden de çok kızgınım. One piece in bleache nazaran çok fazla aksaklığı vardır uğraşamayacağım onunla ama hiçbiri bir naruto değil bu konuda.

kubo-canın eline ikiside su dökemez. sonrada kishi gelir :D eger sarada karinden olduysa ve sakuradan degilse o zaman fikrim degişir :good:

Alpamis

One Piece diyen insanları anlayamıyorum. E. Oda yüzde 95 hikayesinde tutarlı olmuştur, saçmaladığı kısımları da düzeltebilmeyi bilmiştir, Naruto ve Bleach gibi sıçınca üstüne sıvamamıştır.
Oyum Bleach'e, hemen ardından Naruto gelir. One Piece çoook uzaklarda.
Şu yorum çok arkadalarda kaldı.

kreytus

Bence Naruto savaş sahneleri olarak daha bir hoş ama bu fiiler denilen şey dunyanın en saçma sapan şeyi hikayeyi kesiyorlar o süre boyunca her şeyi unutuyoruz. One piecete bu yok o fiiler hikayeye bağlı oluyor ayrı olmuyor bu yüzden one piece bir numara :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık