Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Bu konunun Zoro ile ne alakası var? Konunun adı; Nami mi, Sanji mi?. Eğer Sanji daha değerli olsa yazardık. Hadi yazmadık, siz güzelce kanıtlardınız, bizde cevap veremez kalırdık öyle. Konu da Nami diyen Zoro’cuların buraya yazdığı şeylerin hangisi yanlı ve yanlış? Oda’nın sözlerinden, manga sayfalarına kadar yazılmış. Daha Oda’nın 20.yıl mesajında bile 3 kişi’nin ismi geçiyor. Fikri değişmişe benzemiyor valla.

Bir de Sen Zoro’yu ne kadar sevmiyorsan, adamı burada bile Sanji’nin altına atmaya çalışıyorsun.
Tayfa içerisindeki önemini vurgularken Zoro'yu da kullanabilmenin bir sıkıntısı olduğunu zannetmiyorum. Zoro'yu kullanınca neden zoruna gitti ki? Zoro tayfa için önemli bir karakter, Nami Zoro'dan bile önemli bir karakter denebilir, Sanji içinde Zoro'dan bile önemli bir karakter denebilir. İlla direk olarak bir alakası olması gerekmiyor. Senin hoşuna gitmiyor diye Zoro ile direk alakalı olmayan konularda Zoro'nun adını ağzımıza almayacağız diye bir kural yok. Ayrıca kendi gözlemlerime dayanarak söylüyorum, Nami savunanların neredeyse hepsi Zoro fanı arkadaşlar, keşke Nami'yi herhangi bir gizli sebep olmadan savunan arkadaşlar görsek, ama ben göremedim.

Tayfa içerisindeki önemini vurgularken Zoro'yu da kullanabilmenin bir sıkıntısı olduğunu zannetmiyorum. Zoro'yu kullanınca neden zoruna gitti ki? Zoro tayfa için önemli bir karakter, Nami Zoro'dan bile önemli bir karakter denebilir, Sanji içinde Zoro'dan bile önemli bir karakter denebilir. İlla direk olarak bir alakası olması gerekmiyor. Senin hoşuna gitmiyor diye Zoro ile direk alakalı olmayan konularda Zoro'nun adını ağzımıza almayacağız diye bir kural yok. Ayrıca kendi gözlemlerime dayanarak söylüyorum, Nami savunanların neredeyse hepsi Zoro fanı arkadaşlar, keşke Nami'yi herhangi bir gizli sebep olmadan savunan arkadaşlar görsek, ama ben göremedim.
1-İstediğini demen ayrı, olmayan bir şeyi uydurmak ayrı. Manga da olanlar ve Oda’nın sözleri varken, böyle şeyler yazarsan sonra da burada Nami savunanlar Zoro fanları, yani objektif değiller ayağana yatarsan bende buna tepki gösteririm.

2- Zoro’cuyuz diye konuya yazamayacak mıyız? Sana mı danışacağız nereye yazacağımızı? Yazdıklarımızın hangisi zorlama? Hangisi yanlış?

Mangadan kanıt bulamayınca;malum şahsın ona buna Fetöcu demesi gibi sırf fikirleri değersiz göstermek için bir takım çabalara girilmesi komik, aynı zamanda üzücü. :/

Neyse Nami'nin önemini göstermeye devam.

Nami Zorodan değerlidir ama Sanjiye gelince Luffy herkeze orda bi durun Sanjinin yeri ayrı sizin yeriniz ayrı der be bunu Sanji olmazsa Korsan kralı olamayağını söyleyerek perçinler.

1-İstediğini demen ayrı, olmayan bir şeyi uydurmak ayrı. Manga da olanlar ve Oda’nın sözleri varken, böyle şeyler yazarsan sonra da burada Nami savunanlar Zoro fanları, yani objektif değiller ayağana yatarsan bende buna tepki gösteririm.

2- Zoro’cuyuz diye konuya yazamayacak mıyız? Sana mı danışacağız nereye yazacağımızı? Yazdıklarımızın hangisi zorlama? Hangisi yanlış?
''Ayağına'' olacaktı, kendini daha iyi ifade edebilirsin. Bahsettiğim her şeyin mangada karşılığı mevcut.

Ben zaten sana bir şey demedim. Sana Zoro'cu bile demedim, sen kendi kendine üstüne alındın fark ettiysen. Sen bana cevap yazdın, bende cevap verdim. Tabii ki seni muhatap almak istemezdim. Sen istediğini yazarsın, ben genel olarak fikrimi söyledim.

''Ayağına'' olacaktı, kendini daha iyi ifade edebilirsin. Bahsettiğim her şeyin mangada karşılığı mevcut.

Ben zaten sana bir şey demedim. Sana Zoro'cu bile demedim, sen kendi kendine üstüne alındın fark ettiysen. Sen bana cevap yazdın, bende cevap verdim. Tabii ki seni muhatap almak istemezdim. Sen istediğini yazarsın, ben genel olarak fikrimi söyledim.
Zoro’cu olarak bilinen arkadaşlar diyorsun. Sonra da sana demedim diyorsun. Beni muhattap almak istemen çokta umutumda değil. Hayır düzgün bir kanıt bulamayınca algının kralını kasıyorsun. Klasik Zoro fanları şöyle böyle. Hadi bak @Master of Puppets uğraşmış ve on numara şeyler yazmış. Bende attım. Manga da ki şeyleri geçtim, Oda’nın kendisinden çıkan sözleri bile umursamadan, İşte bakın bunlar şöyle böyle demek algıdır. Fikrini yine yazarsın kimse bir şey demez. Sadece karşı argüman sunar. Ama işte bulamayınca. @William cutting dediği gibi davranman komik oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık