Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Montblanc Noland

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 79 80.6%
  • Sevmem.

Kullanılan: 19 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    98
Sanırım keşfettiklerini krala anlatmak zorunda olduğu için anlattı. Dürüst bir adam olduğundan krala yalan söylemezdi Noland. Gitselerdi dost oldukları için Jayalılar altınlarının bir kısmını verirdi elbet ama kral yağmalamaya çalışsaydı Noland buna kesin karşı çıkardı bence.
Ayrılsak da Beraberiz, Feridun Bitir edasıyla gözlerinin içi parlaya parla anlatıyordu. Bir yırttık kralım yırttık diye bağırmadığı kalmış. Nasıl Feridun Dijital Binali abimizden dayak yiyip bölümü bitiriyorsa, bu da kral tarafından benzer sonla karşılaştı.

Yav kral buna gez de bana masal anlat diye mi para veriyor? Saflık değil, aldığı paraların, finansmanın karşılığını veriyor.

İftira mı? Dümdüz sömürgeci. Salgın önceki yağmacılardan bulaşma, benzer olayları yaşadığından hemen ilaç içirtiyor mürettebatına. Çünkü bu da başka adalara hastalık götürdü salgına neden oldu. Hazırlıklı olma nedeni bundan başka bir şey değil.
@ch3rlo

Ben hatırlamıyorum o zaman bu adamın hikayesini. Bir daha okumam lazım.

Ayrılsak da Beraberiz, Feridun Bitir edasıyla gözlerinin içi parlaya parla anlatıyordu. Bir yırttık kralım yırttık diye bağırmadığı kalmış. Nasıl Feridun Dijital Binali abimizden dayak yiyip bölümü bitiriyorsa, bu da kral tarafından benzer sonla karşılaştı.
Adadan ayrılırken kendisine verilen altınları geride bırakan adam mı?

Adadan ayrılırken kendisine verilen altınları geride bırakan adam mı?
Kralla geri dönmesi biraz racona ters şimdi kenşi, o konuda haklı ama belki aklında farklı bir mevzu vardı. Belki böyle bir ada var diye haklılığını kanıtlama çabası içinde sağlıklı düşünmedi vs.. Konuşmaları çok net hatırlamıyorum şimdi ama Sogonun haklı olduğu bir taraf var gibi.

Kralla geri dönmesi biraz racona ters şimdi kenşi, o konuda haklı ama belki aklında farklı bir mevzu vardı. Belki böyle bir ada var diye haklılığını kanıtlama çabası içinde sağlıklı düşünmedi vs.. Konuşmaları çok net hatırlamıyorum şimdi ama Sogonun haklı olduğu bir taraf var gibi.
Tekrar adaya dönüp dostunu görme sevincindendir o. Altını anlatma sebebide kralın dikkattini çekebilmek içindir. Zira Noland adanın yok olduğunu görünce aklına direkt Calgara ve köylüler geliyor.

Tekrar adaya dönüp dostunu görme sevincindendir o. Altını anlatma sebebide kralın dikkattini çekebilmek içindir. Zira Noland adanın yok olduğunu görünce aklına direkt Calgara ve köylüler geliyor.

Kral da doğrudan altın demiştin nerede ulen falan diyor. Yani tavuk çiftliğine bir sürü tilkiyle gitmek de pek de doğru bir hareket değil. Niyeti buysa da zarar görebilecekleri adamlarla gitmesi anlamsız.

Arkadaşını görmek için krala altın vaat etmiş. Ardını kurtarmak için de neredesiniz, beni görüyorsanız çanı çalın diyor.

Kral da doğrudan altın demiştin nerede ulen falan diyor. Yani tavuk çiftliğine bir sürü tilkiyle gitmek de pek de doğru bir hareket değil. Niyeti buysa da zarar görebilecekleri adamlarla gitmesi anlamsız.
Jayalılar, Noland ile arakadaş oldukları için altınlarının bir kısmını verirlerdi elbet. O kadarı yeter diye düşünmüştür Noland. Eğer kral yağmalamaya çalışsaydı Noland kesin buna karşı çıkardı. Kaldıki orada Calgarada olacaktı. İkisi birlikte karşı çıksalar dümdüz ederlerdi kralı ve askerlerini.
Arkadaşını görmek için krala altın vaat etmiş. Ardını kurtarmak için de neredesiniz, beni görüyorsanız çanı çalın diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık