Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Montblanc Noland

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 79 80.6%
  • Sevmem.

Kullanılan: 19 19.4%

• Kullanılan toplam oy
    98
Malum parti taraftarları gibi olan cahil cühalayı aydınlatmışdır ama güçsüz bir kral tarafından idam edilmişdir tüm ülkeyi alacak gücü varken çöplere boyun eğmesi olmadı.

Sömürgeciden adam olmaz.
Bir anda soğudum la adamdan, severdim normalde. Meğer emperyalistlerin propagandasına kanmışım. Beynelmilelci farkı.
Gerçi noland sanki normalde adayı anlatıyor ve kral beni götür diyordu. Nolandın aklında başka bir kaşiflik heyecanı vardı belki ama bu kadar safdillik de fazla sanki.

Mont Blac büyük adamdır. Adamlıktaki zirve olan Luffy kadar adam olabilecek bir adam bu adam.:D
Evet iyi adam, ama yağmalanacağını bile bile krallığı tüm donanmasıyla beraber Jaya'ya götürmesine ben hala anlam veremiyorum. Oradaki insanlarla dost olmasına rağmen hem de. Oda'nın üstüne hiç düşünmeden off iyi fikir ha heyecanlı olur bu diye yaptığı birçok hatalardan biri muhtemelen.

Bir anda soğudum la adamdan, severdim normalde. Meğer emperyalistlerin propagandasına kanmışım. Beynelmilelci farkı.
Gerçi noland sanki normalde adayı anlatıyor ve kral beni götür diyordu. Nolandın aklında başka bir kaşiflik heyecanı vardı belki ama bu kadar safdillik de fazla sanki.
Yav kral buna gez de bana masal anlat diye mi para veriyor? Saflık değil, aldığı paraların, finansmanın karşılığını veriyor.
İftiradan Allah korusun.
İftira mı? Dümdüz sömürgeci. Salgın önceki yağmacılardan bulaşma, benzer olayları yaşadığından hemen ilaç içirtiyor mürettebatına. Çünkü bu da başka adalara hastalık götürdü salgına neden oldu. Hazırlıklı olma nedeni bundan başka bir şey değil.

Sanırım keşfettiklerini krala anlatmak zorunda olduğu için anlattı. Dürüst bir adam olduğundan krala yalan söylemezdi Noland. Gitselerdi dost oldukları için Jayalılar altınlarının bir kısmını verirdi elbet ama kral yağmalamaya çalışsaydı Noland buna kesin karşı çıkardı bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık