Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Charlotte Katakuri vs. Kaidou

Luffy+Katakuri VS Kaido

• Kullanılan toplam oy
    181
Kaido önce uyarır çocukça korsancılık oyununuzu köşede oynayın diye , Luffy ben KK olacak adamım deyince Kaido gel lan buraya adına virgül koyduğum deyip kafasından tutarak o an durumun ciddiyeti ile kaçmaya çalışan Katakuri ‘e bowling topunu atar gibi fırlatarak ikisini de devirir. Sonra mağaraya tıkıp sıkıldıkça döver.

Kata bana vuramazsın ki diye Kaido'ya artistlik yapar.Kaido şöyle bir elini sallar parmakları boşluğun arasından kayıp gider.Sonra bir yumruk sallayayım der onda da boşluğa denk gelir.

En son Kaido çok sinirlenir Hulk gibi sıçrar ve Kata'nın üzerine oturur.Düzleşmiş Kata'yı kıçından sıyıran Kaido bir daha böyle korsan oyunları oynamayın gidin saklambaç oynayın dedikten sonra mahzene novaları ziyarete gider.

Kata bana vuramazsın ki diye Kaido'ya artistlik yapar.Kaido şöyle bir elini sallar parmakları boşluğun arasından kayıp gider.Sonra bir yumruk sallayayım der onda da boşluğa denk gelir.

En son Kaido çok sinirlenir Hulk gibi sıçrar ve Kata'nın üzerine oturur.Düzleşmiş Kata'yı kıçından sıyıran Kaido bir daha böyle korsan oyunları oynamayın gidin saklambaç oynayın dedikten sonra mahzene novaları ziyarete gider.
Luffy ne yapıyo o sıralar, satış mı :gamyon:

Açıkçası bir amirali kimse parçalayamaz.(Zirve WB-Roger-Garp üçlüsü dışında.) Luffy ve Katakuri bir amiral alabilme ihtimalleri %50-50. Ama parçalama filan, bu adamların hükümetin en büyük savaş gücü. Öyle pembik kara oğlanlar parçalayamaz.

Savaşta Luffy-Katakuri ayarı iki adamın amirale saldırısını gördük, anca çizik atabildiler.(Vista-Marco, tabii dövüş uzasa daha fazlası da olurdu.)
Bence Kata bile bir amirali çok zorlar 1 sağ kol + sağ kola yakın bir adamla olan vs de ise amiralin alabilme ihtimalinin 50-50 olabileceğini pek sanmıyorum ki Kata+ Luffy ikilisinin hasar potansiyeli ile Vista+Marco arasında bana göre uçurum var.

Zamanında çoğu kişi Kaido ikisini alır demiş halbuki ben Kaidoyu Luffy Momonosuke ve Yamatonun alması yerine Katakuri ve Luffy'nin almasını yeğlerim şu anki durum için kararını değiştiren vardır diye tahmin ediyorum :D

Ayrıca konunun ilk zamanlarında milleti tanımadığım için şu an aklımda değil Katakuri tayfaya katılacak diyen arkadaş kimdi :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık