Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Bu sahneden dolayı aklımda öyle kalmış. Roger’ın adı geçmiyor.

Hahah Yok be Şu yukarıda attığım sahneden dolayı aklımada öyle kalmış. Roger’ın adı geçmiyor. Yani seni kahraman yapan olay deniliyor. Öyle anlaşılmıyor mu? :D
Pek bir bağlantı kuramadım sadece toplanıyorlarsa buna neden olan şeyin büyüklüğüne dem vuruyor. Roger gelmeden önce çağ onlara aitti derken de Korsan çağından bahsediyor sanırım. Burada Roger'a övgü var adamların çağını yerle bir etmiş ama buradan kendisine pay çıkarmaktansa Roger'ı öne sürmüş gibi. :)

Pek bir bağlantı kuramadım sadece toplanıyorlarsa buna neden olan şeyin büyüklüğüne dem vuruyor. Roger gelmeden önce çağ onlara aitti derken de Korsan çağından bahsediyor sanırım. Burada Roger'a övgü var adamların çağını yerle bir etmiş ama buradan kendisine pay çıkarmaktansa Roger'ı öne sürmüş gibi. :)
İlk gördüğümde öyle anlamıştım. Hatta bundan dolayı herkes Garp tek başına indirmiş diyordu :D Canım Roger KK oldu o yüzden Roger gelmeden önce diyor :D

Garp nerede ben yaptım diyor peki? Konuyu dahi Garp açmıyor.
İşte Roger’ın adı geçmeyince ses etmiyor. Bende biraz gıcık olduğum için öyle yazdım. Bir şeye ses etmeyince kabullenmiş oluyorsun genelde.

Yahu ben olmayan şeylerle adam gömmem. Bak sahneyi de attım. Öyle kalmış aklımda ve öyle yormuşum olayı ki, bu sahneden sonra herkes o zaman böyle anladı olayı. Garp tek yaptı diye. Benim Garp gömmem için bir şey uydurmama gerek yok Mf yeter zaten :)

Zoro'nun dedesi olsa en güçlü olmuştu.:D
Sabah akşam Luffy-Roger bağlantısı yüzünden Roger övüyorsun lütfen ama :D

Bu sahneden dolayı aklımda öyle kalmış. Roger’ın adı geçmiyor.

Hahah Yok be Şu yukarıda attığım sahneden dolayı aklımada öyle kalmış. Roger’ın adı geçmiyor. Yani seni kahraman yapan olay deniliyor. Öyle anlaşılmıyor mu? :D
Çok gaza geliyorsun azalt kılıcı biraz. Bırak demiyorum bak. :d

Reis yapma böyle şeyler ben utanıyorum. :D:D
Ryuuma atası çıkacak diye prim yapıyorlar.:D
Zoro garibanının dedesi en fazla klan önderi çıkacak. Gerçi muhtemelen öve öve bitiremeyecekler. Wanolu pirinç tarlası kölesi övmeyi çok seviyor forum.
Ryuuma'yı unutma.:D
Luffy'nin dedesi olunca ne değişti? Yine öyle. :D
Benim öyle bir iddiam yok.:D Ama ihtimali var.
Sabah akşam Luffy-Roger bağlantısı yüzünden Roger övüyorsun lütfen ama :D
Roger Luffy pek benzemiyor. Bir özgürlük arayışları hevesleri benziyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık