Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Hocam bak konunun başına bak ben ona yazdım o ayrı mevzu sen bana sorunca bende emin olamadım sana o konu ayrı seninle bi derdim yok sen seni kastetmişim gibi anlayınca açıklamak istedim ama seni etiketledimmi bilmiyorum bile telefondan kullandığım için forumu zor oluyor
O zaman telefondan girme arkadaşım. Noktan, virgülün, büyük harfin yok yazdıkların anlaşılmıyor, kimi neyi alıntıladığının farkında değilsin, kiminle konuştuğunu bilmiyorsun, seni anlamamızı bekliyorsun. Bu ne gece gece sinirini zıplatıyorsun insanın. Az daha şikayet edecektim seni.

O zaman telefondan girme arkadaşım. Noktan, virgülün, büyük harfin yok yazdıkların anlaşılmıyor, kimi neyi alıntıladığının farkında değilsin, kiminle konuştuğunu bilmiyorsun, seni anlamamızı bekliyorsun. Bu ne gece gece sinirini zıplatıyorsun insanın. Az daha şikayet edecektim seni.
Adam üye olalı daha 1 ay bile olmamış biraz daha anlayışlı olmamız gerekmez mi arkadaşım?

Sorun durduk yere niye böyle bişey diyim hatta ne olursa olsun denmez bilgisayarım her zaman açık değil malesef mecbur burdan cevap verdim sinirlenmeye gerek yok yanlış anlaşılma için özür dilerim sen bi anda araya konusan farklı bi mesaj atınca telefondan olduğum için bi karışıklık oldu sadece :good:

Orda mecburiyetten gidemediğinide belirtti yanlış anlaşılma olmasın kimseyi kışkırtcak değilim ama bana karşı sen boş yapıyosun ve senin savunduğu savunanlarda boş yazıldığı için gerek duydum
@01746
Aslında burda kendimi ifade edemedim oda benim hatam şimdi ortalık karışık olunca sende öncesini biliyosun diye sana sanki illede cevap verip kışkıştan benmişim algısı oluşur diye sana karşı diye belirtmek istedim o kadar

Sana kafa izni vermedim mi ben, hani izin günlerinde mesajlarımı okumuyordun. :artiz:
Adamı şikayetten döndük işte daha ne anlayışı istiyorsun hem sen.
Uzun zamandır yorumlarını okumadığım için bir hafta aralıksız okuyabilirim. Az yazıyorsun bu aralar.

Konudan da çok çıkmayalım. Garp MF savaşındaki en güçlü karakterdi ve büyük ihtimalle gelmiş geçmiş en güçlü denizci de kendisidir. Wano'ya gelse de BM'yi dövse keşke.

Uzun zamandır yorumlarını okumadığım için bir hafta aralıksız okuyabilirim. Az yazıyorsun bu aralar.

Konudan da çok çıkmayalım. Garp MF savaşındaki en güçlü karakterdi ve büyük ihtimalle gelmiş geçmiş en güçlü denizci de kendisidir. Wano'ya gelse de BM'yi dövse keşke.
O zaman ben izin günü uygulamasına geçiyorum. Üstelik tembelliğimden dolayı haftalık izin günümü de beşe çıkarıyorum. :artiz:

Wholecake'in önünde şelale yokken gidemeyen adam, şelaleli Wano'ya gelecek de... Yemez aga yemez.

O zaman ben izin günü uygulamasına geçiyorum. Üstelik tembelliğimden dolayı haftalık izin günümü de beşe çıkarıyorum. :artiz:

Wholecake'in önünde şelale yokken gidemeyen adam, şelaleli Wano'ya gelecek de... Yemez aga yemez.
Bu yazdığın konuyu başka bi zaman sinirlerimiz yatışınca tartışmak isterim şuan çok gerginlik yaşandı eski mesajlarıma baktım daha önce bi konu hakkında tartışmışız cidden iyi tartışıyosun ve analiz yapıyosun :sapkali:aramızda bi gerginlik kalsın istemem sadece bu konudaki girdiğim tartışma biraz çığrından çıktı eğer istersen yanlış anlaşılmalar olmadan güzel bi tartışma yapabiliriz:)

Bunuda özür hediyesi olarak kabul et
(Özellikle fanı olduğum bir karakter yok ancak sevdiğim karakterleri sonuna kadar savunmaya çalışmayı prensip edindim zaten çok az sevmediğim ve savunmayacağım karakter var)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık