Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Orda mecburiyetten gidemediğinide belirtti yanlış anlaşılma olmasın kimseyi kışkırtcak değilim ama bana karşı sen boş yapıyosun ve senin savunduğu savunanlarda boş yazıldığı için gerek duydum
Benim seninle nerede ne muhabbetim oldu ki sana karşı boş yaptığımı söylüyorsun? Sen kendini de beni de başkasıyla karıştırdın herhalde.

Ayrıca mecburiyetten gidememek ne? Neyin savunması bu?

Garp davet üzerine gidip adam tokatlayacak adam mı la :D
Yaov o kadar güzel kıvırmışın ki bozasım gelmedi. :hhh:
Kıvırma lafını ofansif algılama reis, çok iyi manevra yaptın ama böyle deyince daha komik oluyor

Benim seninle nerede ne muhabbetim oldu ki sana karşı boş yaptığımı söylüyorsun? Sen kendini de beni de başkasıyla karıştırdın herhalde.

Ayrıca mecburiyetten gidememek ne? Neyin savunması bu?

Yaov o kadar güzel kıvırmışın ki bozasım gelmedi. :hhh:
Kıvırma lafını ofansif algılama reis, çok iyi manevra yaptın ama böyle deyince daha komik oluyor
Bu mesajın son kısamında yazan şeyden bahsediyorum ben o hesabın sana ait olup olmadığını bilmiyorum bile yada kime aitse
Attğım mesaj farklı görünüyo basıp gidersen mesaja gidiyo ve aynen şu yazıyo

Boş yorum yapanın boş destekcisi olurmuş onlarda belli ediyor kendini :hhh:
(Bi yanlış anlaşılma oldu sana diyorum sandın)

Son düzenleme:
Bu mesajın son kısamında yazan şeyden bahsediyorum ben o hesabın sana ait olup olmadığını bilmiyorum bile yada kime aitse
Attğım mesaj farklı görünüyo basıp gidersen mesaja gidiyo ve aynen şu yazıyo

Boş yorum yapanın boş destekcisi olurmuş onlarda belli ediyor kendini :hhh:
Hesabın bana ait olup olmadığını bilmiyorsan beni alıntılayıp niye yazıyorsun bilader? Kiminle derdin varsa onunla konuş, banane sizin aranızdaki muhabbetten.
Ayrıca boş destekçi deyip güldüğün kim? Kafan mı iyi senin?

Hesabın bana ait olup olmadığını bilmiyorsan beni alıntılayıp niye yazıyorsun bilader? Kiminle derdin varsa onunla konuş, banane sizin aranızdaki muhabbetten.
Ayrıca boş destekçi deyip güldüğün kim? Kafan mı iyi senin?
Hocam bak konunun başına bak ben ona yazdım o ayrı mevzu sen bana sorunca bende emin olamadım sana o konu ayrı seninle bi derdim yok sen seni kastetmişim gibi anlayınca açıklamak istedim ama seni etiketledimmi bilmiyorum bile telefondan kullandığım için forumu zor oluyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık