Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Adamın hasıdır. Gücünü kavramak için künyede yazan lakaplarını nasıl aldığını düşünmek yardımcı olabilir. Eline sağlık Smoker

Marineford'daki davranışlarından dolayı adam değildir diyenleri kınıyorum. Adam başından beri korsan olmamaları için çalıştı. Bu Ace'in ve Luffy'nin kendi tercihiydi. Buna rağmen en son Luffy'nin geçmesine izin verdi adam daha ne yapsın?

Ha Luffy ve Ace'i dağ haydutlarına emanet ettiği için adam değildir diyenlere katılıyorum.Orası ayrı.

Marineford'daki davranışlarından dolayı adam değildir diyenleri kınıyorum. Adam başından beri korsan olmamaları için çalıştı. Bu Ace'in ve Luffy'nin kendi tercihiydi. Buna rağmen en son Luffy'nin geçmesine izin verdi adam daha ne yapsın?

Ha Luffy ve Ace'i dağ haydutlarına emanet ettiği için adam değildir diyenlere katılıyorum.Orası ayrı.
Dağ haydutları da o dağ haydutları normal birinin verebileceği sevgiden daha fazlasını vermiş ki öldüğünde Ace Dadan'ı hatırlıyor.Bu seride bizimki gibi Korsanlar varken sırf isimleri dağ haydutları diye niye yanlış görüyorsunuz.:S

Birisi de demiyor ki Luffy'nin anası babası nerede diye. Gören de Garp doğurmuş da emzirmemiş sanacak.

Gece gece forumun gözdelerinden Marco'yu, anka formundayken tek yumrukla yamultması aklıma geldi, duygulandım.

Bu adamda muhtemelen öfke kontrolü sıkıntısı veya benzeri bir kusur var. O yüzden mümkün olduğunca görevlendirilmesinden kaçınılıyor. Zaten Episode 0'da Oda bunun ipucunu vermişti.

Bana göre şu an göremedik ama görene kadar hala serinin fiziksel olarak en güçlü adamıdır. Ayrıca ADAMDIR.

Çalıştı derken ne yaptı ki bu adam dostum? Adam 2 tane çocuğu birisi üstelik henüz daha bebekken dağ haydutlarına bırakıyor, arayıp sormuyor arada bir denizci olun diye vaaz verip çekip gidiyor. Luffy'nin ne anasından ne babasından haberi yok. Dağ haydutlarına bırakılan çocukların doktor mühendis olacak halleri yok hele korsan olmaları hiç şaşırtıcı değil, adam yok ki ortada yol gösterip ilgilenecek. Shanks kötü bir insan olsaydı belki bambaşka bir Luffy görecektik.

Denizci olduğundan belki çocuk bakmak zorunda değildi ama bu adamın yaptıklarını savunmak bence Bellemere, Corazon gibi fedakar insanlara saygısızlık olur.

Gücüne saygınlığına bir şey demem ama aile falan değildir. Adam mıdır gözümde o da değildir ya neyse :D
Garpın baktıklarından biri Rogerın diğeri Dragonun oğlu. Yetiştirme yurduna bırakacak hali yoktu.
Dövmesi, haydut kısmı falan benim de eleştirdiğim konular ve keşke Ace'e babasının kim olduğunu söylemeseydi ama adamlar Ace'i bırak bebekken anne karnındayken öldürme niyetindeydi. Dragonun çocuğu da aynı durumda olurdu. Üstelik Luffy'yi şehre bırakıyor ve bakıyor ki korsanlara özenmiş o da elindeki diğer seçeneğe yönelmiş.
Konumu itibariyle yaptıkları fazla bile. Dragonun yanında Garp evet çok daha fedakar olmuştur ailesine karşı.
Garp çocukları daha iyi yetiştirebilir miydi denilirse evet derim ama doğrularına göre hareket etmemiştir adam değildir denirse hayır derim.
Genel tartışmada da geçti konusu Dragon ondan karakterlidir daha iyidir ailedir denirse de bu ayıptır. Yasopp ve Dragon, ikisi de beş para etmez babalardır.

Son düzenleme:
Serinin, "Troll Face Roger" ve Enel karakterinden sonraki en büyük bug'ı bu karakterdir herhalde. Seri zaten şeytan meyvesinden dolayı büyük bir bug içeriyor fakat meyvesiz karakterlerin meyveli karakterlere oranla böylesine güçlü olmaları sadece mangakanın saçmalamasıdır. Daha uzun yazardım fakat şimdi fanboylar ağlar.

Güçlü bir karakter olabilir fakat kesinlikle akıllı birisi değil, denizcilerden ve dünya hükûmetinin yaptıklarından habersiz yada göz yuman kötülük timsali.

Serinin, "Troll Face Roger" ve Enel karakterinden sonraki en büyük bug'ı bu karakterdir herhalde. Seri zaten şeytan meyvesinden dolayı büyük bir bug içeriyor fakat meyvesiz karakterlerin meyveli karakterlere oranla böylesine güçlü olmaları sadece mangakanın saçmalamasıdır. Daha uzun yazardım fakat şimdi fanboylar ağlar.

Güçlü bir karakter olabilir fakat kesinlikle akıllı birisi değil, denizcilerden ve dünya hükûmetinin yaptıklarından habersiz yada göz yuman kötülük timsali.
Emin ol korsanlar çok daha fazlasını yapmıştır.Bu adam da denizlerde korsan avlıyormuş işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık