Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sengoku

Dövüşün sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    176
Aralarındaki fark 2 amiral arasındaki fark kadardır.Belki bunun da az ötesi çok ötesi değil ama.Seri boyunca bu imajı vererek konumlandırdı.Biri karasakal korsanlarını tek başına hop indirip hop kaldırıyorsa diğeri de bunu yapacak seviyede.Belki biraz daha iyisini.Ama atla deve de değil.

Bu aslında şu ikisinden biri demek.

Garp hangi seviyedeyse Sengoku da hemen hemen ona yakın seviyelerde eksi olarak.

Sengoku hangi seviyedeyse Garp da hemen hemen ona yakın seviyelerde artı olarak.

Aralarındaki fark 2 amiral arasındaki fark kadardır.Belki bunun da az ötesi çok ötesi değil ama.Seri boyunca bu imajı vererek konumlandırdı.Biri karasakal korsanlarını tek başına hop indirip hop kaldırıyorsa diğeri de bunu yapacak seviyede.Belki biraz daha iyisini.Ama atla deve de değil.

Bu aslında şu ikisinden biri demek.

Garp hangi seviyedeyse Sengoku da hemen hemen ona yakın seviyelerde eksi olarak.

Sengoku hangi seviyedeyse Garp da hemen hemen ona yakın seviyelerde artı olarak.
Roger vs Wb gibi

Yine şaşırtmıyorsun:(
Çok gözükmeyen adamların güç seviyeleri ile ilgili yorum yaparken neye bakmamız gerekiyor acaba? Unvana bakarsın, kişiden nasıl bahsedildiğine bakarsın. Sengoku neye göre denk olamaz ve neden Roger’ın sözünden bu anlam çıkartılamaz merak ettim şimdi.

Olabilir dediğim gibi ben beraberliğe vermişim oyumu zaten. Denk olsalar şaşırmam yani.
Mesela Kaido'ya denizciler saldırıyor,Kaido'da siz çöpler zevkli değilsiniz amiraller gelsin derse,amirallerin hepsi birbirleriyle denk güçte anlamı mı çıkacak ?

En güçlü iki denizci Garp ile Sengoku o zamanlar,Roger'da doğal olarak onlar gelsin de biraz heyecan olsun istiyor.İlla denk oldukları anlamına gelmez,çok fark yoktur bence de ama Garp azıcık daha öndedir.

Silinmiş Üye

Bir ray fanı olarak bu efsanelerle karşılaştırılması bile yetmeli biz ray fanlarına sebebi ise ray sağ kol çok aşırı güçlü ama ister istemez bu ağır topların bir nebze altında olacaktır illaki yani.
Esas konuya gelecek olursak garpla sengoku arasında kuzanla akainu kadar fark vardır diye düşünüyorum.Tabi garplar daha güçlü onlara göre o yüzden garp diyorum.

Bir ray fanı olarak bu efsanelerle karşılaştırılması bile yetmeli biz ray fanlarına sebebi ise ray sağ kol çok aşırı güçlü ama ister istemez bu ağır topların bir nebze altında olacaktır illaki yani.
Esas konuya gelecek olursak garpla sengoku arasında kuzanla akainu kadar fark vardır diye düşünüyorum.Tabi garplar daha güçlü onlara göre o yüzden garp diyorum.
Katılıyorum. Garp Akainu ise Sengoku Kuzan dır.

Herkes iyi güzel hülyasını yazıyor da bu seriyi Oda çiziyor. Şu ikiliyi dövüştürse ne olacağını tahmin ediyorsunuzdur :oleyo2:

WB vs Roger'i geçtim WB'nin tayfasına Roger'in tayfasını üstün çizmemiş, Garp'ın karşısında Sengoku'yu mu yerecek :hhh:

Herkes iyi güzel hülyasını yazıyor da bu seriyi Oda çiziyor. Şu ikiliyi dövüştürse ne olacağını tahmin ediyorsunuzdur :oleyo2:

WB vs Roger'i geçtim WB'nin tayfasına Roger'in tayfasını üstün çizmemiş, Garp'ın karşısında Sengoku'yu mu yerecek :hhh:
Bu mantıkla WB karşısında Rayleigh'i de yermez.:D

Ha bu arada WB karşısında Garp'ı yermesini istemiyor ya da beklemiyormuş gibi demen de ironik.

Bu mantıkla WB karşısında Rayleigh'i de yermez.:D

Ha bu arada WB karşısında Garp'ı yermesini istemiyor ya da beklemiyormuş gibi demen de ironik.
Yenmez tabi bu adam çiziyorsa kimse kimseyi yenmez, biri diğerini yeniyorsa da muhtemelen işte başka tarafa falan bakıyordur.

Cidden ne olacağını sanıyorsun çizdiklerini görmedin mi ? Kreşle kaç gün kaç gece üstünlük değiştire değiştire dövüştürdü adamları :oleyo2:

Bana versen ki nasıl WB fanı olduğumu biliyorsun, yine de Roger tayfayı kazandırırdım :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık