Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sengoku

Dövüşün sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    176
Direkt yorumu alıntıladğın için görmemiş olabilirsin. Bunu tartıştık zaten. Başka ekleyeceğim bir şeyim yok.
Onu da gördüm şimdi. Bak onu da anlatayım :/

Şimdi Garp’a birisi gelip Kara Kral burada ne yapmalıyız diyor, yani bu adama onun hakkında yorum yapacak bir soru soruyor. Eee Ray de bir efsane olduğundan Garp o malum sözleri söylüyor. Buradan anlayacağımız şey; Ray baya baya efsane bir adam.

Şimdi gelelim Roger’ın olayına. Roger kimse ona bir şey dememesine rağmen, iki kişinin ismini söylüyor. Yani adam ikisini aynı kefeye koyarcasına bana onları getirin diyor. Normalde bu laftan bir şey çıkarmamamız için; bana Garp’ı getirin demesi yeterliydi. İşte durum böyle olunca ister isteme diyorsun ki bu iki adam demek ki birbirlerine denk ya da çok yakın. Umarım anlamışsındır.
Mesela Kaido'ya denizciler saldırıyor,Kaido'da siz çöpler zevkli değilsiniz amiraller gelsin derse,amirallerin hepsi birbirleriyle denk güçte anlamı mı çıkacak ?

En güçlü iki denizci Garp ile Sengoku o zamanlar,Roger'da doğal olarak onlar gelsin de biraz heyecan olsun istiyor.İlla denk oldukları anlamına gelmez,çok fark yoktur bence de ama Garp azıcık daha öndedir.
Tamam ben buna karşı çıkmadım ki. Kaldı ki amiraller de birbirine denk sayılır zaten. Ama ortada Garp’ın kesin bir üstünlüğünden bahsediliyor. Hep Garp ile Roger rakipti deniliyordu ama adamın dediği şey malum. Bence gayet normal öyle düşünmek. Aynı şey Wb olayında’da oldu Roger üstündür dediler denk çıktı adamlar.

Son düzenleme:
Garp, Roger'ın rakibi. Rayleigh köşede oynasın. Garp 10 dövüşün 7-8'ini alır Ray'e karşı.
20 yıllık pasif korsan hayatından sonra amiral çiziyor bu adam. Fb'de ölü Oden, Roger, Newgate'e itibar normal. Rayleigh'in bitmemiş bir işi var. Hız ve ileri haki kullanımının önemini gösterecek bize. Seri sonu goroseilerle savaşılacaksa Garp ve Rayleigh yakın güçteki iki adamı alacaklar. Biri anakarakterin dedesiyse diğeri de hocası.

20 yıllık pasif korsan hayatından sonra amiral çiziyor bu adam. Fb'de ölü Oden, Roger, Newgate'e itibar normal. Rayleigh'in bitmemiş bir işi var. Hız ve ileri haki kullanımının önemini gösterecek bize. Seri sonu goroseilerle savaşılacaksa Garp ve Rayleigh yakın güçteki iki adamı alacaklar. Biri anakarakterin dedesiyse diğeri de hocası.
Amiral başka bir yere bakarken sadece yanağını çizebiliyor. Bence gençliğinde olsa Kizaru'yu alırdı ancak serinin en tepesindeki bir karakterle karşılaştırıyoruz. Garp'la. Ray'in işi net olarak bitti. Hız ve ileri hakiyi neden Rayleigh'den görelim ki Shanks varken? Seri sonu Gorosei'yle savaş olur mu belli değil. Olursa bile Devrimcileri de hesaba katarsan çok adam var savaşacak. Dedesi-hocası ilişkisini anlamadım. Luffy'ye birşey öğretti diye serinin en zirvedeki karakterlerinden biriyle neden eşit göreyim ki...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık