Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shiryuu sirf teachin tayfasinin bir uyesi olmasindan dolayi, zoronun son rakibi olarak gorülmesi sonucu mihawki da yenmesi kacinilmaz gibi mantikla yolda kalirsiniz. Bu kadar klasik bir hikaye anlatimina girerse mangaka bilin ki çogu seride oldugu gibi vasat bir son bizi bekliyor. Mihawkin son rakip olmadigi durumda, shiryu gibi arkaplani çöp bir karakterin zoronun nihai hedefi olmasi op aleminin en kalitesiz senaryosu olur ki e.oda bunu yapacak biri degildir diye düșünuyorum.

Shiryuu denen adam insallah burgess gibi vasat cikmaz

Abi shiryuu nun mihawkla dövüşmesi gerektiği kurgusu nasıl ortaya çıktı merak ediyorum kim uydurdu bunu neye dayanarak çıktı da herkesin ağzına sakız oldu yok shiryuu elmas meyvesini alacak sonra mihawk la dövüşcek sonra mihawk ölecek sonra zoroyla dövüşecek gibi bir algı var herkeste neden anlamıyorum. Belki de böyle bir şey hiç olmayacak abi yani shiryuu yu belki adam akıllı hiç görmeyeceğiz bu olaylar silsilesinde ama herkes öyle bir yazıyoki sanki bir yer de shiryuu bu olaylara yüzde yüzde katılacakmış gibi bir bilgi geçti ya da geçtiyse aydınlatın beni ben bilmiyorum :D Çünkü abi shiryuu kim ya bir daha görmesem niye görmüyorum diye gocunmicam bi adam niye bu kadar önemli oldu kilit rolü üstlendi bi anlamadım gitti valla :D

Abi shiryuu nun mihawkla dövüşmesi gerektiği kurgusu nasıl ortaya çıktı merak ediyorum kim uydurdu bunu neye dayanarak çıktı da herkesin ağzına sakız oldu yok shiryuu elmas meyvesini alacak sonra mihawk la dövüşcek sonra mihawk ölecek sonra zoroyla dövüşecek gibi bir algı var herkeste neden anlamıyorum. Belki de böyle bir şey hiç olmayacak abi yani shiryuu yu belki adam akıllı hiç görmeyeceğiz bu olaylar silsilesinde ama herkes öyle bir yazıyoki sanki bir yer de shiryuu bu olaylara yüzde yüzde katılacakmış gibi bir bilgi geçti ya da geçtiyse aydınlatın beni ben bilmiyorum :D Çünkü abi shiryuu kim ya bir daha görmesem niye görmüyorum diye gocunmicam bi adam niye bu kadar önemli oldu kilit rolü üstlendi bi anlamadım gitti valla :D
Sakin kardeşim. Yazarken arada sırada nokta,virgül kullan. Cümleler birbirine giriyor.:D

Aslinda bu bir beklenti ama beklentininde bir adabi var son rakibin shiryuu olacagini soylemeleri mihawki yetersiz gormekden baska birsey degil. Zoro fanlarini mihawk kesmiyor onun da üstü bir güc uydurmak icin böyle bir sacma senaryo uydurup kulaktan kulaga yayarak soylenti seklinde yayilmasina neden olduklarini dusunuyorum. Bu arada profil resmin efsane saygilar :sapkali:

Çıkarım 1 : Shanks'ten güçlü bir kılıç ustası bekliyor.Neden ? Çünkü aralarındaki mesele yarım kalmış Shanks artık bir rakip değil.%99 kol mevzusu yüzünden.

Çıkarım 2 : Shanks'ten güçlü rakip beklediğine göre Shanks'e hiç yenilmemiş.Yenilmiş olsa daha güçlüsünü beklemezdi yada onun gücüne ulaşacak birisini beklerdi o kişiyi yenebilmek için.

Kısacası bazı şeyler yarım kalmış ve Zoro'nun yada bir başkasının gelmesini umarak bu yarım kalan meseleyi kendince neticelendirmeye çalışıyor.Bu şekilde tatmin olacak.

Bu yazdıklarım tahmin falan değil.Serinin düz ve akılcı bir kurgusu var sürpriz kasan bir yapıda ilerlemiyor.Haterlar dahil herkes duygularını kenara bırakıp aklını kullanırsa şu 2 maddeyi net olarak görebilecektir.Bunları söylemek için müneccim olmaya gerek yok zira.

Çıkarım 1 : Shanks'ten güçlü bir kılıç ustası bekliyor.Neden ? Çünkü aralarındaki mesele yarım kalmış Shanks artık bir rakip değil.%99 kol mevzusu yüzünden.

Çıkarım 2 : Shanks'ten güçlü rakip beklediğine göre Shanks'e hiç yenilmemiş.Yenilmiş olsa daha güçlüsünü beklemezdi yada onun gücüne ulaşacak birisini beklerdi o kişiyi yenebilmek için.

Kısacası bazı şeyler yarım kalmış ve Zoro'nun yada bir başkasının gelmesini umarak bu yarım kalan meseleyi kendince neticelendirmeye çalışıyor.Bu şekilde tatmin olacak.

Bu yazdıklarım tahmin falan değil.Serinin düz ve akılcı bir kurgusu var sürpriz kasan bir yapıda ilerlemiyor.Haterlar dahil herkes duygularını kenara bırakıp aklını kullanırsa şu 2 maddeyi net olarak görebilecektir.Bunları söylemek için müneccim olmaya gerek yok zira.
Databooku kaynak olarak görmüyorlar, onu ne yapacaz?

Databooku kaynak olarak görmüyorlar, onu ne yapacaz?
Ona yapabileceğimiz hiçbir şey yok.Bu kartlar öylesine çekilen filmler gibi filler bir yapıda değil bildiğim kadarıyla.Ancak öyle kaynak olarak görmemekte haklılar.Oda'nın yıllarca bu kartlar için hazırlık yaptığı söyleniyor yanlış mı duydum ? Görmezden gelirlerse kendileri kaybeder.Çünkü Sabo'nun bile öldüğü söylenmemiş okuyucuya bırakılmıştı bildiğim kadarıyla.Seride öldü olarak bilindiği söylenmişti galiba bu da yanlış anlaşılmalara sebep oldu.O databook bilgisinde de yine bir hata yoktu yorumlamada hata vardı sanırım hatrında olanlar daha iyi bilir şu an net hatırlayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık