Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyş. Ortada Mihawk yok, mis gibi bölüm gelmiş, adamlar Kaido'ya hücum demiş. 3 gündür forumda aktifim.Bu konu hep zirvede. Zirvelerin adamısın Mihawk!

@Sir Crocodile Sürekli delil istiyorsun... Bazı şeyler delille değil yorumlamayla alakalıdır, Mihawk'ın güç seviyesi de yorumlamaya açık, yani net değil ve bu konuda bi hayli farklı düşüncelere sahibiz, sana ne desem boş.

Sen Mihawk'ı ne seviyede görüyorsun?

Zoro'nun bu arc en az Dof seviyesinde bir adamı yeneceğini düşünüyorum.

İliklerine kadar zorlanacağı bir adamla kapışacak.
İlerde luffy’nin yonko gücünde olacağını düşünürsek belki de yonkonun çok az güçlüsü olur. Mihawk bana göre en güçlü sağ koldan bile güçlüdür. Yani bu demek oluyor ki ilerde zoro mihawk’ı yenince sağ kollardan çok daha güçlü olacak. Yani tartışmasız en güçlü sağ kol olmuş olacak zoro. Luffy rahat yonko alacak veya zoro yonko olacak sanji amiral olacak gibi söylemler bana çok abartı geliyor.
Op seviyeleri güzel ayarladı ve böyle devam edeceğini düşünüyorum (umarım :))

İlerde luffy’nin yonko gücünde olacağını düşünürsek belki de yonkonun çok az güçlüsü olur. Mihawk bana göre en güçlü sağ koldan bile güçlüdür. Yani bu demek oluyor ki ilerde zoro mihawk’ı yenince sağ kollardan çok daha güçlü olacak. Yani tartışmasız en güçlü sağ kol olmuş olacak zoro. Luffy rahat yonko alacak veya zoro yonko olacak sanji amiral olacak gibi söylemler bana çok abartı geliyor.
Op seviyeleri güzel ayarladı ve böyle devam edeceğini düşünüyorum (umarım :))
Bende sana yakın görüşlerdeyim, bence Luffy hiç bir zaman, Kaido'yu, Bm'yi rahat yenecek güçte olmayacak.

Seri sonu Zoro ne güçte olur kestiremiyorum tam net olarak.

Amiral üstü-Yonkou altı diyeyim bari.

Bende sana yakın görüşlerdeyim, bence Luffy hiç bir zaman, Kaido'yu, Bm'yi rahat yenecek güçte olmayacak.

Seri sonu Zoro ne güçte olur kestiremiyorum tam net olarak.

Amiral üstü-Yonkou altı diyeyim bari.
Luffy'den altta olacağı kesin.:D Seri sonuna göre çıkar ortaya fazla kurcalamaya gerek yok.:D

Tövbe bismillah.

Mihawk'ın Shanks'tan daha güçlü bir rakip beklediği bir dünyada Zoro Mihawk'ı gececekse nasıl amiral üstü yonkou altı oluyor la ? o_O
Çünkü kılıç kapışması yaptığı Shanks'dan daha iyi kılıç kullanıcısı bekliyor olabilir. Seri sonunda Zoro Shanks'dan daha iyi kılıç kullanabilir ama ondan daha güçlü olmayabilir. Bunda anlamayacak ne var? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık