Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Jozu Aokiji'ye habersiz haki+elmaslı omuz atıyor Aokiji'nin sadece dudağı kanıyor.Amiral kendini savunmasa ne olacak.Sanji Jozu'dan saldırı gücü olarak üstün değilken bide.
Hacım orda aokiji kendini tam koruyamıyor ama bir daha bakarsan kısmen yine de koruyabiliyor. Kendini yarı buza dönüştürüyor. Sanji dj siz tekmeyle oven gibi bir adama boynuna vurup uçurup iyi hasar verdi. Şimdi sanji dj kullanıp savunmasız bir amiralin yüzüne yapıştırsa bir şey olmayacak mı ? Yapma dostum ya valla arclık bakmayın olaylara sanji kendini de tam göstermiş bir karakter değil üstelik daha bu arc gördük hızını. Yani her şey yavaş yavaş. Kimin gücünü gördük tayfada tam olarak luffy hariç? Oda brook ve chopperi bile 700 berry lik adamla kapıştırdı şimdi kaybettiler diye ezik mi oldular ? hayır tabikide. Neyse tartışma konu dışına çıkıyor. Alıntılarsan genel tartışma da tartışalım.

Seride güç dengeleri ilerlediğinde "Uyanış" çıktığında Doflamingo'dan başka kimsede yok diyorduk gördük ki sağ kol olan Kata'da varmış emin ol geleceğimiz arc Amiral veya amiral seviyesi bir adam yenecek Luffy 1 arc içinde Cracker seviyesi bile eder mi etmez mi diyorduk sağ kol yendi. Zaten baktığımız zaman kaç tane mevsimsel element meyvesi var ki iklim ile ilgili olabilecek 2 tanesi Amiraller de diğeri ateş Sabo'da. Daha varsa ben hatırlamıyorum varsa sende yazabilirsin.

Edit: Enel ve Crocodile da sayabiliriz ada iklimini değiştirebilecek ki zaten Crocodile yarı yarıya bunu yapmış. (Alabasta)
Bildiğim kadarıyla crocodile ilaç falan kullanmıştı. Neyse. Malesef konu ana karakter olunca karşısına yonko bile çıksa dayak yiye yiye gelişip sonra yonkonun kardeşi gelip luffy yi kaçırır sonra luffy dinlenip o yonkoyu indirir :) yani demek istediğim luffy rob lucci dövüşü gibi temiz bir dövüş yapmadığı sürece gücünün seviyesini tam kestiremeyeceğim.

La shanks en güçlüsü mü dedim hahahahahah :hhh:
Wb kendi söylediği sözü söylüyorum sana inkar ediyorsun.
Teach orda kendine en güçlü diyor ama rakibinden kaçıyor yenemem diyor. Burda shanks en güçlüsüdür demeye çalışmıyorum teach orda en güçlüsü değildi onu demeye çalışıyorum.

Shiryu belki en güçlü kılıç ustası şu an ama ünvanı mihawkı yenmeden alamayacak. Demek istediğim sırf ünvanı var diye kimse yenemez gözüyle bakmayın.

Mihawk isterse 120 yaşına gelsin dünyanın en iyileriyle kapışmadığı sürece ünvan onda kalır.

Madem kapıştıkları zamanın anlamı yok aokiji
ve magellan luffy den hep güçlü kalacak çünkü hani luffy ile kapışıp yenmişler ya onu.
Yahu Wb orada sonsuza kadar en güçlü kalamam dedi en güçlü değilim artık mı dedi ? Adam güçten düştüğünü kabul ediyor ki genç haline göre güçten düşmüş işte.Teach kedine en güçlü dedi diye en güçlü olmuyor.Orda gücün kelime anlamı adamlar varken teach anca kendi çalar kendi oynar.Nova indirmeye benzemez bu.Topuklarını kıçına vurdururlar adamın.

Önce şunu bir açıklayayım.Mihawkın ünvanı 2.5 sene önce mangaka tarafından ''kutucuk'' içinde açıklanıyor.O sırada bilindik kılıç ustaları kimler diye bir bakarsak yonkou şenks,komutan vista,İmpel down yardımcı müdürü şiryu falan filan.Ünvanı mangaka tarafından açıklandığında bu isimlerden üstün ki bunu açıkça belirtmiş mangaka.Ha bu adamlar 2,5 yılda kendilerini geliştirip mihawkı geçemezler mi dersen elbette geçebilirler.Mesela fujitoranın meyveyi amiral olurken yediğini varsayarsak 2 yıl önceki kılıç ustalığında altta olduğu mihawktan meyve faktörü ile güç bazında öne geçmiş olabilir.Hatta iki tokatlayıp ünvanı bile alabilir bu adam.Ha sağda solda bir yerde Mihawkı yenmek için güçlenip '' O adamı yenecek güçteyim ama pe..venk bunu bilmiyor ahahaah.'' diyen birisi varsa Oda alsın bu arkadaşı koysun yanına falan.

Senden inanılmaz bir şenks fanı kokusu alıyorum.Şenks fanlarından irite olduğumu da belirteyim.Bu adamlar Mihawkın ünvanı için '' Aabi adam kılıcı en iyi eğip büken adam.Yani teknikte en iyi yoksa şenks yani ya.'' diyen adamlar.Wbnin ünvanı için de ''yaşlı başlı adam abi ne en güçlüsü'' demişlikleri var.Kaido için söyledikleri inanılmaz bir ironi içeriyor zaten ''Anılır bilinir diye ünvan mı olur ya ? Ünvan dediğin Mihawk ve Wb gibi kutucuk içinde verilir''.

-!?!?!?!?

Şenks fanı değilsen son paragrafı üstüne alınma ama burnum yanılmaz.

Yahu durduran adamlara da çöp muamelesi yapılıyor :S Durdurmasaydı Luffy ölürdü tabiki. İnsanlar diyor ki Vista Mihawk durdurdu o zaman seviyesi yüksek olmalı, ama Mihawk sever birisi geliyor diyor o herif Mihawk yanında çöp. La o zaman nasıl durduruyor :S Bak mesela son arcta Katakuri'nin Gastino'nun geçmesini engellerken İchiji gelip araya giriyor ama Katakuri napıyor tekliyor, hatta yarım sayan da var. Peki çok sonrasında adadan kaçan Sanji'yi engellemek isteyen Oven'e ne napabiliyor bu İchiji denen arkadaş. Katakuri gibi sonuçlanmadı dimi olay, hatta verdiği hasar yanına kar kaldı dimi. Bak Katakuri ve Oven arasındaki seviye farkını anladık hemencecik. Mihawk Vista'yı aradan çıkarıp devam etseydi bi zahmet ya, madem elinin kiri bu herif yapsaydı, Daz Bones,u teklemedi mi bu adam ağbiy :(
Bugun vista Akeinu ile dövüşse vs tak diye bitermi.Bu adamlar kalburüstü senelerdir en güclü adamın tayfasında ve 4. Komutan.Bu tür adamları teklemek imkansız anlayacağin birçok kiş tarafından kk seviyesinde görülen garp amcamız sivri uçlu amcayla vs atıyor gençliğinde goruyoruzki garp tekleyip geçemiyor.Bu sivri kafalı adammı daha güçlüdür vistami desek herkez vista der ama bu seviyelerde artık tekleme görmemiz çok zor herkezin kendince bir gücu gozlem hakisi silahlanma hakisi var yani burdan Mihawk i yermeniz mantıksız.

Bugun vista Akeinu ile dövüşse vs tak diye bitermi.Bu adamlar kalburüstü senelerdir en güclü adamın tayfasında ve 4. Komutan.Bu tür adamları teklemek imkansız anlayacağin birçok kiş tarafından kk seviyesinde görülen garp amcamız sivri uçlu amcayla vs atıyor gençliğinde goruyoruzki garp tekleyip geçemiyor.Bu sivri kafalı adammı daha güçlüdür vistami desek herkez vista der ama bu seviyelerde artık tekleme görmemiz çok zor herkezin kendince bir gücu gozlem hakisi silahlanma hakisi var yani burdan Mihawk i yermeniz mantıksız.
Mihawk Vistaya tek atıp geçsin demiyorum ya, madem fark ortada neden onca süre savaşıyor da aradan çıkaramıyor? Garp dediğin adam Marco'yu bi köşeye fırlatıp attı mı? Bi daha Marco yanına bile yaklaşamadı platformun, fark böyle koyulur. E hani Mihawk çok kararlı çıkmıştı Luffy'nin karşısına, hani şu bahsedilen en güçlü kesişlerinden birini sallayıp donan tsunamiyi falan kesmişti. Bu kararlılığını daha önce hiç karşılaşmadığı ve kendisinin de adına saygı ile yaklaştığı bi kılıç ustası kırabildiyse aralarındaki fark uçurum değildir diyorum. Millet çöp diyor yahu çöp nedir allasen?

İşine geleni öv işine geleni göm sonra hater buna laf atanlar olsun, ne güzel memleket xD

Yahu Wb orada sonsuza kadar en güçlü kalamam dedi en güçlü değilim artık mı dedi ? Adam güçten düştüğünü kabul ediyor ki genç haline göre güçten düşmüş işte.Teach kedine en güçlü dedi diye en güçlü olmuyor.Orda gücün kelime anlamı adamlar varken teach anca kendi çalar kendi oynar.Nova indirmeye benzemez bu.Topuklarını kıçına vurdururlar adamın.

Önce şunu bir açıklayayım.Mihawkın ünvanı 2.5 sene önce mangaka tarafından ''kutucuk'' içinde açıklanıyor.O sırada bilindik kılıç ustaları kimler diye bir bakarsak yonkou şenks,komutan vista,İmpel down yardımcı müdürü şiryu falan filan.Ünvanı mangaka tarafından açıklandığında bu isimlerden üstün ki bunu açıkça belirtmiş mangaka.Ha bu adamlar 2,5 yılda kendilerini geliştirip mihawkı geçemezler mi dersen elbette geçebilirler.Mesela fujitoranın meyveyi amiral olurken yediğini varsayarsak 2 yıl önceki kılıç ustalığında altta olduğu mihawktan meyve faktörü ile güç bazında öne geçmiş olabilir.Hatta iki tokatlayıp ünvanı bile alabilir bu adam.Ha sağda solda bir yerde Mihawkı yenmek için güçlenip '' O adamı yenecek güçteyim ama pe..venk bunu bilmiyor ahahaah.'' diyen birisi varsa Oda alsın bu arkadaşı koysun yanına falan.

Senden inanılmaz bir şenks fanı kokusu alıyorum.Şenks fanlarından irite olduğumu da belirteyim.Bu adamlar Mihawkın ünvanı için '' Aabi adam kılıcı en iyi eğip büken adam.Yani teknikte en iyi yoksa şenks yani ya.'' diyen adamlar.Wbnin ünvanı için de ''yaşlı başlı adam abi ne en güçlüsü'' demişlikleri var.Kaido için söyledikleri inanılmaz bir ironi içeriyor zaten ''Anılır bilinir diye ünvan mı olur ya ? Ünvan dediğin Mihawk ve Wb gibi kutucuk içinde verilir''.

-!?!?!?!?

Şenks fanı değilsen son paragrafı üstüne alınma ama burnum yanılmaz.
Öncelikle shanks hakkında sadece bir cümle kurdum fazlası yok. Shanksi yüceltmedim ayrıca. Sadece önceden mihawk ile dövüştüğü için güç çıkarımı yapılıyor buna karşıyım sadece. Eğer güç çıkarımı yapılıyorsa bunlardan ben bir sürü üç dengesi sayabilirim sana :)

Bu arada seninle çok fazla zıt düşünmüyoruz. Vista ne diyor bu adamla hep karşılaşmak istedim çünkü bu adama dünyanın en iyi kılıç ustası diyorlar değil mi ? Vista peki neden şey demedi “bu adam zaten dünyanın en iyi kılıç ustası zaten yenemem”demedi. Vista mihawk karşısında şansını denemek istiyor sonra duellolarını sonraya erteliyorlar. Mihawk öyle böyle yenerdi vistayı orası doğru ama burdan belli oluyor ki istesen en iyi kılıcı ben kullanayım mihawkı yenmediğim sürece bana en iyi denmeyecek. Yani luffy kaidoyu 1vs1 de yendiği zaman en güçlü ünvanı luffy de olacak değil mi ? İşte isterse kaidodan güçlü olsun ama kaidoyu yenmedi sürece ünvanı alamaz benim demek istediğim ve anlatmak istediğim sadece buydu ne shanks ne wb.

Mihawk Vistaya tek atıp geçsin demiyorum ya, madem fark ortada neden onca süre savaşıyor da aradan çıkaramıyor? Garp dediğin adam Marco'yu bi köşeye fırlatıp attı mı? Bi daha Marco yanına bile yaklaşamadı platformun, fark böyle koyulur. E hani Mihawk çok kararlı çıkmıştı Luffy'nin karşısına, hani şu bahsedilen en güçlü kesişlerinden birini sallayıp donan tsunamiyi falan kesmişti. Bu kararlılığını daha önce hiç karşılaşmadığı ve kendisinin de adına saygı ile yaklaştığı bi kılıç ustası kırabildiyse aralarındaki fark uçurum değildir diyorum. Millet çöp diyor yahu çöp nedir allasen?

İşine geleni öv işine geleni göm sonra hater buna laf atanlar olsun, ne güzel memleket xD
Benim demek istediğimde bu Mihawk vistayı alır ama Mf de gösterilen gibibi kısa bir vsde değil.Aekoji jozuyu dışarda da yenebilir ama mfdeki gibi tak kolunu aldım şeklinde yenemez.He birde Mihawkin Luffye orda ciddi saldırması sadece onu öldüreyim diye değil bu çocuğu bir çekapa sokayım amacı ile yaptı bence hani etrafına adam toplama olayıdir D nin mirascisımidir gibi sorulara cevap aradıgindandır.Vista Crocadile araya girincede cevabini alip köşesine çekilmiştir bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık