Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanksla buluşma sözleri o, hayali kk olmak.
Seri sonu Zoro'yu hangi seviyede görüyorsun?
Luffy buluşmaktan söz etmiyor. Açıkça senden daha iyi bir tayfam olacak diyor. Shanks'de madem bizi geçeceksin al şapkayı ve büyük bir korsan oldupunda bana geri getir diyor. Buluşma olayı bu şekilde oluşuyor.

Zoro amiral üstü olur diye düşünüyorum. Bu da Mihawk'ı gözümde en fazla amiral seviyesi yapıyor. MF'de yaşananlar sebebiyle amiral görüntüsü de vermiyor bana.

Mihawk amiral yonkou arası adamdır her iki seviyedede olabilir ama aşşağısı asla olamaz.Eminimki MF de WB ile Akeinu gibi bir vs atsa Akeinun yaşadıklarını yaşamazdı hız olarak ve Gözlem hakisi olarak çok ileri seviyede bir adam.Shanksa ise istediği gibi atar yapması Shanks ile kendini yakın seviyelerde gördüğü içindir.Bunun en güzel örneğide bir kılıç ustası daha kılıcını çekmeden rakibinin gücünü anlar sözüdür.
Shanks'a Buggy'de atar yapıyor. Mihawk'la aralarında çok daha samimi bir bağ olduğu belli. Shanks gelince savaşmak istemiyor. Tabi korkup kaçıyor diye düşünüyorsan bilemem bence öyle değil.

Şu seride Shanks>Mihawk diyebileceğimiz hiçbir sahne yok ama Shanks=Mihawk diyebileceğimiz onca veri var.Sen çıkmıs Mihawkla Beckmanı karşılaştiriyorsun.Mihawk yonkou ve amirallerin direk seviye olarak ortasındadır.Genç Reylighle yakın veya aynı seviyededir.
Bu meselenin sencesi. Bence Mihawk Sağ kol altı diyeceğimiz çok sahne var. Hem de laf değil icraat sahnesi. Ama beklentim büyük Amirale yakındır diyorum.

Mihawk dostlukları sebebiyle Shanks'le dövüşmedi. Kolsuz olduğu için değil. Ve hiç bir zaman Shanks'e atarlandığını sanmıyorum. Sanırım Mihawk soğuk ve mimiksiz bir tip olunca öyle anlaşılıyor. Üstüne Shanks'in kişiliği de eklenince böyle bir tablo çıkıyor.

--

Ben de isterim Mihawk ya da Dragon Yonkou seviyesi çıksın güçlü karakterler görelim. Zoro'nun da hedefi Yonkou'yu aşmakmış diyelim. Hatta bu tüm tayfaya yansır. Sanji Amiral üstü olur falan. Ama şu anda gördüğüm bu. Mihawk en fazla Amiral eder.

Ben Shanks'le değil beyazsakalla savaşmaya gelmiştim deyip giden adam. Tüm amiraller WB ile kapışırken o jozu ile Vista ile kapışıyor. Marco bile değil. Bu sebeple Oda Mihawk'ın seviyesini gösterene kadar durum bu.

Mihawk Vistaya tek atıp geçsin demiyorum ya, madem fark ortada neden onca süre savaşıyor da aradan çıkaramıyor? Garp dediğin adam Marco'yu bi köşeye fırlatıp attı mı? Bi daha Marco yanına bile yaklaşamadı platformun, fark böyle koyulur. E hani Mihawk çok kararlı çıkmıştı Luffy'nin karşısına, hani şu bahsedilen en güçlü kesişlerinden birini sallayıp donan tsunamiyi falan kesmişti. Bu kararlılığını daha önce hiç karşılaşmadığı ve kendisinin de adına saygı ile yaklaştığı bi kılıç ustası kırabildiyse aralarındaki fark uçurum değildir diyorum. Millet çöp diyor yahu çöp nedir allasen?

İşine geleni öv işine geleni göm sonra hater buna laf atanlar olsun, ne güzel memleket xD
Mihawk dediğin karakter istediğini alan taraf. Vistayla çarpışırken yüzünü dönüp Luffyi izleyebilen, gözlemliyebilen bir adam. Luffydeki ana gücü anlamış biri. Oradaki ana olayı kacırıyorsunuz, onu durduranlara çok takılıyosunuz. Mangaka bize güç dengesi harici çok farklı bir olayı yansıttı o sahnelerde...

Bazı arkadaşlar yok Shanksın adasını basmış yok atar yapmış diyorlar böyle övme ye gerek yok adamın unvanı yeter Shanksla kankalar ardından bira içtiler Mihawk aynı atarı başka bir yonkouya yapamaz yemez.

Ne zaman dövüştüklerinin bir anlamı yok.Dün,1 sene önce ya da 10 sene önce.Mihawkın ünvanı ne zaman açıklandı ? 2 yıl önce.Mangaka geri zekalı değilse böyle bir şey yapmaz.Haydi geçmiş olsun.

Dünyanın en güçlü ünvanı var adamın la farkında mısın ? ne yapsın kıçı kırık yonkouluğu.Adam gençken kk dengi imiş serumlu hali ise şimdikilerin alayına gömermiş.İstediğin kadar inkar et.Şenks en güçlü falan değil ve çıkmayacak.Zorlamayın artık
Yonko olup da ne yapacaksın ki. İşin yoksa etrafına adam topla, sonra onların barınma, yeme-içme,güvenlik sorunlarıyla ilgilen.:artiz: Mihawk en akıllısı. Hükümetin verdiği yeme-içme artı bedava akbil olayını hiç kaçırmamış adam. :D

Günün sözü: Ben sana yonko olamazsın demedim, hükümete bağlı yonko olamazsın dedim :(

Neyse ya benim Mihawk beklentimi düşürdü bu yorumlar. Eskiden amiral ligi diyordum ama şu an sağ kol ayarı bekliyorum.

Edit: En güçlü değil o, en iyi kılıç ustası.

Yonko olup da ne yapacaksın ki. İşin yoksa etrafına adam topla, sonra onların barınma, yeme-içme,güvenlik sorunlarıyla ilgilen.:artiz: Mihawk en akıllısı. Hükümetin verdiği yeme-içme artı bedava akbil olayını hiç kaçırmamış adam. :D

Günün sözü: Ben sana yonko olamazsın demedim, hükümete bağlı yonko olamazsın dedim :(

Neyse ya benim Mihawk beklentimi düşürdü bu yorumlar. Eskiden amiral ligi diyordum ama şu an sağ kol ayarı bekliyorum.

Edit: En güçlü değil o, en iyi kılıç ustası.
En iyi değil en güçlü kılıç ustası. Saidai(greatest) gibi bir şey demesi gerekirdi. Saikyou en güçlü demek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık