Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fikirler belki değişmez ama zamanla fikri yanlış çıkanlar konuya yazmıya bırakacaktır o konuda emin olabilirsiniz :hoo:
Fikirler belki değişmez ne demek yahu? Karşıdaki mantıklı bir açıklama yaptığı sürece hatanı kabullenip onu düzeltmek erdemli bir davranıştır. Yani hatalı olduğunu bile bile neyin tartışmasını sürdürüyorsun? Her halinden zorlama bir tartışma olduğu ortadayken? Burda Mihawk'ın seviyesinin ne olduğu ile ilgili tartışmadan bahsetmiyorum.

Kullanılan argümanlardan bahsediyorum.

Fikirler belki değişmez ama zamanla fikri yanlış çıkanlar konuya yazmıya bırakacaktır o konuda emin olabilirsiniz :hoo:
Neden bıraksın ki? Herkes hataya düşüp yanlış şeyi savunabilir. Şahsen Mihawk amiraldir diyen biri olarak KK seviyesi de çıksa konuya yazarım. Ama şuan için herkesin fikri sabit ve deliller belirten iken yeni bir şey çıkmadan yazmak mantıklı gelmiyor bana.

Öyle boş keseden konuşmakla olmuyor Raiden. Bak burada adamlar kanıt istiyor olur olmadık şeyler için. Lütfen BANA KANITLA. Elması nasıl parçalayacaksın?

Shiryuu kesmiştir Jozu'yu
Meyveler bir yere kadar önemlidir. Asıl olay seviyedir. Ben bunu bilirim. Kaldı ki Jozu'nun tüm vücudunu elmas yaptığını da göremedik. Antisi gibi gözükse de Mihawk da yener Jozu'yu. Klasman farkı var arada. Ama diğerlerinden daha fazla uğraşır büyük ihtimalle.

Not: Elmas meyvesi yemiş Shiryuu'yu yenemeyecek ama. :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık