Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnatla Mihawk'ın tayfa cevabını almak için saldırdığını iddia ettiğimizi iddia ediyorsun. Sana diyorum ki arkadaş, Mihawk o saldırıyı dünyanın en güçlü adamıyla arasındaki farkı görmek için atıyor. Burayı idrak edemiyorsun sana laf anlatılacak gibi değil ama şunu da belirticem. Dediğin gibi dandik Luffy örnekleriyle kıyaslanacak bir durum değil. Bir yonkounun sahip olduğu tayfadan bahsediyoruz. Dünyanın en güçlü dört tayfasından birinden bahsediyoruz. Mihawk, kaptana denk bile olsa çok güçlü bir tayfası olduğu için aradaki fark tayfa olacaktır. Mihawk kendisinden güçsüz bir kaptanla zaten böyle bir iddiaya girişmez ve doğal olarak cevapta tayfa olmaz. Kendi seviyesindeki insanlarla arasındaki fark sadece tayfa olabilir. Çünkü Mihawk, kaptanla karşılaştığında kendini hiç düşünmeden feda edecek adamları da göze almış olacak. Kendisinden güçsüz seviyeler için bu önem arz etmezken, kendisi denginde veya kendisinden güçlü seviyelerde bariz bir şekilde fark eder. Çünkü o kaptanların Jozu gibi direk kendisinin antisi olacak güce sahip adamları var.

@Monkey D. Dragon Tamam arkadaş sen Mihawk'ın saldırısını en güçlü saldırısı olarak gör. Terler aktı bi tarafından, kendinden geçti o slashi atarken. Ben öyle görmüyorum. Bu durum da kanıtlanacak bir şey değil, ortada çizim var ve en fazla o çizimi yorumlayabilirsin. Ben bu şekilde yorumlayarak gelecekteki bu adamın gücüne atıfta bulunuyorum. Sen bu adamı göründüğü ayarda kabul ederek, gelecekteki ihtimalleri reddediyorsun. Gelecekte benim dediğim gibi çıktığında sığ görüşlü olmuş olacaksın. Ha benim dediğim gibi çıkmaz, bu adamın hakkaten saldırıları o kesiş ayarında çıkar ben fanlık yapmış olurum.

Tayfa tayfa dediğim bir durum yok. Yazdığım mesajları baştan oku, ben Mihawk saldırıyı amaçlarken dünyanın en güçlü adamıyla arasındaki farkı görmek istediğini söylüyorum. Mangakanın çizdiği cevabı tayfa olarak yorumluyorum.
Şu cevaptan sonra sana daha fazla bu konuda yorum yazmama kararı aldım. Bana hiçbir şeyi açıklayabildiğin yok ama yağ gibi üste çıkmasını da iyi biliyorsun. Verdiğim örneklere de dandik diyorsun.

Bir insan kendini bile bile kandırıyorken ona laf açıklamanın hiçbir faydası olmadığını da teyit etmiş oldum sağolasın...

Ederi en az amiral.Amiral seviyesi alt limit olarak belirlendikten sonra tartışmalar yeniden şekillensin bence.:good:Belki daha bir orta yol bulunabilir.Bu adam gerizekalı değil amiral gücünde olmadan fark görmek isteyip dünyanın en güçlü adamına saldıracak kadar.

Çelik bones bile uzaktan kesilmiyor kaldı ki elmas.Elmasın 1000 metre öteden kesilmesini mi bekliyorsunuz.Direk temas halinde kesebilirdi Jozu'yu ama göremedik.

Zoro bile diyor slash atarım ama çok uzak etkisini kaybeder.Mihawk'ın etkisini kaybetmese bile eğer içinde haki varsa tam gücünde olacağı kesin değil.Orası tam bir muamma.
Aynen, uzaktan slash ile don biçiliyor. Mihawk'da, Jozu ile vs yapsa kesebilir büyük ihtimalle. Bones vs Zoro gibim ;)

Aynen, uzaktan slash ile don biçiliyor. Mihawk'da, Jozu ile vs yapsa kesebilir büyük ihtimalle. Bones vs Zoro gibim ;)
Mihawk kesemezse Shankste çaresiz kalacaktır demektir.Hiç hayal edebiliyormusun yada edebilirler mi koskoca imparatorun sırf elmas meyvesi yedi diye elinde kılıçla çaresiz kalacağını.:gamyon:

Gerçek elmas olsa bu konuda herkes çaresiz kalır one piece evreninde.Çünkü elması sadece elmas keser.Ama adamın yediği meyve.Sadece meyveyi aşıp gerçek bedenine ulaşman gerekiyor.

Mihawk kesemezse Shankste çaresiz kalacaktır demektir.Hiç hayal edebiliyormusun yada edebilirler mi koskoca imparatorun sırf elmas meyvesi yedi diye elinde kılıçla çaresiz kalacağını.:gamyon:

Gerçek elmas olsa bu konuda herkes çaresiz kalır one piece evreninde.Çünkü elması sadece elmas keser.Ama adamın yediği meyve.Sadece meyveyi aşıp gerçek bedenine ulaşman gerekiyor.
Elması sadece elmas kesebilir. Bir de 3547 derecede erir. Jozu'yu Akainu yenebilir bir ihtimal. Shanks, Mihawk, Beyazsakal falan bu adamlar bir şey yapamaz elmas karşısında. Neyle parçalayacaklar? Elmastan söz ediyoruz?

Ederi en az amiral.Amiral seviyesi alt limit olarak belirlendikten sonra tartışmalar yeniden şekillensin bence.:good:Belki daha bir orta yol bulunabilir.Bu adam gerizekalı değil amiral gücünde olmadan fark görmek isteyip dünyanın en güçlü adamına saldıracak kadar.
Yalnız zaten amiral ve üstü diyenlerin sayısı, amiral etmez diyenlerden çok fazla. :/ 3'e katlamış neredeyse. Tam tersi olsaydı o zaman yazman gerekirdi bunu.

Mihawk en sağlamından amiral eder. Aşağısını ben düşünemiyorum. Zoro gibi bir adamın en büyük hedefi Marco seviyesi biri mi yani? Olacak iş değil.

Yalnız zaten amiral ve üstü diyenlerin sayısı, amiral etmez diyenlerden çok fazla. :/ 3'e katlamış neredeyse. Tam tersi olsaydı o zaman yazman gerekirdi bunu.

Mihawk en sağlamından amiral eder. Aşağısını ben düşünemiyorum. Zoro gibi bir adamın en büyük hedefi Marco seviyesi biri mi yani? Olacak iş değil.
Zoro hedefiyle ilk çıktığı haliyle aşık atabileceğini sanıyordu. Çokta şey yapmamak lazım.

Elması sadece elmas kesebilir. Bir de 3547 derecede erir. Jozu'yu Akainu yenebilir bir ihtimal. Shanks, Mihawk, Beyazsakal falan bu adamlar bir şey yapamaz elmas karşısında. Neyle parçalayacaklar? Elmastan söz ediyoruz?
İhtimali geç Shakky. O isimler Jozu'yu dümdüz eder. Vura vura kırarlar gerekirse. Jozu'yu zaten ezmişler. (Acaba Teach'in hangi adamı yaptı bu işi, ben bunu merak ediyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık