Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte öyle bir sahne yok :) Mihawk slashı atarken çizilmiyor. Ama adam ''farkı göreceğim'' diye atıyor. Burda dandik bir slash attığını düşünmek tamamen fantezi ürünüdür. Ki orda da özel olarak yazmışlar ''dünyanın en güçlü slashı'' diye. Hani daha ne kanıt bekliyorsunuz gerçekten bilemiyorum.

Tartışma şundan öteye geçmiyor;
+Bak bu bu sebepten en güçlü slashıdır.
-Yok ya bence değildir.

Neyse ben burda bırakıyorum bugünlük dozumu aldım yetti bana. Daha uzatırsam kanser belirtileri baş gösterebilir :(
Dünyanın en güçlü slashı olduğunu kim söylüyor ?

Yahu Dünyanın en güçlü adamının mı sadece tayfası var? Bugün Luffy'e saldırdıklarında bizim tayfa karşı koymayacak mı? Yine de arada tayfa farkı olacak. İki sene öncesinde Mihawk Luffy'e saldırsa Zoro durdurabilse durdurmaz mı saldırıyı? Ama iki sene öncesinden bahsettiğimiz için öyle bir savunma yok.

Mihawk' ın oradan anladığı durum WB'ye gelene kadar önce Jozu'yu geçmeliyimdir. Adamı bile benim saldırımı durduruyor demektir. Bu kadar açık bir şeyi farklı yerlere çekmeye gerek yok.

Beyazsakal'ın sırıtması da dediğin anlama gelmez. Beyazsakal Jozu o saldırıyı durduramasa da sırıtır mıydı? Hayır. Adamı ölüp gitse gayet sinirlenirdi. He işte bu noktada Jozu'nun gücünü bildiği ve karşısındakini durdurabileceğin bildiği için sırıtır. Yani Mihawk cevabını alır. Önce beni geç. Sonra kaptanıma gidersin. Bugün bunun aynısı Pica'nın Luffy'e ulaşmak istediği sırada Zoro tarafından yapıldı. Bunun geldiği anlam açık ve nettir.

Mihawk'ın tayfa cevabını alması için de slash atmasına gerek yoktur. Luffy bile tayfasının olmadığı mekanda kendisi için Mihawk'ın karşısına adam getirtebiliyorsa ve Mihawk bunun bilincine varıp müttefik edinebilme gücünü tanımlıyorsa zaten tayfası olan bir adamın adamlarının kendisi için saldırıyı önleyebileceğini de bilir.
İnatla Mihawk'ın tayfa cevabını almak için saldırdığını iddia ettiğimizi iddia ediyorsun. Sana diyorum ki arkadaş, Mihawk o saldırıyı dünyanın en güçlü adamıyla arasındaki farkı görmek için atıyor. Burayı idrak edemiyorsun sana laf anlatılacak gibi değil ama şunu da belirticem. Dediğin gibi dandik Luffy örnekleriyle kıyaslanacak bir durum değil. Bir yonkounun sahip olduğu tayfadan bahsediyoruz. Dünyanın en güçlü dört tayfasından birinden bahsediyoruz. Mihawk, kaptana denk bile olsa çok güçlü bir tayfası olduğu için aradaki fark tayfa olacaktır. Mihawk kendisinden güçsüz bir kaptanla zaten böyle bir iddiaya girişmez ve doğal olarak cevapta tayfa olmaz. Kendi seviyesindeki insanlarla arasındaki fark sadece tayfa olabilir. Çünkü Mihawk, kaptanla karşılaştığında kendini hiç düşünmeden feda edecek adamları da göze almış olacak. Kendisinden güçsüz seviyeler için bu önem arz etmezken, kendisi denginde veya kendisinden güçlü seviyelerde bariz bir şekilde fark eder. Çünkü o kaptanların Jozu gibi direk kendisinin antisi olacak güce sahip adamları var.

@Monkey D. Dragon Tamam arkadaş sen Mihawk'ın saldırısını en güçlü saldırısı olarak gör. Terler aktı bi tarafından, kendinden geçti o slashi atarken. Ben öyle görmüyorum. Bu durum da kanıtlanacak bir şey değil, ortada çizim var ve en fazla o çizimi yorumlayabilirsin. Ben bu şekilde yorumlayarak gelecekteki bu adamın gücüne atıfta bulunuyorum. Sen bu adamı göründüğü ayarda kabul ederek, gelecekteki ihtimalleri reddediyorsun. Gelecekte benim dediğim gibi çıktığında sığ görüşlü olmuş olacaksın. Ha benim dediğim gibi çıkmaz, bu adamın hakkaten saldırıları o kesiş ayarında çıkar ben fanlık yapmış olurum.

Tayfa tayfa dediğim bir durum yok. Yazdığım mesajları baştan oku, ben Mihawk saldırıyı amaçlarken dünyanın en güçlü adamıyla arasındaki farkı görmek istediğini söylüyorum. Mangakanın çizdiği cevabı tayfa olarak yorumluyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık