Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyveler bir yere kadar önemlidir. Asıl olay seviyedir. Ben bunu bilirim. Kaldı ki Jozu'nun tüm vücudunu elmas yaptığını da göremedik. Antisi gibi gözükse de Mihawk da yener Jozu'yu. Klasman farkı var arada. Ama diğerlerinden daha fazla uğraşır.

Not: Elmas meyvesi yemiş Shiryuu'yu yenemeyecek ama. :cool:
Kesinlikle katılıyorum dediğine. Ama forumda Jozu'yu bir yonkou ilan etmedikleri kaldı. Meyve de meyve ama bu seri de haki denilen olayı görmezden gelecek kadar sığ yorumlar. Meyveyle kişinin seviyesinin ölçülmediğini de bir One Piece okuru idrak edemiyorsa, denilecek bir şey yok.

Elmas meyvesini Shiryuu yemiş midir bilemem ama Shiryuu'nun Mihawk'ı öldürecek teorisini beklemiyorum ben. Ayrıca elmas meyvesi yemiş Shiryuu bile yenemez Mihawk'ı, anca işin içine pislik karıştırır öyle yener :cool:

Kesinlikle katılıyorum dediğine. Ama forumda Jozu'yu bir yonkou ilan etmedikleri kaldı. Meyve de meyve ama bu seri de haki denilen olayı görmezden gelecek kadar sığ yorumlar. Meyveyle kişinin seviyesinin ölçülmediğini de bir One Piece okuru idrak edemiyorsa, denilecek bir şey yok.

Elmas meyvesini Shiryuu yemiş midir bilemem ama Shiryuu'nun Mihawk'ı öldürecek teorisini beklemiyorum ben. Ayrıca elmas meyvesi yemiş Shiryuu bile yenemez Mihawk'ı, anca işin içine pislik karıştırır öyle yener :cool:
Güzel yazmışsın :sapkali:

Mihawk ile WB arasında tayfa farkı var. Güç olarak Mihawk eşittir ya da daha güçlüdür bence de. Fikirlerim değişti.

Jozu önce gitsin üstü olan Marco'yu yensin de sonrasına ondan sonra bakarız.

Shanks da kılıç kullanıyor. Ne olacak peki? Koskoca yonkou Jozu karşısında çaresiz mi kalacak? Kılıcının kabzasıyla kafaya kafaya geçirir yeminle. :/ Ümüğünü sıkar bırakır ya da.

Shiryuu harekete geçtiğinde Mihawk severler çok üzülecek. :( Klişe ve herkes tarafından bilinen bir senaryo olsa da gerçekleşecek diye düşünüyorum. Zaten herkes "Herkes böyle söylüyor. İşte bu yüzden Oda ters köşe yapacak." dediği için, bu söylediğim senaryo gerçekleştiğinde asıl o zaman ters köşe olacak xD Kimse beklemiyor çünkü.

Yalnız zaten amiral ve üstü diyenlerin sayısı, amiral etmez diyenlerden çok fazla. :/ 3'e katlamış neredeyse. Tam tersi olsaydı o zaman yazman gerekirdi bunu.

Mihawk en sağlamından amiral eder. Aşağısını ben düşünemiyorum. Zoro gibi bir adamın en büyük hedefi Marco seviyesi biri mi yani? Olacak iş değil.
En az amiral manga kanıtlarıyla kesin bana göre.Ama bence fazlası da var.Bunu da şuradan çıkarıyorum.Amiraller imparator karşısında aslanı indirmeye çalışan sırtlanlar gibiler.Kuzan mesela Wb karşısında öyleydi.Sizin gözü kapalı dalıyor dediğiniz adamlar imparator karşısında şekilden şekile giriyordu.Onun dışındaki işlevleri bir süre imparatoru oyalayıp tutmak ve imparator sinirlendiğinde 2 - 3 hamlede paspas olmaktan ibaret.

Şimdi eğer Mihawk bu adamla şu anki gücüne çok yakınken dövüştüyse bile varlık gösterebilmesi en azından direnebilmesi gerekir bir süre.Bu kadar meşhur düelloları varsa kendini ezdirmemiş olmalı.Kazanamasa da açık vermemiş olması gerek.Aslında Smoker - Vergo dövüşü gibi düşünüyorum.Smoker kazanamayacağını biliyordu ama kıran kırana dövüşüyordu da.Bu düellolar da böyle olmuştur.Ve eğer öyleyse Mihawk'ın bir imparatora amiralin olduğundan daha yakın olması gerekir.Tek işlevi tutmak olmamalı sinirlendiğinde de direnç gösterebilmelidir.

Elması sadece elmas kesebilir. Bir de 3547 derecede erir.

Jozu'yu Akainu yenebilir bir ihtimal. Shanks, Mihawk, Beyazsakal falan bu adamlar bir şey yapamaz elmas karşısında. Neyle parçalayacaklar? Elmastan söz ediyoruz?
Güzel ironi yapmışsın başarılı...

Shanks da kılıç kullanıyor. Ne olacak peki? Koskoca yonkou Jozu karşısında çaresiz mi kalacak? Kılıcının kabzasıyla kafaya kafaya geçirir yeminle. :/ Ümüğünü sıkar bırakır ya da.

Shiryuu harekete geçtiğinde Mihawk severler çok üzülecek. :( Klişe ve herkes tarafından bilinen bir senaryo olsa da gerçekleşecek diye düşünüyorum. Zaten herkes "Herkes böyle söylüyor. İşte bu yüzden Oda ters köşe yapacak." dediği için, bu söylediğim senaryo gerçekleştiğinde asıl o zaman ters köşe olacak xD Kimse beklemiyor çünkü.
Biri çizecek onu da kim olduğu pek önemli değil :D

Güzel yazmışsın :sapkali:
Teşekkür ederim. Düşüncelerimde yalnız olmadığımı sayfalardır atılan mesajlarda görüyorum. Herkes kendine göre bir üslup ve bakış açısıyla karakter üzerinden ortada olan çelişkiyi yorumluyor. Ama ortada olan çelişkiyi görmezden gelen ve bunu kendini tatmin edecek bir cevapla kesip atan, dolayısıyla olayı "sığ" bir şekilde yorumlayan ve karşıt görüşü de "kendini kandırıyor" şeklinde yorumlayan kitle maalesef olmaya devam edecek. Lakin ortadaki çelişki ve beklenti öylesine büyük ki bunun aksi yönünde bir sonuçla karşılaşmayacağımızdan eminim. Anketin sonucuna baktığında bunu net bir şekilde görebilirsin. Ki bu sonuç, günden güne bir şeyler öğrendikçe bizim lehimize doğru ilerleyen bir sonuç.

Kusura bakma senin üzerinden derdimi anlattım ama mesajdaki maksadım sadece ve sadece birilerine gönderme. Tıpkı onların yaptığı gibi.

Millet davanızdan vazgeçmeyin. Haklı çıkacağız. Herkesten de tek tek hesap soracağız! :cool:

Jozu için böyle düşünüyor olmana sevindim. Valla ben Mihawk'ı Shiryuu'ya yem etmek istemiyorum, biraz fanlığım tutuyor bu konuda ama Shiryuu'yu dediğin gibi meyve ve daha fazla pislik işlere bulaştırarak Mihawk'ı öldürebilir. Tabii bu serinin dramasına çok uygun olur ama niyeyse daha farklı beklentim var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık