Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353

MuzluYulafEzmesi

Mihawk'in Wano'ya gitmemesi rezalettir bırakın şimdi Wano şöyle Wano böyle demeyi. Amiral bile Wano'ya giderken bir farklı bakıyor bu Mihawk gitmeden mi anlamış orada belli seviyede adamlar olduğunu. Vista'ya seni tanımamak aptallik olur tarzinda konuşan adam kılıç ustası diyarına gitmiyor ve bu adam hakkında "Wano da bir misyon yok ki neden gitsin" deniliyor, şaka gibi. Bir de bu adam Zoro'ya dünyayı gezmekten falan bahsediyor hani sözleri yaptıkları tamamen kendiyse çelişiyor. Bir şey deyince de Mihawk'a karşı negatif olmuş oluyorum yapmayın etmeyin.
Rahatla biraz yahu gerilmişsin sen .

Mihawk'in Wano'ya gitmemesi rezalettir bırakın şimdi Wano şöyle Wano böyle demeyi. Amiral bile Wano'ya giderken bir farklı bakıyor bu Mihawk gitmeden mi anlamış orada belli seviyede adamlar olduğunu. Vista'ya seni tanımamak aptallik olur tarzinda konuşan adam kılıç ustası diyarına gitmiyor ve bu adam hakkında "Wano da bir misyon yok ki neden gitsin" deniliyor, şaka gibi. Bir de bu adam Zoro'ya dünyayı gezmekten falan bahsediyor hani sözleri yaptıkları tamamen kendiyse çelişiyor. Bir şey deyince de Mihawk'a karşı negatif olmuş oluyorum yapmayın etmeyin.
Wano'ya gitmemiştir. Wano'ya gitmiş olsa bile en iyi olduğunu kabul ettirememiştir. Savaşmıştır ama Wano'nun en iyisi olamamıştır. Bu zamana kadar ki iddaaların hepsini kazandım. Girmek isteyen olursa beklerim, şartları konuşuruz.
@Smoker Dediğim bilinmezlik bu işte. Yani Wano'ya herkes gidebilir. Eğer orada ki herkesi yenmiştir veya yenememiştir tarzı bir anket olursa daha net olur. Yoksa gidip gitmemek üzerine bir anket çok belirsiz oluyor. Çünkü oraya gitmek bir şey ifade etmiyor ki.
Bu ne şimdi timsah?

Son düzenleme:
Bu ne şimdi timsah?
Yorumlarımı tamamen okusan anlarsın. Gitmekten kasıt bir şeyler yapıyor olmaktan bahsettim. Mesela Ace de gitmiş fakat onun dediğiniz "Misyon" olayında pek bir misyonu yok gidip gitmemesi bir sey ifade etmiyor. Fakat en Iyi kılıç ustasi ünvanını almış veya alacak olan adam için çok şey ifade ediyor.

Sen bile "Gitmemiş olması imkansız" gibi yorumlar yapıp şimdi böyle mi diyorsun? :D

Yorumlarımı tamamen okusan anlarsın. Gitmekten kasıt bir şeyler yapıyor olmaktan bahsettim. Mesela Ace de gitmiş fakat onun dediğiniz "Misyon" olayında pek bir misyonu yok gidip gitmemesi bir sey ifade etmiyor. Fakat en Iyi kılıç ustasi ünvanını almış veya alacak olan adam için çok şey ifade ediyor.

Sen bile "Gitmemiş olması imkansız" gibi yorumlar yapıp şimdi böyle mi diyorsun? :D
Okumakla ne alakası var, yorumlarını olduğu gibi alıntıladım, bildiğin çarpıtnanın kralı bu, evirip çevirme. :D

Ben haala gelmemiştir demiyorum yalnız Wano'nun çöplükten ibaret olduğunu bilemezdim. Şu haldeki Wano'ya gelsiyse turist gibi gezmiştir en fazla. Şöyle bir şey de olabilir, çaylak zamanlarında geldiyse Ashura ve King ile eğlenip gitmiştir...
Güç müydü? Ben Wano'ya gitti ya da gitmedi diye hatırlıyorum neyse zaten ikimiz de hatırlamıyoruz. DC'de konuştuk sanırım kayıtları vardır bakarız bi ara. :D:D
Aynen bakarız :D

Okumakla ne alakası var, yorumlarını olduğu gibi alıntıladım, bildiğin çarpıtnanın kralı bu, evirip çevirme. :D

Ben haala gelmemiştir demiyorum yalnız Wano'nun çöplükten ibaret olduğunu bilemezdim. Şu haldeki Wano'ya gelsiyse turist gibi gezmiştir en fazla. Şöyle bir şey de olabilir, çaylak zamanlarında geldiyse Ashura ve King ile eğlenip gitmiştir...

Aynen bakarız :D
Çarpıtma mı? Komiksin be kardeşim okuduğunu da mı anlamıyorsun? Açıklayayım o zaman.

"Oraya gitmek bir sey ifade etmiyor ki" cümlesi iddaa için yani "Mihawk oraya gitti ama hiç bir şey yapmadı. Baktı ülke başka ellerde döndü geldi" ya da "Gitti ama sadece çöpleri yendi büyük isimler ile karsilasmadi" vb. olaylarlar sebebiyle "Gitmesi bir şey ifade etmiyor ki" cümlesini kurdum ondan önce ve sonra ki yorumlarımı okusaydın bunu anlayabilirdin fakat sende işine gelen kelime seçme olayı olduğu için bunu yapman pek şaşırtmadı.

Bunun dışında çaylak zamanı gelse hiç bir şey yapamazdı belli ki gelmemiş gibi görünüyor zaten. Mihawk'ın buraya gelmemiş olması rezallettir bunu kabul edin. Umun ki Mihawk'ın gelmemesi için bir bahane veya sebep söylesin Mangaka. Şuan için hiç gelmiş gibi görünmüyor çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık