Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Adam flashback sırasında Wano’da yok, Beyazbıyık ve Roger’ın tayfası da denk gelmedi. Adı falan da geçmedi herhangi bir şekilde. Nerede bu adam :oleyo: Shanks ile nerede ve ne zaman tanıştılar merak ettim.

Adam flashback sırasında Wano’da yok, Beyazbıyık ve Roger’ın tayfası da denk gelmedi. Adı falan da geçmedi herhangi bir şekilde. Nerede bu adam :oleyo: Shanks ile nerede ve ne zaman tanıştılar merak ettim.
Şuan kendi kasabasında, kendi hayalleriyle boğuşuyor. Oda onun hikayesini, onun arkına saklıyor ;)

@Sir Crocodile Ya bırak allasen, dünkü çocuk Luffy'den zopa yiyen Croco-boy'un fanı olan sen! Sen, büyük usta Mihawk hakkında ne bilebilirsin ki?

Samuray anaları neyse de sen epey göz yaşı dökeceksin :D
Senin gözyaşı döktüğün kadar dökmem. :D

Şuan kendi kasabasında, kendi hayalleriyle boğuşuyor. Oda onun hikayesini, onun arkına saklıyor ;)

@Sir Crocodile Ya bırak allasen, dünkü çocuk Luffy'den zopa yiyen Croco-boy'un fanı olan sen! Sen, büyük usta Mihawk hakkında ne bilebilirsin ki?
Sen sus ayyaş! Git şarapçı savun onunla beraber güzel kafalar yaşa hadi bakalım. :D

Üye silindi 1004

Roger hakkında en ufak fikri yok. Beyazsakal'ı hayatında ilk defa görmüş. Hatta komutanını bile ilk defa görmüş. GL dışına çıkmış olduğunu sanmıyorum. Yonkou olmadan önce Shanks'a jimnastik hocalı yapıyormuş. Beyazsakal'ın kulağına giden dövüş değil yani.

- Güçlü adam yok diye depresyona giriyor...

- Beyazsakalla hayatında hiç karşılaşmamış.

- Kardeş demezler mi o zaman? Güçlü adam yok diye tribe gireceğine git Beyazsakal'ın karşısına çık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık