Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    112
Counter-Strike oyununda bıçak bıçağa gel diye muhabbet oluyor. Ardından birisi de 5-1 çıkartıyor hemen. Oyundaki ağır makineli silah. Tavuk gibi avlıyor bıçakla geleni. :d
Arkadaşlarla oynarken 1 2 defa yapmıştım da 5-1 in hangi silah olduğunu bilmiyorum djskal

Üye silindi 1004

1- Kara kılıç silahlanma ile alakalı tam net de bilgi yok zaten.Yani sadece o unvana sahip kişilerin yapabilmesi olası bir şey ama Shanks dediğimiz adam Saka' gibi bir adamı kılıcı ile durduruyor ve adamın çoğu yerde Karasakala ve diğerlerine Mf de meydan okurken de kılıcı çekmesi var daha ne olacak yahu?
Kılıcıyla dövüşür demek bu. Fakat Mihawk ve Zoro gibi kılıç teknikleri yapıyor mu? Slash atıyor mu? Kendi kılıç stili var mı? Bunların hiçbirinin kesinliği yok. Sırf kılıç olduğu içinde elinde kılıç ustası demek anlamsız geliyor. Sabo'nun elinde boru yerine kılıç olsa, ona da kılıç ustası der miydin?

2-Roger'ın kılıç ile dövüştüğünü nereden gördün sen çok merak ediyorum? Elin de bir kılıç ile saldırın diyor ama dövüş bile yok fırtına çıkıyor belki Oda korsan savaşı atmosferi için öyle çizdi eline ne bu kesinlik?
Elinde vardı kılıcı. Elinde olmasa bile Roger kılıç taşıyor. Dediğimi güçlendiren asıl şey Beyazsakal'a açtığı yara. Yumruk yarası değil. Meyve gücüyle oluşmuş bir yaraya da benzemiyor. Beyazsakal'ın börüne kılıç sokmuş olmalı Roger. Demek ki bu adam kesici bir şey kullanarak yaralamış Beyazsakal'ı.

3- İstediği zaman kılıç yapmak ve temel kılıç eğitimi ile sürekli kılıç kullanıp onunla iş yapmak arasında fark var .
Dediğim gibi sürekli kılıç kullanmak birini kılıç ustası yapar mı? Denizci erlerinin elinde de kılıç var. Dojo çıkışlı olmayanları bile kılıç kullanıyor. Standart savaşçı araç gereci kılıç. Şövalye ve savaşçı arasındaki fark gibi. İkisinde de ortak özellik kılıç kullanmaları fakat birisi savaşmak için kullanır, diğeriyse kılıçla ilgili her şeye hakimdir. Ben hiçbir noktada Shanks'ın çıkıp slash sallayacağını sanmıyorum.

1-Evet görmedik. O yüzden görmediysek neden konuşuyorsun anlamadım. Artı senin bir sürü salladığın olasılık gibi bende belki dedim zaten. Bir de imkanı yok falan diyorsun aynen.

2-Dokunmadan saldırıyı Mihawk gibi bir adama yapıp onu etkisiz hale getirecek öyle mi? Son olarakta diğer hakileri gördük öyle mi deyip sonra Mihawk'ın herhangi bir hakide üste olmasının imkanı yok demen de senin gelecekten geldiğini falan gösteriyor helal olsun nasıl başardın gidip gelmeyi?
Mihawk gibi bir adama dokunmadan saldırı yapamaz mı? Luffy bu arc o saldırıyı Kaido'ya kullanacak. Dokunmadan saldırı ve bloku Yonkou'ya karşı kullanmak için öğreniyor. Ray'le ve Roger'la beraber hakiyi yalayıp yutmuş Shanks neden aynısını kullanamasın? Zoro'ya sadece kılıç kaplamayı öğretip göndermiş birinden haki ustalığı beklememem çok normal.

Kılıcıyla dövüşür demek bu. Fakat Mihawk ve Zoro gibi kılıç teknikleri yapıyor mu? Slash atıyor mu? Kendi kılıç stili var mı? Bunların hiçbirinin kesinliği yok. Sırf kılıç olduğu içinde elinde kılıç ustası demek anlamsız geliyor. Sabo'nun elinde boru yerine kılıç olsa, ona da kılıç ustası der miydin?

Elinde vardı kılıcı. Elinde olmasa bile Roger kılıç taşıyor. Dediğimi güçlendiren asıl şey Beyazsakal'a açtığı yara. Yumruk yarası değil. Meyve gücüyle oluşmuş bir yaraya da benzemiyor. Beyazsakal'ın börüne kılıç sokmuş olmalı Roger. Demek ki bu adam kesici bir şey kullanarak yaralamış Beyazsakal'ı.

Dediğim gibi sürekli kılıç kullanmak birine kılıç ustası yapar mı? Denizci erlerinin elinde de kılıç var. Dojo çıkışlı olmayanları bile kılıç kullanıyor. Standart savaşçı araç gereci kılıç. Şövalye ve savaşçı arasındaki fark gibi. İkisinde de ortak özellik kılıç kullanmaları fakat birisi savaşmak için kullanır, diğeriyse kılıçla ilgili her şeye hakimdir. Ben hiçbir noktada Shanks'ın çıkıp slash sallayacağını sanmıyorum.

Mihawk gibi bir adama dokunmadan saldırı yapamaz mı? Luffy bu arc o saldırıyı Kaido'ya kullanacak. Dokunmadan saldırı ve bloku Yonkou'ya karşı kullanmak için öğreniyor. Ray'le ve Roger'la beraber hakiyi yalayıp yutmuş Shanks neden aynısını kullanamasın? Zoro'ya sadece kılıç kaplamayı öğretip göndermiş birinden haki ustalığı beklememem çok normal.
Valla uzun uzun yazacağım ama zamanın da bunları çok tartıştık o zaman yazdıklarımı yine yazmak istemiyorum iyice papağan gibi oldum resmen. O yüzden bir şeyler görene kadar bu konuda daha tartışmayacağım sanırım çünkü hep aynı döngü oluyor ve sıktı bu beni. O ilk mesajı da keşke atmasaydım dayanamayıp yazdım. O yüzden istediğin gibi düşünebilirsin. İster kimin kılıç ustası olup olmadığına kafana göre karar ver, istersen Mihawk’ı çöp yap. Ortada Dünyanın en güçlü kılıç ustası ve Artık canavarların işlenmeye başladığı sayılarda hala işlenmemiş bir adam var o yüzden bir şeyler görünce yazmak daha mantıklı çünkü anlamsız bir tartışmaya dönüyor iş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık