Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mihawk Hangi Karakterleri İndirebilir?

Mihawk Hangi Karakterleri Yenebilir ?

• Kullanılan toplam oy
    112

Üye silindi 1004

Dünyanın en güçlü kılıç ustaları yapıyordur sadece belki ne var bunda?
Muhteşem argümanlar gerçekten ortadaymış. Peki her sahnede kılıç ile iş yapan adamın olayı ne anlatsana biraz?
O zaman Zoro kılıcını kara yapar fakat Ray ve Shanks yapamaz mı? Hani böyle bir sonuç ortaya çıkıyor. Ray ve Shanks, Mihawk'a denk olacaklar fakat kara kılıçları olmayacak. Roger'da kılıçla dövüşüyordu, Roger'da kılıç ustası öyleyse. Kizaru ve Aokiji istedikleri zaman kendilerine kılıç yapıyor onlarda kılıç ustası o zaman. Sanji'nin de temel kılıç eğitimi var, Sanji'de kılıç ustası öyleyse.

Tamam kral hakisin de o iyidir belki de silahlanma da Mihawk iyidir. Aynen dokunmadan bloklar katılıyorum.
Kral Haki master fakat diğer hakileri güdük öyle mi? İmkanı yok. Ayrıca dokunmadan saldırı yapma blocklama var. Luffy bunun üzerine çalışıyor kaç bölümdür. Luffy bile dokunmadan zarar verme, dokunmadan bloklama üstüne çalışıyor. Gözleriyle güverte parçalayan adam dokunmadan istediğini bloklar zaten. Ray'in yaptığı teknik. Luffy bile yapmaya başladı. Mihawk'ın hiçbir hakide Shanks'ten daha iyi olma ihtimali yok. Ustası Ray ve Roger. Mihawk'ın en üst düzey yaptığı şey kılıca haki basmaktır.

Neden?

Akainun yaptıkları > Aokijinin yaptıkları > Garpin yaptıkları değil mi çok bariz :T
Handikaplı bir adamı delmek>Garp yapmıyor ama bana göre.Marco dediğin adam Akainu'yu durdurdu,Aokiji'yi durdurdu,Kizaru'yu durdurdu ama Garp bu adama vurduğunda Marco kendine bile hemen gelemiyor.Garp'ın Akainu'yu öldüreceğim sözü de var.Bence MF'de güç dengesi Garp>Akainu>Aokiji>>Kizaru'ydu.

zaman Zoro kılıcını kara yapar fakat Ray ve Shanks yapamaz mı? Hani böyle bir sonuç ortaya çıkıyor. Ray ve Shanks, Mihawk'a denk olacaklar fakat kara kılıçları olmayacak. Roger'da kılıçla dövüşüyordu, Roger'da kılıç ustası öyleyse. Kizaru ve Aokiji istedikleri zaman kendilerine kılıç yapıyor onlarda kılıç ustası o zaman. Sanji'nin de temel kılıç eğitimi var, Sanji'de kılıç ustası öyleyse.
1- Kara kılıç silahlanma ile alakalı tam net de bilgi yok zaten.Yani sadece o unvana sahip kişilerin yapabilmesi olası bir şey ama Shanks dediğimiz adam Saka' gibi bir adamı kılıcı ile durduruyor ve adamın çoğu yerde Karasakala ve diğerlerine Mf de meydan okurken de kılıcı çekmesi var daha ne olacak yahu?

2-Roger'ın kılıç ile dövüştüğünü nereden gördün sen çok merak ediyorum? Elin de bir kılıç ile saldırın diyor ama dövüş bile yok fırtına çıkıyor belki Oda korsan savaşı atmosferi için öyle çizdi eline ne bu kesinlik? He kılıçta kullanabilir pek tabi ama bilmiyoruz ne olduğunu.

3- İstediği zaman kılıç yapmak ve temel kılıç eğitimi ile sürekli kılıç kullanıp onunla iş yapmak arasında fark var .
Kral Haki master fakat diğer hakileri güdük öyle mi? İmkanı yok. Ayrıca dokunmadan saldırı yapma blocklama var. Luffy bunun üzerine çalışıyor kaç bölümdür. Luffy bile dokunmadan zarar verme, dokunmadan bloklama üstüne çalışıyor. Gözleriyle güverte parçalayan adam dokunmadan istediğini bloklar zaten. Ray'in yaptığı teknik. Luffy bile yapmaya başladı. Mihawk'ın hiçbir hakide Shanks'ten daha iyi olma ihtimali yok. Ustası Ray ve Roger. Mihawk'ın en üst düzey yaptığı şey kılıca haki basmaktır.
1-Evet görmedik. O yüzden görmediysek neden konuşuyorsun anlamadım. Artı senin bir sürü salladığın olasılık gibi bende belki dedim zaten. Bir de imkanı yok falan diyorsun aynen.

2-Dokunmadan saldırıyı Mihawk gibi bir adama yapıp onu etkisiz hale getirecek öyle mi? Son olarakta diğer hakileri gördük öyle mi deyip sonra Mihawk'ın herhangi bir hakide üste olmasının imkanı yok demen de senin gelecekten geldiğini falan gösteriyor helal olsun nasıl başardın gidip gelmeyi?

Handikaplı bir adamı delmek>Garp yapmıyor ama bana göre.Marco dediğin adam Akainu'yu durdurdu,Aokiji'yi durdurdu,Kizaru'yu durdurdu ama Garp bu adama vurduğunda Marco kendine bile hemen gelemiyor.Garp'ın Akainu'yu öldüreceğim sözü de var.Bence MF'de güç dengesi Garp>Akainu>Aokiji>>Kizaru'ydu.
Bana göre

WB + 2. tümen indirmek > 3. tümen indirmek > 1. tümen yumruk atmak veya Chinjao indirmek > 5. Tümen ile kılıç tokusturmak

:T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık