Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Hem diyorlar ki; Zoro gücünü göstermedi, hem de sürekli Luffy'yle Zoro'nun arasını açma derdindeler. Gücünü göstermediyse kıyaslama kardeşim. Pica'yla falan kıyasla. Zoro gücünü gösterince de diyecekler ki; biz Dressrosa'daki Zoro'yu kastetmiştik. Halbuki ikisi aynı Zoro olacak. :)
Tamamen meyveye bağımlı her boku meyve üzerinden götüren bir karakterin meyveyi çıkarınca Zoro gücünde olacağını düşünmek zaten hayal gücünün nirvanasıdır bana kalırsa. Objektif bakarsak düpedüz Franky ayarlarında bir şey oluyor.

Yalnız en düşük ihtimalle Zoro olur.
Luffy'de herkes gibi meyveye bağımlı bir karakter. Meyvenin verdiği kudretten yola çıkarak bu kadar darbeyi rahat karşılıyor. Meyveyi çıkarınca ne hızı kalacak ne çevikliği. Bir tarafta birileri soruya yetişebilmek için G2 açarken diğer tarafta Zoro çıplak gözle karşılıyordu ;)

@NiTian ErXing
Meyvesiz Luffy'nin Zoro'ya denk olması ne kadar komikse Franky'ye denk olması da bir o kadar komiktir. :S
Tamam Sanji olsun. Ki Sanji'nin o tekmelerinden nereye sağ çıkacaksa o da meçhul.

Neye göre denk? Ne başardı da denk?
Ben Luffy b.hakisi yüksek seviyedeki rakiplerle dövüştü diyebiliyorum ama sizin argümanınız ne? Haki eğiten Rayleigh diyor ki; ''hakinin iyice açılması, gelişmesi için güçlü rakipler lazım''. Zoro nerede güçlendirdi b.hakisini? K. hakide nasıl fark yok? Herif k. hakide en üst düzeydeki adamlardan biriyle aynı seviyeye geldi. Zoro geleceği mi görüyor da fark yok oluyor?
Luffyden hızlı deme şansınız da yok e bu k.haki farkıyla ne yapacağız?
Luffy tekniksiz vurunca Katadan kan alıyorsa Zoroyu perişan eder.
H.haki armament saldırılarında da açığa çıkıyor. Etkisi ne olur belirsiz ama etkisiz olduğu hiçbir yerde söylenmedi.

Nasıl önde onu anlat? Nerede gösterildi bu? Neyle kıyaslayabiliriz?
Gram kanıtım yok. Sadece beklentim. Bir de Luffy'nin daha geniş eğitim alırken Zoro'nun silahlanmaya daha odaklandığı için daha fazla olabileceğini söylüyorum.
Ya bir dövüştükçe gelişir olayı çıktı her yerde aynı argüman. Al silahlanma da yüksekti Kata'nın. Ne oldu? Luffy silahlanma> Kata diyebiliyor muyuz? Ama dövüştükçe gelişiyordu.
Zoro'nun silahlanması yüksek demek Zoro Luffy'den güçlü demek mi anlamına geliyor da böyle ateşli cevap veriyorsun? Sakin ol, Zoro güçlü demedim. O kadar özellik saymışsın Luffy bunların hepsinde Zoro'dan yüksek o zaman, hatta fatihin hakisi açsa Zoro bayılır, Zoro kimmiş?

Lastiğin yüzü gözü şişer mi fandaş?
Eğer meyve etkisini koruyamıyorsa Luffy pek bir şey kaybetmez, hızını falan dövüş içinde artırır, Son dövüş ortada yani :artiz:

Luffy'nin ne kadar güçlü olduğu önemli değil ne kadar dayanacağı önemli sonuçta dövüş devam ettikçe yakalayacağı garanti :good:

Tamamen meyveye bağımlı her boku meyve üzerinden götüren bir karakterin meyveyi çıkarınca Zoro gücünde olacağını düşünmek zaten hayal gücünün nirvanasıdır bana kalırsa. Objektif bakarsak düpedüz Franky ayarlarında bir şey oluyor.
Bence tam olarak Vergo olur. Tabii forumda Vergo çok abartılıyor. O Vergo değil, bildiğimiz Vergo. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık