Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Meyvesiz Luffy'nin Güç Seviyesi

Luffy'nin şuanda meyvesi olmasa gücü hangi seviyedir?

• Kullanılan toplam oy
    346
Neye göre denk? Ne başardı da denk?
Ben Luffy b.hakisi yüksek seviyedeki rakiplerle dövüştü diyebiliyorum ama sizin argümanınız ne? Haki eğiten Rayleigh diyor ki; ''hakinin iyice açılması, gelişmesi için güçlü rakipler lazım''. Zoro nerede güçlendirdi b.hakisini? K. hakide nasıl fark yok? Herif k. hakide en üst düzeydeki adamlardan biriyle aynı seviyeye geldi. Zoro geleceği mi görüyor da fark yok oluyor?
Luffyden hızlı deme şansınız da yok e bu k.haki farkıyla ne yapacağız?
Luffy tekniksiz vurunca Katadan kan alıyorsa Zoroyu perişan eder.
H.haki armament saldırılarında da açığa çıkıyor. Etkisi ne olur belirsiz ama etkisiz olduğu hiçbir yerde söylenmedi.

Nasıl önde onu anlat? Nerede gösterildi bu? Neyle kıyaslayabiliriz?
Zoro gücünü göstermediyse sen neye dayanarak Zoro'dan üstün diyorsun? Zoro'yla kıyaslama o zaman, Pica'yla kıyasla. Mantığa bak. Zoro bir arc daha görünmezse h.hakiyle bayılacak kıvama gelir.

Katakuri'den kan alan saldırı Zoro'yu perişan ediyormuş. Katakuri'yle Zoro'yu neye dayanarak kıyasladın?

Neye göre denk? Ne başardı da denk?
Ben Luffy b.hakisi yüksek seviyedeki rakiplerle dövüştü diyebiliyorum ama sizin argümanınız ne? Haki eğiten Rayleigh diyor ki; ''hakinin iyice açılması, gelişmesi için güçlü rakipler lazım''. Zoro nerede güçlendirdi b.hakisini? K. hakide nasıl fark yok? Herif k. hakide en üst düzeydeki adamlardan biriyle aynı seviyeye geldi. Zoro geleceği mi görüyor da fark yok oluyor?
Luffyden hızlı deme şansınız da yok e bu k.haki farkıyla ne yapacağız?
Luffy tekniksiz vurunca Katadan kan alıyorsa Zoroyu perişan eder.
H.haki armament saldırılarında da açığa çıkıyor. Etkisi ne olur belirsiz ama etkisiz olduğu hiçbir yerde söylenmedi.

Nasıl önde onu anlat? Nerede gösterildi bu? Neyle kıyaslayabiliriz?
Luffy'nin vs attığı kişilerin b.hakisinin iyi olduğu nerden belli de sen b.haki de Luffy>Zoro diyebiliyorsun ? Aksine b.hakisiyle ön plana çıkmayan sağ kolun bile Luffy'den iyi b.hakisi varken sen bunu nasıl savunuyorsun ? Hakiyi ya da bireysel gücü geliştirmekte sadece güçlü rakiplerle olmaz.Bizimkiler 2y eğitim almış.Doğal olarak eğitimle de güçlenebiliyorsun.Neden olayı illa güçlü rakibe bağladın anlamadım.Zaten bu adamın usta olduğu haki türü b.hakiyken ve Luffy ve Zoro arasında düşündüğünüz kadar uçurum yokken(bana göre) en iyi olduğu haki türünde bırakalım da en azından Luffy'e denk olsun.

K.haki kısmını editlemiştim görmemişsin.Zaten konu Luffy'nin p-up almasından önce açılmıştı.Doğal olarak ona göre değerlendirdik.

Kata'dan kan alması bir şey ifade etmiyor.Jozu'da Aok'tan alıyordu ama çok önemli bi saldırı olmadığını gördük Aok için.

H.haki kısmına katılmıyorum.Şu anlık bir faydası olsaydı mangaka illaki hissettirirdi.

Zoro keseydi kafesi göstereydi gücünü, elini kolunu tutan mı vardı, Pica'yı kestikten sonra bile kedi gibi tutundu köşeye, yanlışlıkla aşağı düşse ölüp gidecekti rezil :artiz:

Zoro'yu kıskanıyorlar. Luffycilerin işi gücü Zoro.
Hem diyorlar ki; Zoro gücünü göstermedi, hem de sürekli Luffy'yle Zoro'nun arasını açma derdindeler. Gücünü göstermediyse kıyaslama kardeşim. Pica'yla falan kıyasla. Zoro gücünü gösterince de diyecekler ki; biz Dressrosa'daki Zoro'yu kastetmiştik. Halbuki ikisi aynı Zoro olacak. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık