Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyve Gücü vs. Saf Güç

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    36
Wano'da her şeyi göreceğimizi sanmam. Yani Kaido hep başka bir yerde göründü. Büyük ihtimalle şu boynuzlu adada karşılaşırlar Kaido ile. Wano'da Shogun falan olur.
Düzelteyim o zaman. Yakın zamanda görürüz. İşlenecek çok fazla konu var Oda nasıl yetiştirecek acaba?
Dragon, Kaidou, Shanks, Teach, Wg, Mihawk, Kayıp yüzyıl, Shogun, son savaş vb bin tane bilinmeyen ve çok önemli olan konu var. Umarım oldu bittiye getirmez.

Düzelteyim o zaman. Yakın zamanda görürüz. İşlenecek çok fazla konu var Oda nasıl yetiştirecek acaba?
Dragon, Kaidou, Shanks, Teach, Wg, Mihawk, Kayıp yüzyıl, Shogun, son savaş vb bin tane bilinmeyen ve çok önemli olan konu var. Umarım oldu bittiye getirmez.
Ben de bilmiyorum. Şu ark nasıl bitecek onu bile kestiremiyorum.

Wano'da her şeyi göreceğimizi sanmam. Yani Kaido hep başka bir yerde göründü. Büyük ihtimalle şu boynuzlu adada karşılaşırlar Kaido ile. Wano'da Shogun falan olur.
Kaido'nun, ortağı shogun saldırı altında iken şarabını içmeye devam edeceğini sanmıyorum. Böylesi saçma olur.

Meyve yeseydim ya amiral meyvesi ya da ejderha zoanı yerdim. Bahçede yetişiyor ya zaten bunlar ( :D )

Arada sırada yapıyor öyle:(.

Amirallere ne diyorsun fiziksel güç olarak?
Sence meyveleri olmasa ederleri nedir? Malum hepsinin efsane meyveleri var.
Tamam kendileri de canavarlar, dayanıklılıkları falan da öyle ama benim gözümde amiralleri amiral yapan şey daima meyveleri oldu. İnanılmaz yıkıcı hepsi de. Ederleri ne olur tam kestiremedim açıkçası.

Bu kadar haki vurgusu yapılmış birinin meyvesi çıkacağını sanmıyorum.. ayrıca saf güç daha karizmatik..:D
Luffy de hakide aşmış olacak ama fiziksel dövüş için en iyi meyvelerden birine de sahip. Shanks'ı bu kadar yıldır saklıyor. Ürpertici bir güç bekliyorum Shanks'tan. Böyle zamanı yavaşlatma falan gibi. Tabi bunları kral haki ile de yapabilir. Meyvesiz daha karizma olur belki ama zaten karizma adam daha fazlasına gerek yok :) bir de totalde onu öne geçirecek ancak kılıç ustalığına katkı yapmayacak bir meyve yediyse Mihawk bugı da çözülmüş olur :) bu da olsa olsa paramecia olur. Hem tipi bozulmamış olur meyve kullanırken.

Luffy de hakide aşmış olacak ama fiziksel dövüş için en iyi meyvelerden birine de sahip. Shanks'ı bu kadar yıldır saklıyor. Ürpertici bir güç bekliyorum Shanks'tan. Böyle zamanı yavaşlatma falan gibi. Tabi bunları kral haki ile de yapabilir. Meyvesiz daha karizma olur belki ama zaten karizma adam daha fazlasına gerek yok :) bir de totalde onu öne geçirecek ancak kılıç ustalığına katkı yapmayacak bir meyve yediyse Mihawk bugı da çözülmüş olur :) bu da olsa olsa paramecia olur. Hem tipi bozulmamış olur meyve kullanırken.
Zaman olayıyla ilgili olursa güzel olur. Dediğinde haklısın aslında, meyvesi olmazsa, dünyanın en iyisi olamaz Mihawk.:)

Bu arada kaşlar konuşuyor yalnız:ehe:bildiğin alameti farika

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık