Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Meyve Gücü vs. Saf Güç

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    36
Haki serinin temel taşıdır, haki seviyesi 10 olan bir adama karşı, magma, ışık, ateş, yıldırım, toprak fark etmez meyvelerinden birini yemiş haki seviyesi 1 olan adam asla zarar veremez fakat bu meyvelerden herhangi birini yemiş, haki seviyesi 10 olan rakibe zarar verecek haki seviyesinin asgarisi, atıyorum 8.seviye olsun haki seviyesi 8 olan kişi fiziksel güç ile yada meyve ile hasar verebilecektir, düşüncesindeyim. Hakinin tükenen bir şey olduğunu hesaba katarsak ki bence meyve güçleri de haki tüketen haki ile çalışan şeyler o yüzden imkan var ise meyve+güç+haki yoksa fiziksel güç + haki.

Şuana kadar hakinin üst liglerde dövüşte o kadar fazla etki yarattığını görmedim, sadece vurmaya yarıyor gerisi saf gücüne yada meyve gücüne bağlı, örnek amiraller ve yonkolar.Wb deprem vurmak zorunda kaldı.Kaido ejder formunda dayak yedi.Garp rogerı dövdüyse üzgünüm bu saf güçle oldu.

Hakiyi de saf gücün içerisinde varsayıyorsun sanırım
Evet. Haki ve meyve olmazsa geriye çöp kalıyo. Hakisiz saf güç meyve gücünün yanından bile geçemez.
Şuana kadar hakinin üst liglerde dövüşte o kadar fazla etki yarattığını görmedim, sadece vurmaya yarıyor gerisi saf gücüne yada meyve gücüne bağlı, örnek amiraller ve yonkolar.Wb deprem vurmak zorunda kaldı.Kaido ejder formunda dayak yedi.Garp rogerı dövdüyse üzgünüm bu saf güçle oldu.
Asıl haki üst liglerde işe yarıyor seriyi nasıl okudun bilmiyorum ama üst liglerde dövüşler tamamen hakiye bakıyor.

Evet. Haki ve meyve olmazsa geriye çöp kalıyo. Hakisiz saf güç meyve gücünün yanından bile geçemez.

Asıl haki üst liglerde işe yarıyor seriyi nasıl okudun bilmiyorum ama üst liglerde dövüşler tamamen hakiye bakıyor.
hayır bakmıyor,marineforda bak istersen,kaido ve bmde saf güç olmasa amiral altı olurlardı, şu shanksı bir görelim ona göre fikrimi değiştiririm.

Bu evrende şeytan meyvesi bulabilmek için canlarını verecek kişiler var
Bunu Lucci söylemişti.Saf güç denen şey hakiyle harmanlanmadığı sürece etkisiz kalacaktır bir yerde.Meyvesi olan karakter bir tık seviye atlıyor otomatikman

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık