Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Neyse wolvi katana kesiyorsa seninle anlaşmak pek mümkün değil gibi,

Şimdi aradaki güç farkı göründüğü gibiyse wolverine'in Zoro'ya çizik atması dahi mümkün olmaz, ve wolverine'in fiziksel gücü ile ilgili en iyimser yorumu sen yapmış olmana rağmen, en iyi ihtimalle normal insanlardan biraz daha güçlü izlenimi çıkmış ortaya, öte tarafta ise tek başına binlerce kişinin arasına girip çizik almadan çıkacak ölçüde güçlü bir adam var..
bak 2 evreni karşılaştırıyon sen sadece zoronun biliyorsunben 2 tarafı da biliyorum. Adamantinyum her şeyi keser. ve sadece sıcak adamantinyum ile kesilir. Olay bu katana nedir bunun karşısında ? Wolverine sadece kaptan amerikanın kalkanını kesemez oda aynı maddeden üretildi.

Ayrıca normal bir insan sonuçta dediğimiz Zoro'da haki var birde:D Hani yerden huni kaldırır gibi koca koca binaları kaldırmasını fiziksel gücünün ve hızının hayvani olmasını geçtim haki faktörü var dediğim gibi.

bak 2 evreni karşılaştırıyon sen sadece zoronun biliyorsunben 2 tarafı da biliyorum. Adamantinyum her şeyi keser. ve sadece sıcak adamantinyum ile kesilir. Olay bu katana nedir bunun karşısında ? Wolverine sadece kaptan amerikanın kalkanını kesemez oda aynı maddeden üretildi.
Adamantidyum istediği kadar sert olsun, bu çelikle çarpıştığı zaman illede çeliğin kesileceği anlamına gelmez, öyle bir şey için aşırı güçlü bir çarpışma lazım lazım, senin dediğin olay şunun gibi; "iki kılıç ustasından birine titanyum diğerine normal çelikten kılıç verelim çarpıştığı zaman çelik kırılır", ama maalesef yok öyle bir dünya..

Olay aslında çok basit, Wolverine, kılıç yaralarından etkilenmiyor, kılıç yaraları hemen iyileşiyor. Bununla birlikte kemikleri adamantiumdan oluştuğu için kesilemiyor. Anlayacağın Zoro, Logan karşısında tamamen etkisiz. Logan ise Zoro'yu yakalarsa rahat kazanır.
Biri en iyi ihtimalle 4-5 insan gücünde, diğeri en kötü ihtimalle 400-500 insan gücünde, hız desen Zoro'da, refleks desen Zoro'da, K.Haki gibi ön görü yeteneği Zoro'da, B.haki saymıyorum bile, nereye yakalıyoda nereye yeniyo..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık