Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi
garp-hulk abartmış olabilirim
franky-iron man
brook-ghost rider tipler benzer
luffy-Reed Richards başkada aklıma gelmedi vallahi çok hakim değilim marvel alemine

Marvel karakterlerinden çok anlamam ama gördüğüm kadarrıyla konuşuyorum sadece. Wolverinenin hiç bi şeyi yok elindeki dikenler dışında. Zoro haşat eder onu. Luffy de reed den güçlüdür. Dengi derken sadece dövüş tarzını kastediyosan o zaman doğru dediklerin. Bide burgess hulk olur.
wolverine kızsın,zoroyuda raftele koysunlar,sırayla tüm op evrenini döver gelip zoroyu kılıclarının üstüne oturtur :D

adamantium,tüm mitlerde elmastan daha serttir.ve smoker söylemiş ısıtılmıs adamantium haric kesilmesi veya zarar alması mümkün degil.ve üstelik adamın mutasyonu eşsiz bir yenileme saglıyor.düşün marconun gücü,full aktif ve iskeleti adamantuim ;)

marveldeki kalbur üstü adamları düşünürsek.

one piecete telepath cıkmaz sanırsam.

magnetonun gücü,kidde var.ama kidde metali işleyemiyordu en son,gücü kısılmıs hali.

cyclopsun gücü,ısın atmaysa , kizaruda var.

iceman,aokiji.

atesi yönetme pyro ve ace.aynı zamnda johny storm

graviton ve issho.

yasopp ve augeri hawkeyele eşleştirebiliriz.

nico robinede black widow diyorum :respect:

hulk ancak genc garp olur.

luffy,reed richards.

absalom=sue storm.

ben grimm = pica

enel=thor

franky=iron man

spiderman= doflamingo

daha cıkarda sabah sabah aklıma bu kadar geldi.

Wolverine hakkında bir şey soracağım, iskeleti ve yenilenme yeteneği dışında bir özelliği var mı..? Filmlerden takip ettiğim için sadece bu ikisini biliyorum, çizgi romanlarda ekstra bir şeyler ekliyorlar mı..?

Wolverine hakkında bir şey soracağım, iskeleti ve yenilenme yeteneği dışında bir özelliği var mı..? Filmlerden takip ettiğim için sadece bu ikisini biliyorum, çizgi romanlarda ekstra bir şeyler ekliyorlar mı..?
wolverinenin olayı nerdeyse o kadar.mutasyonu ona sınırsız yenilenme gücü vermiş,sadece kafası koparsa işlemiyor diyebiliyorum.ama adamantium iskelette alınca,o kafayı koparıcak magneto haric adam kalmadı gibi bir sey.onlarda ona yetiyor.birde inanılmaz duyuları var,yani koku alması,işitmesi cok asmıstır wolverinein,tek sıkıntısı magneto karsısındaki acizligi.yani hulka bile direnir,ama magneto esek sudan gelene kadar,hatta gelse bile dövmeye devam eder.

Hulk'a herkes Garp yazmış ama WB daha uygun gibi gördün bana sanki :D
hulk,daha cok garp gibi,tekme nadiren kullanır,bam güm yumruk,kafa göz girer az düşünür.wbnin stili hulk gibi degil.yoksa güc olarak wbde garptan asagı kalmaz.wbnin gücünü kullanan shiarlarda biri vardı sank ama daha iyi çizgi roman takipcisi birisi adınıda hatırlar.

Benim konum açılmış resmen :good: Wolverine iyileşme gücü çok fazla yüklenmeye maruz kalırsa ağır çalışır hızlı olmaz. Bu tarz yenileme hiç sevmesem'de dingil Deadpool'da var. Wolvi'nin güçlere dönersekte insan üstü bir duyuları var zaten bir kokuyu aldı mı asla unutmaz. Yalan söyleyip söylemediğini bile anlayabilir vücut dilinden direk. İskelet zaten açıklanmış. Ve ölümsüzlüğü olayı ise kafasını kopartsan dahi ölmez. Yeniden doğar adam Irakta c4 dolu arabanın içerisinde kendisini imha ettiriyor ölmüyor kafa kopartmak neye yarar :) Ben Op Evrenini Logia'lar hariç malesef karşılaştırmaya uygun görmüyorum marvel ile. Zoro ise Wolviyi Nakavt eder en fazla keser keser bir şey olmaz. Yine gelir bayıltır bırakır gider ama wolvi bir açık yakalar gömerse zoro GG
Hız + Teknik olarak Zoro Wolvi'den daha önce.
Luffy ise Reed'e karşı mağlup olur.
Pyro Ateşi yönetebiliyor etrafındaki.

wolverinenin olayı nerdeyse o kadar.mutasyonu ona sınırsız yenilenme gücü vermiş,sadece kafası koparsa işlemiyor diyebiliyorum.ama adamantium iskelette alınca,o kafayı koparıcak magneto haric adam kalmadı gibi bir sey.onlarda ona yetiyor.birde inanılmaz duyuları var,yani koku alması,işitmesi cok asmıstır wolverinein,tek sıkıntısı magneto karsısındaki acizligi.yani hulka bile direnir,ama magneto esek sudan gelene kadar,hatta gelse bile dövmeye devam eder.
E o zaman nereye Zoro'yu yeniyor bu adam, istediği kadar ölümsüz olsun gücü yetmedikten sonra ne işe yarayacak..?

Benim konum açılmış resmen :good: Wolverine iyileşme gücü çok fazla yüklenmeye maruz kalırsa ağır çalışır hızlı olmaz. Bu tarz yenileme hiç sevmesem'de dingil Deadpool'da var. Wolvi'nin güçlere dönersekte insan üstü bir duyuları var zaten bir kokuyu aldı mı asla unutmaz. Yalan söyleyip söylemediğini bile anlayabilir vücut dilinden direk. İskelet zaten açıklanmış. Ve ölümsüzlüğü olayı ise kafasını kopartsan dahi ölmez. Yeniden doğar adam Irakta c4 dolu arabanın içerisinde kendisini imha ettiriyor ölmüyor kafa kopartmak neye yarar :) Ben Op Evrenini Logia'lar hariç malesef karşılaştırmaya uygun görmüyorum marvel ile. Zoro ise Wolviyi Nakavt eder en fazla keser keser bir şey olmaz. Yine gelir bayıltır bırakır gider ama wolvi bir açık yakalar gömerse zoro GG
Hız + Teknik olarak Zoro Wolvi'den daha önce.
Luffy ise Reed'e karşı mağlup olur.
Pyro Ateşi yönetebiliyor etrafındaki.
Yani en iyi ihtimalle böyle olur ama Wolverin'in gücü normal insanlardan pek yüksek değil gibi o şekilde açık bulup da Zoro'yu kesebilir mi muamma oda..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık