Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marvel Kahramanları ve Hasır Şapka Korsanları

• Konbuyu başlatan Marco El Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Zeff'inde bir sözü var:
Yüzlerce Silahla Donanmış Olsan Bile, Bazen Bir Adamın Yüreğindeki İnanç Mızrağına Karşı Koyamazsın.
Savaşta verdiler mızrağını eline :D,

İşte irade ile güç birleşimi Wolvi oluyor. Bir bebekten ötürü koca bir kolombiya uyuşturucu çetesini yok etti.
Özellikle sordum ekstra bir gücü var mı diye, yok dediniz, Zoro uyuşturucu çetesi değil ki, tek eliyle apartman fırlatan adam, Wolverine'in fiziksel gücü gördüğümüz kadarsa Zoro'ya sorun çıkarması pek mümkün değil gibi, bu geldikçe Zoro pekmezini akıtıp geri yollar..

Özellikle sordum ekstra bir gücü var mı diye, yok dediniz, Zoro uyuşturucu çetesi değil ki, tek eliyle apartman fırlatan adam, Wolverine'in fiziksel gücü gördüğümüz kadarsa Zoro'ya sorun çıkarması pek mümkün değil gibi, bu geldikçe Zoro pekmezini akıtıp geri yollar..
Zoro basit bir insan. Luffy'nin acısını Wolwerine'e verseler, 1 dk sonra ayağa kalkıp, halı sahaya maça gider. Zoro'nun Wolwerine'yi öldürme, yenebilme olasılığı yok. :/ Bir dövüş olsa ve o dövüş 10 günde , 10 ayda, 10 yılda sürse kazanan Wolwerine olur. :D

Zoro basit bir insan. Luffy'nin acısını Wolwerine'e verseler, 1 dk sonra ayağa kalkıp, halı sahaya maça gider. Zoro'nun Wolwerine'yi öldürme, yenebilme olasılığı yok. :/ Bir dövüş olsa ve o dövüş 10 günde , 10 ayda, 10 yılda sürse kazanan Wolwerine olur. :D
O nasıl bir mantık anlamadım, sen 10 gün, 10 ay, 10 yıl boyunca dayak ye ama dövüşü kazanmış sayıl ha :D, arkadaş Zoro katananın dipçiğiyle vurup Wolverine'i yere serdi mi dövüş orada biter, kazananda Zoro deriz bu kadar basit bir olay, sizin mantıkla bakacak olursak Orochimaru Itachi'yi yendi dememiz lazım :D..

O nasıl bir mantık anlamadım, sen 10 gün, 10 ay, 10 yıl boyunca dayak ye ama dövüşü kazanmış sayıl ha :D, arkadaş Zoro katananın dipçiğiyle vurup Wolverine'i yere serdi mi dövüş orada biter, kazananda Zoro deriz bu kadar basit bir olay, sizin mantıkla bakacak olursak Orochimaru Itachi'yi yendi dememiz lazım :D..
Pençeyle o katana çarpıştımı katana kesilir. Zoro Anca wolvinin etini keser. Wolvi kemiği parçalar olay bu.

Wolvi bildiğim kadarıyla kopan uzuvlarını yeniden çıkartamıyor iyileşmesi için kopan parçaları tutup vücuduyla birleştirmesi gerekiyor. Bu durumda Zoro bunu biçip uzuvlarını sağa solla yollarsa yener. Ha ölmez sürünür gider onları alır gene gelir ama gene ayarı yer tabi Zoro kesebilirse:D Bir arada batman Luffy'i yeniyordu aksini söyleyene şaçma sapan ithamlarda bulunan çılgın arkadaşlar vardı konu çizgi roman oldumu manga karakterleri hangi evrende ve güçte olurlarsa olsunlar itin biryerine sokuluyor gördüğüm kadarıyla bunuda buradan yazam dedim

10 gün 10 ay boyunca Wolwerine'in dayak yiyeceğini nerden çıkardın. Zoro daha dünyaya gelmeden önce, Wolwerine onlarca savaş tecrübesi elde etti. Zaten elmas sertliğinde bir vücuda sahip. Zoro bu adama 50 kere ShishiSonson yapsa yine koparamaz bir yerini. Ama Wolwerine'in bir saldırısı ile Zoro'nun kolu, bacağı kopabilir. Normal bir insan sonuçta.

Ayrıca filmlerdeki Wolwerine'yi esas almamak lazım. Bana kalırsa çok aciz gösterildi filmlerde. Çevikliği, hassas duyuları, normal saf gücü pek iyi aktarılmadı. Çizgi romanlardaki Wolwerine, oynar Zoro ile.

Katılıyorum. Ben ölümsüz olsam zoroya meydan okusam inlerce kez yener beni. Yinede dövüşmeye devam etsem ben kazanmış olmam.

Pençeyle o katana çarpıştımı katana kesilir. Zoro Anca wolvinin etini keser. Wolvi kemiği parçalar olay bu.
Neyse wolvi katana kesiyorsa seninle anlaşmak pek mümkün değil gibi,

10 gün 10 ay boyunca Wolwerine'in dayak yiyeceğini nerden çıkardın. Zoro daha dünyaya gelmeden önce, Wolwerine onlarca savaş tecrübesi elde etti. Zaten elmas sertliğinde bir vücuda sahip. Zoro bu adama 50 kere ShishiSonson yapsa yine koparamaz bir yerini. Ama Wolwerine'in bir saldırısı ile Zoro'nun kolu, bacağı kopabilir. Normal bir insan sonuçta.

Ayrıca filmlerdeki Wolwerine'yi esas almamak lazım. Bana kalırsa çok aciz gösterildi filmlerde. Çevikliği, hassas duyuları, normal saf gücü pek iyi aktarılmadı. Çizgi romanlardaki Wolwerine, oynar Zoro ile.
Şimdi aradaki güç farkı göründüğü gibiyse wolverine'in Zoro'ya çizik atması dahi mümkün olmaz, ve wolverine'in fiziksel gücü ile ilgili en iyimser yorumu sen yapmış olmana rağmen, en iyi ihtimalle normal insanlardan biraz daha güçlü izlenimi çıkmış ortaya, öte tarafta ise tek başına binlerce kişinin arasına girip çizik almadan çıkacak ölçüde güçlü bir adam var..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık