Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 181 55.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 44.8%

• Kullanılan toplam oy
    328
napim oda seviyorsa ben nefret ediyorum ? Ve Kesinlikle o göbekten dolayı kambur duruyor bacaklar zaten açılmış minicik birşey... Luffy'de kas var kas nerde cin ali ? Buggy Joker çakması felanda değil... Kendi tarzı var adamın :respect:
abi bir ace'e bak birde luffy'ye adamı uzatcaklarına kısaltıyolar ya :D biraz büyük adama benzesin, body yapsın sonra gelsin :D beyazsakal o yaşta herkül gibi :D

abi bir ace'e bak birde luffy'ye adamı uzatcaklarına kısaltıyolar ya :D biraz büyük adama benzesin, body yapsın sonra gelsin :D beyazsakal o yaşta herkül gibi :D
abi bikere Şu WB ile OP aleminde Gold Roger dışında kimseyi kıyaslamayın... Ace Luffy'den büyük ve onun abisi doğal olarak luffy'nin ondan daha uzun olmasını bekleme... yakında luffy'de uzar... uzamayan yeri yok zaten :respect:

magellan yarı-ölü halde bırakmış karasakal impel down'u dağıtmış magellan karasakal diye inliyomuş luffyler sadece kaçabildi karasakal ise magellanı yarı-ölü hale çevirdi [/SPOILER]
Şimdi onu karasakal o hale getirmiş olamaz.Zaten hiç zorlanmadan yenebileceğini gördük.Muhtemel olarak serbest bırakılan bütün seviye 6 mahkumları onu o hale getirdi...

Şimdi onu karasakal o hale getirmiş olamaz.Zaten hiç zorlanmadan yenebileceğini gördük.Muhtemel olarak serbest bırakılan bütün seviye 6 mahkumları onu o hale getirdi...
niye yenemesin? bana göre karasakalı şeytan meyvesi kullanan biri yenemez artık iyice ustalaştıkça zaten fark ettiyseniz shiryuu'yu magellan sandı daha magellanın gücünü bilmiyor aynısı luffy'yede olcaktı mr2 araya girmese gomu pistolu yolladıydı mr2 girdi araya, luffy'de baştan zehirlenmiş olcaktı ancak karasakal rövanşta hemen 'dark vortex' yapıp zehire dönüşmesini engelleyipte yenmiş olamaz mı? buggy'lerin yolunu açarken gördükki zehride çekebiliyor karanlık o yüzden eğer biri karasakalı yencekse bu usta kral hakisi olan biri olmalı (tabi bana göre)

iide luffy nin daha yaşı küçük o boy o yaşa normal.. hem luffy beyinsiz diyosunda dövüşte ondan zeki biri yok şu animede adamın salaklığıda zevk katıyor güldürüyor niye fanı olmayalım? güldürüo diemi :hhh: hayırda toplumda ne kadar luffy fanı var ne kadar karasakal fanı var insan bunları göz nüne alarak ne kadar anormal olduğunu farkedemezmi anlamıyorum insan bişiyin fanı olacak kadar çok seviyorsa az onun gibi olmayı hayal eder sanırım senin hayalinde gurursuz hile hurdayla iş yapan kendisine sadık bile olmayan arkadaşları olan biri olmak..

en azından venomemrenin dediği gibi teach iğrenç bi vaziyette yağlı luffy de kas var :D
bence göz doktoruna görün derim luffyde kas var dedin de :D teachte yağlı falan dedin o yağlarla vurdumu deviriyor yanlız(ayrıca kilolu değilim yanlış anlaşılmasın boyum:182 kilom:80 :hhh: karasakal tarihten en büyük korsan olduğu için severim tipini değil )

niye yenemesin? bana göre karasakalı şeytan meyvesi kullanan biri yenemez artık iyice ustalaştıkça zaten fark ettiyseniz shiryuu'yu magellan sandı daha magellanın gücünü bilmiyor aynısı luffy'yede olcaktı mr2 araya girmese gomu pistolu yolladıydı mr2 girdi araya, luffy'de baştan zehirlenmiş olcaktı ancak karasakal rövanşta hemen 'dark vortex' yapıp zehire dönüşmesini engelleyipte yenmiş olamaz mı? buggy'lerin yolunu açarken gördükki zehride çekebiliyor karanlık o yüzden eğer biri karasakalı yencekse bu usta kral hakisi olan biri olmalı (tabi bana göre)
yaw bıkere karasakalın meyvesi adam dokununca etkısız hale getırmıyo zaten magellana dokudugun an bitersin adam direk ezer yani orda başka bi çakallık var magellanı bi şekilde kumpasa düşürdüler bence ayrıca karasakal daki kassa bendekide 6 bakla :p

acaba animedeki karasakalla gerçek karasakal arasındaki benzerlik ne kadar merak ediyorum sırf insanın ismi ünlü diemi fanısın yani? :hhh:
luffy de kas yok diyorsan sen gözlerine baktır adamın karın kasları belirginleşio :D :D
benzerliği bilemeyiz 1680'li yıllarda yaşadığı için ayrıca daha öncede dedim bunu yazan kim? Oda, adamın sevdiği gerçek korsan kim? karasakal edward teach ,kendi evrenine(onepiece) aynısını eklemiş karasakal ve teach diyerek daha ne olsun ,eğer luffy'nin karnındaki o küçük kıvrımlar kassa ben gidip en kaslı adam yarışmalarına katılmalıyım demekki zehahahahaaa :hhh: bir zoroya bakın birde luffye ya bide kaslı diyosunuz ben mi hayal görüyorum nedir?

ya dostum luffy daha çocuk yeni çıkıo kasları ama sonuçta yağları vücudunun %50 sinden fazla değil :D zoro kadar antrenman yapsa zaten :D bu arada karasakalın bacakları luffynin bacaklarından daha çelimsiz nerdeyse :hhh:
ben 17yaşında inan öyle değildim ayrıca ne bacağı? karasakalın gövdesi top gibi ondan öyle duruyor, luffy %100'ü sıska bacak böbrek heryeri aynı :D

Bu tartışma ancak Op'nin bittiği gün biter :D şuanki durumuyla luffy teach'i yenemez nekadar güçlü adamlarla karşılamış olsada biraz laubaliydi artık dünyada nasıl güçler olduğunu gördü luffy daha fazla hırslanıp daha güçlü olacaktır.Fakat Henüz Teach'i yenemez kendini geliştirip kabuğundan çıkıp filiz vermesi lazım işte ozaman teach'i yenicek zaten ondan önce yenebileceğini pek ummuyorum.Şuan teach'e korsan olarak rakip desen ben sadece Shanks derim başka bişey demem

Bu tartışma ancak Op'nin bittiği gün biter :D şuanki durumuyla luffy teach'i yenemez nekadar güçlü adamlarla karşılamış olsada biraz laubaliydi artık dünyada nasıl güçler olduğunu gördü luffy daha fazla hırslanıp daha güçlü olacaktır.Fakat Henüz Teach'i yenemez kendini geliştirip kabuğundan çıkıp filiz vermesi lazım işte ozaman teach'i yenicek zaten ondan önce yenebileceğini pek ummuyorum.Şuan teach'e korsan olarak rakip desen ben sadece Shanks derim başka bişey demem
bende sana katılıyorum derim :good: ancak en çok aranan adam olan dragon ve diğer younku kaidouda güçlüdür bence küçümsememek lazım ancak bence karasakal bir tane younku deviricek buna %100 eminim bu kaidou mu olcak
big mom
mı görücez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık