Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marshall D. Teach

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 180 55.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 147 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    327
Karasakal gerçek dünyada varolmuş korsanlardan biri olduğundan olabilir yani kastettiği gerçek olanıdır ben teach'de sevilecek bir yön göremiyorum buggy bile teach den daha havalı :D

Karasakal gerçek dünyada varolmuş korsanlardan biri olduğundan olabilir yani kastettiği gerçek olanıdır ben teach'de sevilecek bir yön göremiyorum buggy bile teach den daha havalı :D
abi adam gerçek bir korsana benziyor daha ne olsun(buggy jokerin çakması :D ), luffy'i illaki severim ama daha çocuk, zamanı değil ,zaman karasakalın zamanı adamda zeka var, güçler var,tayfa var,gerçek tarihin en büyük korsanı, Oda'nın en sevdiği gerçek korsanmış ,o kadar etkilenmişki aynı öyle geçirmiş one piece'ede karasakal ve teach olarak üstelik yine benzerlikler var bu karasakal başka ünlü bir korsanın gemisindeymiş(Nazik Bonnet) ama isyan edip ele geçirmiş ,aynı onepiece'tede benzer bişey beyazsakala isyan etmemiş ama gitti komutanını öldürdü,
gücünü ele geçirdi
benzer bişey(beyazsakal ile nazik bonnet arasında bir bağ yok ama ünlülük açısından :D ) üstelik karanlık logiası en güçlü logia bana göre birde bu yüzden ,ve adam hep eğlence çıkarıyor savaş çıkarıyor, ortalığı ayağa kaldırıyor, öbür türlü sıkılırım herşey ayarlanmış gibi luffy onepiece'i bulsun mutlu sonla bitsin sıkıcı olur(bence) karasakal korsan kral olsun ortalığı birbirine katsın onu durduracak tek kişide luffy olsun çok daha iyi bir senaryo bana göre

bencede buggy bile daha karizma teachten, teachdeki tip ne öle ya zaten göbek bacak oranına girmiyorum bile :hhh:

Venomemre imzan süper koptum :D
ya varya adamı sevmiyonuz diye bide kambur yaptınız, luffy cin ali gibi sıska bişey, buggy ise joker çakması tam çakma :D zaten korsana benzeyen tek adam teach onada laf ediyonuz valla Oda bile en sevdiği korsan, siz kabul etmesenizde

Dediklerine birşey demiyorumki :D adam gerçek bir korsandan esinlenilmiş zaten bende onu söylüyorum zaten luffy yeni dünyadaki gücü biraz olsun anlamıştır sanırım adam daha logia'nın neolduğunu çözemedi daha önce karşılaşmış olmasına rağmen.Luffy teach'e denk demiyorum fakat op çok güçlü adamlar var bunu gördük fakat benim demem şu Teach'i çok fazla büyüttüler adamı kami yaptılar nerdeyse(Deprem yeteneği dünyayı yok edebilirya o açıdan)ben bu yüzden bu karakteri pek sevmiyorum bak kuma tayfayı dağıttı kizaru zoroyu ayaklarının altında nerdeyse öldürüyodu.Ama bu adamları kullandığı güçlerden ve şöhretlerinden gücünü kabullenebilirim fakat teach çok aşırı abartıldı bence tabi herkesin düşüncesi farklı saygı duymak lazım....

Dediklerine birşey demiyorumki :D adam gerçek bir korsandan esinlenilmiş zaten bende onu söylüyorum zaten luffy yeni dünyadaki gücü biraz olsun anlamıştır sanırım adam daha logia'nın neolduğunu çözemedi daha önce karşılaşmış olmasına rağmen.Luffy teach'e denk demiyorum fakat op çok güçlü adamlar var bunu gördük fakat benim demem şu Teach'i çok fazla büyüttüler adamı kami yaptılar nerdeyse(Deprem yeteneği dünyayı yok edebilirya o açıdan)ben bu yüzden bu karakteri pek sevmiyorum bak kuma tayfayı dağıttı kizaru zoroyu ayaklarının altında nerdeyse öldürüyodu.Ama bu adamları kullandığı güçlerden ve şöhretlerinden gücünü kabullenebilirim fakat teach çok aşırı abartıldı bence tabi herkesin düşüncesi farklı saygı duymak lazım....
evet abartıldı ancak adamın hedefi ne korsan kral olmak bunu bir luffy söylüyor birde teach zaten bunu söyleyebilmek için biraz abartın olmalı bence

hayır bide bacakları incecik (o yüzden arada 5 tane luffy girecek kadar boşluk var :D ) göbek dev gibi o göbek toplam ağırlığın %80 i vardır heralde :hhh: bu adamın neresini beğeniosunuz beğenmeyi geçtim fanı olabiliosunuz adamda gurur felanda yok hile hurda tüm işleri..
luffy gibi iq'su 3 olan birinin fanı nasıl oluyosa :D gerçek bir korsana benzeyen birini gerçek tarihten esinlenilmiş en büyük korsanın fanıda olur cin ali(luffy) fanı olcama :D 1-teach 2-zoro 3-mihawk - birde gurur diyosun değil mi? hile hurda? fark ettiysen bunlar ''Korsan'' ve korsanfan'dayız :D bence kahramanlık yapan korsanlar çok garip

ya varya adamı sevmiyonuz diye bide kambur yaptınız, luffy cin ali gibi sıska bişey, buggy ise joker çakması tam çakma :D zaten korsana benzeyen tek adam teach onada laf ediyonuz valla Oda bile en sevdiği korsan, siz kabul etmesenizde
napim oda seviyorsa ben nefret ediyorum ? Ve Kesinlikle o göbekten dolayı kambur duruyor bacaklar zaten açılmış minicik birşey... Luffy'de kas var kas nerde cin ali ? Buggy Joker çakması felanda değil... Kendi tarzı var adamın :respect:

Bide luffyi artık ço fazla gear second'a bağladılar rahatsız olamaya başladım luffy g.seconda bukadar dayanırsa BB karşısında fazla şansı yok teach önceden bir korsan tayfasında olduğu için korsanlık konusunda daha ilerde luffy'den luffy daha çekirdek ama o çekirdekden bir filiz çıkacak ve büyük bir ağaç olacak işte ozaman gerçek korsan olmanın tam anlamını kavrıyacak aslında luffy bunu biliyor ama tam anlamıyla bunu yaşayamıyor yeni dünyada bunun daha çok farkına varcak.Tabi Korsan demek önüne geleni öldürüp başkalarının hazinelerini çalmak değildir.Oyuzden Luffy'nin korsanlık anlayışını ben doğru buluyorum ama işte dediğim gibi Luffy'nin bu durumu tam özümsemesi için deyim yerindeyse Shanks'ın kıvamına gelmesi lazım işte ozaman gerçek korsan olcak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık