Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Marshall D. Teach - Blackbeard (Karasakal)

Şu an Teach'i yenmeye en yakın adam kim diye sorsalar Shanks derim. Buna bir itirazın yok ise açıklama yapmama da gerek yoktur diye düşünüyorum.
Shanks'ın onu yenebilmesinin sebebi kesici saldırılarının güçlü olmasıdır muhtemelen derim, yoksa Haki ile alakası olacağını düşünmüyorum, bu adamın Amiral savunması gibi Haki saldırılarına karşı bir savunması yok ki Shanks'ın Haki seviyesi fark yapsın, Haki kullanmayan adamda Teach'e vurabiliyor sonuçta.

Oda final arkında tek gözünde korsan maskesi olan biri olacak demiş. Büyük ihtimalle Teach'in bir gözü kör olacak bunuda yapsa yapsa Shanks yapar ama kendisi ölür mü bilemiyorum. Eli değmişken bir ayağınıda kesip kopartıp atsa fena olmaz. O zaman Peter Pan'deki Captain Hook gibi olur :D Güzelde olur.

Oda final arkında tek gözünde korsan maskesi olan biri olacak demiş. Büyük ihtimalle Teach'in bir gözü kör olacak bunuda yapsa yapsa Shanks yapar ama kendisi ölür mü bilemiyorum. Eli değmişken bir ayağınıda kesip kopartıp atsa fena olmaz. O zaman Peter Pan'deki Captain Hook gibi olur :D Güzelde olur.
O korsan büyük ihtimalle Roger'ın gayrimeşru çocuğu olacak. Babasının tayfasında olan herkesi babasına olan kini yüzünden katledecek. Shanks, Rayleigh gibi isimler bunun elinde can verecek büyük ihtimal.

Roronoa Zoro

Shanks'ın onu yenebilmesinin sebebi kesici saldırılarının güçlü olmasıdır muhtemelen derim, yoksa Haki ile alakası olacağını düşünmüyorum, bu adamın Amiral savunması gibi Haki saldırılarına karşı bir savunması yok ki Shanks'ın Haki seviyesi fark yapsın, Haki kullanmayan adamda Teach'e vurabiliyor sonuçta.
Peki sence Shanks gibi bir adam o kesici saldırı kullanırken domates keser gibi mi kullanıyordur yoksa hakiyle kombine edip de mi kullanıyordur ? Ki karşısındaki rakibin aynı zamanda bir logia olduğunu düşünürsek sorulması bile gereksiz bir soru haline geliyor bu soru. Ancak sen hakiyi işin içine katmadığın için sorulması gerekli hale geldi.

Gura gura aynı zamanda çok sağlam bir savunma meyvesi. Adamın nerdeyse bloklayamayacağı saldırı yok. İşte bu yüzdendir ki Luffy'nin g3 ü bu adam karşısında işe yaramaz. Depremi bir çaktı mı g3 falan kalmaz ortada. Şu an görünen tek şansı g2 modunda hakiyi çok sağlam kullanması. Teach hantal bir karakter. Luffy ise hızlı. Luffy'nin avantajı da hızı olacaktır. Ancak sadece haki de yeterlidir demiyorum. Çok sağlam da dourikisi olmak zorunda.

Teach herhangi bir zoan yerse ki bu yüksek ihtimalle mistik zoanlardan biri olur.... O zaman son boss olur ve Luffy Karasakal'ı tek başına değil, DbZ'de Kidd Boo'da olduğu gibi yardım alarak alır. Gura gura + yami yami bile çok zor da neler olacak bilmiyoruz..

Alpamis

Hız önemli bir faktör ama o çekim gücünden kaçmasına yeterli olabilir mi bilmiyorum. Ya da şöyle sorayım Kizaru Teach'in çekim gücünden sıyrılabilir mi ? :D

On numara anket konusu olurdu la bu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık