Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Marshall D. Teach - Blackbeard (Karasakal)

BB ' nin gücünü meyveden almayan sağlam karakterlere karşı pek şansı yok öyle ki teachin shanksı öldürme ihtimali zayıf gözüküyor , gura gura nın bir üstünlüğü olsaydı Whitebeard o fiziksel gücü ve meyvenin üstündeki tecrübesiyle shanksı indirirdi

Monkey :D Luffy

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=haVbjJO6xjE[/YOUTUBE]
valla burda ki gibi bence kilit cümle luffy nin so what ? ı luffy dövüşürken BB gibi meyvesine ve hakisine güvenmiyor elinde ne varsa kullanıyor yani luffy nin meyve gücünü kaybetmesi luffy için bir kayıp ama o kadar derinden etkilemez luffy i ve üstüne üstlük haki gücü falan power up illaki gelecek o zaman karasakal için sıkıntı başlar ve bazı arkadaşlar değinmiş bende aynı düşünüyorum deprem meyveside luffye lastikten dolayı nispeten az zarar verir ve de luffynin h haki üstüne hakisiyle ekleyeceği yeni yetenekler olacaktır.BB de illaki güçlüdür geliştirmiştir çok zorlu bir rakip olacağı kesin ama final rakip mi olur nedense içime sinmiyor
ha burda biraz uçuk teori olacak ama karsakal için meyve toplamanın sınırı yoksa o zaman sıkıntı büyür ama bence hep dediğim gibi burda luffyde h. hakinin meyve kapatma gücü olur işte o zaman ace in intikamı adı altında 100 sayfa temiz dayak atar luffy bbye

gökyüzüne inanıyo bu adam hatta impel downda magellan tarafından zehirlenince gökyüzü ölmememizi filan istedi diyor.sonra şu çocukluk resmi ordada gökyüzüne bakıyor.

optimistic

final boss'u olacağını düşünüyorum: büyük ihtimalle hükümeti dragon devirecek luffy de finalde bununla çarpışacak tabi ki luffy alıcak(oda yamuk yapmazsa). Bir de shanks'ın yarası ile ilgili olarak bence yara teach'den değil eskilerden bir flashback göreceğiz belki yeni bir karakter ya da luffy tarzı bir yara olabilir sonuçta luffy'e benim çocukluğumu hatırlatıyor demişti. Ve bence luffy teach ile karşılaşmadan önce teach shanksı indirmiş olucak ölü ya da ağır yaralı(umarım ölmez de luffy'nin hayalini görür). işte böyle :)

Roronoa Zoro

Haki + Sağlam douriki.. Başka bir açıklaması yok. Meyveden bir cacık olmaz bu adam karşısında.

Haki + Sağlam douriki.. Başka bir açıklaması yok. Meyveden bir cacık olmaz bu adam karşısında.
Haki kullanmanın ne gibi bir faydası olabilir Teach'e karşı ? Logiasının gücü zaten normalden daha fazla acı almasına yol açıyor, mantıken baktığın vakit tam tersine Haki ile vurursan normalden daha fazla acı almaması gerekiyor.

Roronoa Zoro

Haki kullanmanın ne gibi bir faydası olabilir Teach'e karşı ? Logiasının gücü zaten normalden daha fazla acı almasına yol açıyor, mantıken baktığın vakit tam tersine Haki ile vurursan normalden daha fazla acı almaması gerekiyor.
Şu an Teach'i yenmeye en yakın adam kim diye sorsalar Shanks derim. Buna bir itirazın yok ise açıklama yapmama da gerek yoktur diye düşünüyorum.

Alpamis

Bizim Luffy çok zor durumda. Luffy lastik meyvesinin dayanıklılığını kullanamayacak. Karşısında ki kişide böyle bir meyve var. Aynı zamanda ne kadar hızlı olursa olsun karşısında çekim gücü olan bir meyve var. Ayrıca bir eli yakalayıp diğer yumruğuyla da deprem yumruğu vurmasını sağlayacak 2. bir meyvesi var. Ve Teach'in dayanıklılığı da hayvan gibi. Fiziksel gücü de yerinde. Bu adamı yenebilmesi için her şeyden kasması gerekiyor. Bakarsınız Teach 3. meyve bile yemiş olabilir. O da Zoan olursa karşısında sürekli güçlenen bir adam olucak.

Şu an için ise bana göre de Teach'i yenebilir dediğim kişiler Shanks ve Dragon'dur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık