Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Önerileri

"Oha bakın ne kadar da karizmatik ve köşeliyim, kesinlike bir taktik dehasıyım! (Bu sırada oklara plot armorla kafa atar?)"
Bu seride acayip karizmatik olup kafasina ok yeyip ölen/ kör olan karakterler var, plot armor falan yok yani. O sahnedeki adam belki salak olabilir ama sahnenin muazzamlığına laf edilemez. Bu manhuanın en iyi yanı çizimlerin mükemmeliğinden ziyade sahne açılarıdır, sinema çekimi gibi çizmiş mübarek. :D

Bu seride acayip karizmatik olup kafasina ok yeyip ölen/ kör olan karakterler var, plot armor falan yok yani. O sahnedeki adam belki salak olabilir ama sahnenin muazzamlığına laf edilemez. Bu manhuanın en iyi yanı çizimlerin mükemmeliğinden ziyade sahne açılarıdır, sinema çekimi gibi çizmiş mübarek. :D
Karizmatik olup ölmek ayrı bir şey, karanlık ve köşeli gözükmek için ok yağmurunda mongol gibi yürümek ayrı şey. Mesela ben okusam mı diyordum, bu tarz sahnelerin yaratacağı cringe efektinden dolayı şüpheli oldum.

bir süredir aradığım mangayı buldum sonunda
dorohedoro
varmı çevirisi falan güzel okuyabileceğim link verebilecek? ingilzice türkçe fark etmez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık