Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Önerileri

k8Triton

Black Clover öneririm. Büyücülük üzerine devam eden güzel bir manga. Yeni nesil şonenlerden, 100 bölümü yeni aştı. Forumda konusu da var, okursan beklerim konuya :D

Takip ettigim bir seri tesekkurler oneri icin.

Black Clover okuduktan sonra Tower of God oku. İkiside güzel seridir.
Tower of god a bakmistim fakat sevemedim.Sizce bir firsat vereyim mi?Tesekkurler oneri icin.

Takip ettigim bir seri tesekkurler oneri icin.
Tower of god a bakmistim fakat sevemedim.Sizce bir firsat vereyim mi?Tesekkurler oneri icin.
Tog'u bende yarım bırakmıştım önceleri, sonrasında dönemedim. Çok övüyorlar, arkadaşa +1 vereyim Tog için. Epey kaliteli deniyor. Bende okuyacağım bir ara.

Birde büyü için ek olarak Trinity Wonder'i önereyim. Baş karakterlerinden bir büyücü. Devam ediyor şu an, 37 bölüm oldu. Ama Breaker'i yapanlar yapıyor, daha çok dövüş sanatları üzerine bir webtoon.

k8Triton

Ne kadarını okudun ?
Fırsat ver.
Hocam selamlar,

Bir kac bolum okumustum fakat pek sarmadi diye birakmistim.Tekrardan bir goz atayim olmadi.
Suana kadar okudugum bu tarz mangalari yazayim belki bu sekilde daha kolay yeni mangalar bulabilirim.
  • Tales of Demons and Gods
  • Battle Through the Heavens (Doupo Cangqoing)
  • Shen Yin Wang Zuo
  • Black Clover
  • Noblesse (Bu kategoriye giriyor mu bilmiyorum)
  • Fairy Tail
  • Zui Wu Dao :agla:
Suana kadar bu tarz okudugum veya okumaya devam ettigim mangalar bunlar.Bunlara bakip bir kac tavsiye verebilirseniz cok sevinirim.

Hocam selamlar,

Bir kac bolum okumustum fakat pek sarmadi diye birakmistim.Tekrardan bir goz atayim olmadi.
Suana kadar okudugum bu tarz mangalari yazayim belki bu sekilde daha kolay yeni mangalar bulabilirim.
  • Tales of Demons and Gods
  • Battle Through the Heavens (Doupo Cangqoing)
  • Shen Yin Wang Zuo
  • Black Clover
  • Noblesse (Bu kategoriye giriyor mu bilmiyorum)
  • Fairy Tail
  • Zui Wu Dao :agla:
Suana kadar bu tarz okudugum veya okumaya devam ettigim mangalar bunlar.Bunlara bakip bir kac tavsiye verebilirseniz cok sevinirim.
Feng Shen Ji
The Breaker
Girl of the wild
History's Strongest Disciple Kenichi
Nanatsu no Taizai
Magi
Berserk
Akame ga Kiru!
The Legendary Moonlight Sculptor
Beelzebub

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık