Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan vs. Charlotte Katakuri

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    231
Onların güncel hali diye bir şey yok, adamlar iki sene önce neyse şimdi de o. Güncel olayı bizim tayfa ve süpernovalar için geçerli. Jimbei, Croc, İvankov zaten yaşını başını almış yeni dünyaya girmiş çıkmış, ünvanlarını almış kişilerdi.
Eğer Croco,İvankov 2 sene önceki haliyle aynı diyorsan zaten Kata alır değil diyorsanda Magellan bile alamaz.Kurduğun gelişme mantığına inanmıyorum.
Croco aynı mıdır 2 sene önceki haliyle desen %90 hayır der.

Tabi ki Katakuri yener.

Ama abartmayın, karşısındaki Magellan. Olsa olsa bir birim fark vardır aralarında. Ne de olsa onunla denk güçteki Shiryu, yonko tayfasında ikinci gemi kaptanı oluyor. Çok yüksek ihtimalle de güç bakımından tayfanın Tiç'ten sonra gelenidir. Magellan'nın da ondan hiç eksiği yok, varsa fazlası vardır.
Yani bahsedildiği gibi belirgin bir klasman farkı yok arada.

Tabi ki Katakuri yener.

Ama abartmayın, karşısındaki Magellan. Olsa olsa bir birim fark vardır aralarında. Ne de olsa onunla denk güçteki Shiryu, yonko tayfasında ikinci gemi kaptanı oluyor. Çok yüksek ihtimalle de güç bakımından tayfanın Tiç'ten sonra gelenidir. Magellan'nın da ondan hiç eksiği yok, varsa fazlası vardır.
Smoothie Reiju sahnesini hatırlatmak isterim. Zehir tehlikelidir.

Şu an Katakuri diyorum ama kesin diyemiyorum.

Eğer Croco,İvankov 2 sene önceki haliyle aynı diyorsan zaten Kata alır değil diyorsanda Magellan bile alamaz.Kurduğun gelişme mantığına inanmıyorum.
Croco aynı mıdır 2 sene önceki haliyle desen %90 hayır der.
Niye aynı olmasın ?

Aynı olmayan Oda'nın bize gösterdiği yeni güçler. Bu adam taa zamanında gelip WB ile dövüşmüş. Haki falan biliyordur yani. Neyse muallakta şeyler uzatmamak lazım görüş ayrılığı diyelim :good:

Tabi ki Katakuri yener.

Magellan Teachten sonra gelen adama denkse nasil oluyor da Katakuriyle arasında 1 birim fark oluyor :hmm:

Bana Kata çok daha baskın görünüyor. Zehirden de meyve uyanışıyla kurtulur. Şu kızıl halinden bile kurtulabilir bolca mochi ile.
Zehre illaki temas edecek bu adam, nefes alsa yine zehirlenip dengesi bozulacak. Dar ve kapalı alanda zehre karşı bağışıklığı olmayan, temastan etkilenen herkesi alır bence. Katakuri uyanışla her tarafı mochi yapsa, Magellan da her tarafı zehirle kaplar. Uyanışın üretken meyveye tepkisini bilmiyoruz. Punk hazard misali yarı mochi yarı zehir olursa şaşırmam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık