Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Luffy'nin Uyanışı Sonrası Oluşan Nefret

Yani dediğim gibi yazdıklarım hoşunuza gidecek diye birşey yok.Burası forum.Herkes belirli bir çerçevede istediği düşünceleri savunabilir.Herkesin de aynı düşünceleri paylaşmasına gerek de yok bence.

Ben kendi düşüncelerimi belli bir çerçevede söylemeye devam edeceğim tabiki de.
Sen o çerçevenin dışındasın. Sana hakaret etsem ya da bir şekilde tahrik etsem fikrimi düşüncemi paylaşmış olmam. Burası forum diye geçiştirilmez, uzaklaştırılırım. Yalan yanlış şeylerle ısrarla algı yapıyor insanlara iftira atıyorsun. Bu fikrini görüşünü belirli bir çerçevede belirtmek falan değil. Ha inan bana buna devam etmeni isterim. Yap ki iyice göze bat ön plana çık günün sonunda iki tane şikayete bakar sana güle güle dememiz. Sen elbette bunu yapmakta özgürsün yani.

Yani dediğim gibi yazdıklarım hoşunuza gidecek diye birşey yok.Burası forum.Herkes belirli bir çerçevede istediği düşünceleri savunabilir.Herkesin de aynı düşünceleri paylaşmasına gerek de yok bence.

Ben kendi düşüncelerimi belli bir çerçevede söylemeye devam edeceğim tabiki de.
En sıkı Luffy fanları bile şu durumdan memnun değilken, içlerinde şu bölümlerden sonra kendini banlatanlar bile varken bölümlerin beğenilmemesinin Luffy haterliği yüzünden olduğunu nasıl söyleyebiliyorsun?

Bu şekilde yazmanız ters etki yapıyor ve karakterden soğutuyor, bilin istiyorum.

Son düzenleme:
Alakasız konuyla ama kendisini devleştirdiği anda kiyafetleri de büyüyor , haliyle hasır şapka da büyüyecek. Acaba bu Im'in baktığı dev hasır şapkayı açıklar mı?

Alakasız konuyla ama kendisini devleştirdiği anda kiyafetleri de büyüyor , haliyle hasır şapka da büyüyecek. Acaba bu Im'in baktığı dev hasır şapkayı açıklar mı?
Bence açıklamaz reis.Çünkü Luffy bu uyanışı kapattığında şapkası da otomatikmen küçülecek.Yani Luffy küçüldüğü sırada şapka da küçülecek.

Şeytan meyve kullanıcıları sadece kendi vücutlarını değil, üstlerindeki giysileri de etkiliyor.

Ben bu şapka olayını devlerle yani Elbaf ile ilişkilendiriyorum.Yada Joy Boy'un bir dev olacağını falan düşünüyorum.

Reis çok linç yersin bu konuda ben sana söyleyeyim.

Formun yazılı olmayan temel kuralı "Hiçbir şartta Luffy'i övmek veya övmeye yönelik göndermeler yapmak kesinlikle yasaktır." Hazırlıklı ol.

Linç loading..... %30 ......... %50 ......... %70 ........%100
Linç Uploaded.

Hayırlı çarpışmalar diliyorum sana.
Alakası bile yok. Tanımadığın, oturup konuşmadığın kişiler hakkında da böyle kesin yargılar oluşturmamanı öneririm. Luffy ve tayfanın Robin'i kurtarmak için yaptıkları, Luffy'nin sözlerini dinlerken etkilenmiş, yerimde duramayan bir çocuk olmuştum. Yeri gelir Luffy övülür.

İnatla ve ısrarla anlamıyorsunuz. Son bölümlerde Luffy eleştirilmiyor, Oda eleştiriliyor. Bunu kavrayın artık lütfen.

Uyanışdan öncede başlamışdı bizim şaklaban kendinden nefret ettirmeye uyanış zirvesi oldu korkak kaçan başkalarıyla iş birliği yapan suikast düzenlemeye çalışan başkasının en önemli hazinesini yok eden düşmanlarına tek dalması gerekirken defalarca yardım alan adil savaşmayan defalarca yenilip yenilip ben korsan kral olucam deyip bıkdırması biri ölünce hiç bişey olmamış gibi parti yapan gerçi Pedronun öldünü düşünmüyorum bi yerden fırlıcakda öldü gibi gösterilen diyelim daha bi dünya şey var. Lufy'den ezikler kralı olur anca böyle kral olmaz..

En sıkı Luffy fanları bile şu durumdan memnun değilken, içlerinde şu bölümlerden sonra kendini banlatanlar bile varken bölümlerin beğenilmemesinin Luffy haterliği yüzünden olduğunu iddia ediyorsun.

Bu şekilde yazmanız ters etki yapıyor ve karakterden soğutuyor, bilin istiyorum.
Luffy haterlığı yüzünden de olabilir, olabilir yani niye olmasın Luffy'e hater olunmaz diye bir kaide mi ? Bu bir sorun değil ki niye bunu sorun yapıyor insanlar anlamış değilim :bilmem:

Sanji pavır ap aldı, hayvan gibi dayanıklı oldu süper haki kastı, saldırılarına ekledi falan yani, "ultra süper insan oldu"
Zoro pavır ap aldı, kral haki açtı, hayvandı, hayvanlığına hayvanlık kattı, zaten ultra süper insan gücündeydi, "şimdi kralı oldu"
Luffy pavır ap aldı "looney tunes" karakteri oldu...

İşte nefretin sebebi :artiz:

Sen o çerçevenin dışındasın. Sana hakaret etsem ya da bir şekilde tahrik etsem fikrimi düşüncemi paylaşmış olmam. Burası forum diye geçiştirilmez, uzaklaştırılırım. Yalan yanlış şeylerle ısrarla algı yapıyor insanlara iftira atıyorsun. Bu fikrini görüşünü belirli bir çerçevede belirtmek falan değil. Ha inan bana buna devam etmeni isterim. Yap ki iyice göze bat ön plana çık günün sonunda iki tane şikayete bakar sana güle güle dememiz. Sen elbette bunu yapmakta özgürsün yani.
Neyse dostum çok tartışmayı uzatmak hem bu oruç hem de bu cuma gününde çok doğru değil.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık