Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

Bilemiyorum ama bariz bir güç katacağı kesin.
Şu ana kadar gördüğümüz uyanış açan meyvelerin hepsi üretici paramecia türüydü. Doff tel, Kata ise mochi üretiyordu Luffy'nin ise ürettiği tek şey yemek yedikten sonra tuvalette oluyor :D Benim şahsi görüşüm Luffy uyanış açamaz açsa ne olacak ki zaten zemini lastik yaptı diyelim düşmanla sekip dururlar en fazla anlamlı gelmiyor bana pek üretici olmayan meyvelerin uyanış açması. Logialar zaten doğuştan uyanış açık, Zoan-uyanış bu kelimeleri yan yana kullanmak bile garip zaten :rolleyes: Bu uyanış muhabbetini Oda Paramecialar için çıkardı bence ama o bile tümünde geçerli değil Mesela Hawkins, Urouge, Luffy, Law, Bege, BM, Daifuku, Pudding tarzı meyvelerden beklemiyorum ben bu uyanışı lakin Mr3, Perospero, Trebol tarzı meyveler için önemli bir güç olur :sapkali:

Edit : Magellan neredeyse yenilmez olabilir uyanışla mesela o da üretici.

Luffy gelişime fazlasıyla açık Katakuri seviyesindedir.

Not: Bu arada “şu anki” olacak sanırım. Kafa karışıklığı oluyorsa şimdiki deyip rahat rahat yazabilirsiniz.

Şu ana kadar gördüğümüz uyanış açan meyvelerin hepsi üretici paramecia türüydü. Doff tel, Kata ise mochi üretiyordu Luffy'nin ise ürettiği tek şey yemek yedikten sonra tuvalette oluyor :D Benim şahsi görüşüm Luffy uyanış açamaz açsa ne olacak ki zaten zemini lastik yaptı diyelim düşmanla sekip dururlar en fazla anlamlı gelmiyor bana pek üretici olmayan meyvelerin uyanış açması. Logialar zaten doğuştan uyanış açık, Zoan-uyanış bu kelimeleri yan yana kullanmak bile garip zaten :rolleyes: Bu uyanış muhabbetini Oda Paramecialar için çıkardı bence ama o bile tümünde geçerli değil Mesela Hawkins, Urouge, Luffy, Law, Bege, BM, Daifuku, Pudding tarzı meyvelerden beklemiyorum ben bu uyanışı lakin Mr3, Perospero, Trebol tarzı meyveler için önemli bir güç olur :sapkali:

Edit : Magellan neredeyse yenilmez olabilir uyanışla mesela o da üretici.
Sanmıyorum her meyveye ek güç veriyor öyle ya da böyle, Luffy lastiğin formunu değiştirebilir belki.
Lastiği sertleştirip farklı bir şekle sokabilir, veya daha farklı şeyler olur, ama etrafından lastik çıkarmak gibi basit işler olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık