Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

luffy bu arc direk seviye atladı. Adam geleceği görüyor artık tabi bu yeteneğinde ustalaşması zaman alacak. Ayrıca gözlem haki seviyesi bir katakuri olamayacak hiçbir zaman (çünkü luffy asla katakuri gibi sabırlı ve sakin kalamaz). seviyeye gelirsek shanksın dediği gibi luffy zirveye yaklaşıyor yakında amiral alacak seviyeye gelicek ama şuan için.
-amiral yenemez.(savaşır ezilmez ama güç konusunda hala eksiği var bir amirali indiremez )
-amiral altı bir denizcinin luffy e dokunabileceğini sanmıyorum. (istisnalar hariç )
-yonkou yenemez.
-yonkou tayfasından 1. ve 2. komutanlar uğraştırsada kalanları zorlanmadan alacaktır.
-süpernovalar arasında luffy e rakip çıkacağını sanmıyorum ( belki eustass kid, gücünü görmemiz lazım)
Bu kidden hala umudu kesmediniz mi?

sağ kol gibi görünüyor ama katakuri dövüşü biraz şaibeli. yani henüz sağ kolu kesin yener diyebileceğimiz konumda değil bence. bütün sağ kollarla luffy dövüşmeyecek diye tahmin ediyorum ben de ama en azından kaidonun sağ kolu ile dövüşecektir. marco ile de bir dövüş olma ihtimali yok zaten. dolayısıyla önce weevil sonra kaidonun sağ kolunu yenerek bu seviyenin üstüne çıkacaktır.

Katakuri ‘den güçlü şu an . Kata en güçlü sağ kol ise farklı en güçsüz ise farklı bir sonuç çıkıyor ortaya.

Kata en güçsüz olduğu için başka bir sağ kolla ölüm kalım dövüşü bekliyorum Lucci gibi.Yada bu dövüş Weevil ile olacak.
Weevil bilinmeyen güç mantıklı,ama daha aynı ligden adamlarla dövüşmez bence,katayı en güçsüz sağ kol olarak görsek bile,sağkollar arasında çok fark yoktur bence,amiral ve yonkoular da olduğu gibi dengelidir diye düşünüyorum

Silinmiş Üye

Luffy gözle görülür şekilde yonkou seviyesine çıktı abi sağ kol sol kol kenara atılacak bir seviye değil 5 yonkou nun içindeki 5. yonkou . çok bile sürdü okadar karakter ile savaşıcak ve tayfasını koruyabilmek için bu power up ı almalıydı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık