Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

Sağkol yendi diye o seviyenin üstüne çıkmaz. Forumun şu eşitlik mantığı benimkiyle pek uyuşmuyor. Kaido = Bm mi? Bm'nin yenileceğini düşünüyorsan ( istersen 1 yıl hiç durmadan kapışsınlar ) Kaido yonko üstü olmaz. Gerçi Akainu, Kuzan'ı yendi diye yonko oldu demi? :D

Luffy, Kata ile dövüşü sonrası Yonko 1. - 2. adamı arasında bir seviyededir. Ama G4 çeşitliliği ve G4ü kullanma süresi arttığı için Yonko 1. adamı olmuştur. Silahlanma kasacağı bir rakip sonrası yavaştan daha üst liglere girebilir.

Sağkol yendi diye o seviyenin üstüne çıkmaz. Forumun şu eşitlik mantığı benimkiyle pek uyuşmuyor. Kaido = Bm mi? Bm'nin yenileceğini düşünüyorsan ( istersen 1 yıl hiç durmadan kapışsınlar ) Kaido yonko üstü olmaz. Gerçi Akainu, Kuzan'ı yendi diye yonko oldu demi? :D

Luffy, Kata ile dövüşü sonrası Yonko 1. - 2. adamı arasında bir seviyededir. Ama G4 çeşitliliği ve G4ü kullanma süresi arttığı için Yonko 1. adamı olmuştur. Silahlanma kasacağı bir rakip sonrası yavaştan daha üst liglere girebilir.
?

Bence keyfi sebepler var.
Keyfi sebepten değil öyle olduğu için.En basitinden düz mantık bile gitsen ulaşıyorsun bu sonuca kasmaya gerek yok.Kasılacak seri değil zaten one piece hep düz mantık.Wb tayfasının en güçlü tayfa olduğu söylendi.Wb en güçlüydü.Marco en güçlü sağ kol muhtemelen ihtiyarlar da çok sözünü etti.Mom da en zayıf yonko olduğu için otomatik olarak ikinci sıradaki isim olan katakuri de büyük olasılıkla en zayıf olanı.

Babasını döver, Lufy>Dragon.:D
Doğru döver şu anda. :)

:D Bunları açıklamıştık ne...
Sanki bide doğru bilgiymiş gibi gider yapıyor :D
Gider yaptığımı kim söyledi illa gülücük koymamız mı gerek.Onunla önceki tartışmalarımızda açıkladıklarımızı söylüyordum boşa aynı şeyleri yazmayalım diye konusu değil burası.

Akainu'nun seviyesi tüm amirallerin üstünde görünüyor saçma biçimde. Daha yıkıcı meyveye sahip olabilir ama Fujitora, Kizaru, Kuzan hangisi ile savaşsa yine 10 gün sürecek savaş. Kulağına kesik atan saldırı zamanında durdurulmasa beyni delinmişti belki de. Ufak avantajlarla üstünden forumda 'Kaido'yu kimler alır' vs gibi konulara tek başına eklenince, bu örneği vermek istedim.

Keyfi sebepten değil öyle olduğu için.En basitinden düz mantık bile gitsen ulaşıyorsun bu sonuca kasmaya gerek yok.Kasılacak seri değil zaten one piece hep düz mantık.Wb tayfasının en güçlü tayfa olduğu söylendi.Wb en güçlüydü.Marco en güçlü sağ kol muhtemelen ihtiyarlar da çok sözünü etti.Mom da en zayıf yonko olduğu için otomatik olarak ikinci sıradaki isim olan katakuri de büyük olasılıkla en zayıf olanı.
1 Yonkou'nun tayfasında bulunan kişiler, diğer yonkou'nun tayfasındakilerden 1v1'lerde daha güçlü olursa ortada denge kalmaz diye düşünüyorum. Yani birisi birinden kuvvetli, diğeri diğerine eşit vb. gibi bir mantık yonkou sistemine daha uygun gibi.

Daha detaylandırcak olursam;

BM'nin sağ kolu güçsüz olmak zorunda değil Kaido'nun sağ kolundan,
BM'nin 3. adamı güçsüz olmak zorunda değil Kaido'nun 3. adamından, ...

Böyle düşünüyorum çünkü Yonkou sistemi bu kafayı sıyırmış korsanlara rağmen bir dengede. Bunlar sonuç olarak bir korsan ise evet diğer durumlar da olabilir sistemin işlemesinde ama temel güce dayanır diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık