Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

@Historia
Brulee önceki raunda ait bir durum. Luffy onun sayesinde kaçıyor ve oturup düşünmeye başlıyor. Daha sonra rakibini "tam gücündeyken" yenmeye karar veriyor ve birkaç saat sonra karşısına çıkıyor. Bu dövüş ise tamamen eşit şartlarda gerçekleşiyor. Flampe olayının tek amacı ise epik bir sahne göstermek ve Kata'nın karakterini göstermek. Zaten o sahneden sonra Kata fanı olduk hepimiz. Dayanıklılığın az ya da çok olması onun problemidir. Sonuçta aynı darbeyi Luffy de aldı. Mangaka tamamen eşit şartlarda dövüştürmek istediğini daha nasıl gösterebilir bilmiyorum. Ha dövüş içinde Kata'nın "Artık seni kendimden aşağıda görmüyorum." demesini de hatırlatayım.

Neyse işte, söylediğim şeyin doğru olduğundan eminim. Luffy şu anki seviyesiyle daha rahat yener artık. Bin bir türlü dayaktan sonra çıkabildi rakibinin seviyesine. Şimdi ise öyle bir derdi yok artık.

@Hakili Yumruk
Olabilir. Çok da takılmıyorum aslında Luffy'nin önceki icraatlarına. Mangaka şimdiye odaklanın diyorsa biz de öyle yaparız. :/

Luffy amiral seviyesine çıkmadan Kaido'nun karşısına çıkmayacak. Ahan da yazıyorum buraya. O yüzden şimdiden sağ kol seviyesine yükseltti mangaka. Bir sonraki rakibiyle birlikte ise amiral seviyesine adım atmış olacak.

Luffy amiral seviyesine çıkmadan Kaido'nun karşısına çıkmayacak. Ahan da yazıyorum buraya. O yüzden şimdiden sağ kol seviyesine yükseltti mangaka. Bir sonraki rakibiyle birlikte ise amiral seviyesine adım atmış olacak.[/QUOTE=
Ben bütün sağkolları da ,amiral seviyesinde olduğu gibi, birbirine yakın seviyede gördüğüm için,bundan sonra luffy sağ kolla felan dövüşmez,amiral seviyesi biriyle dövüşür diye bekliyorum

Luffy'nin bu kadar hızlı gelişmesi sinirimi bozuyor diğerleri çok geride kaldı. Hadi Zoro bir bakıma yetişebilir de Sanji nolacak? Seri sonu Kizaru alır diyorsunuz da ne zaman bu kadar gelişecek???

Luffy düştüğünde yerdeyken dövmeye çalışan, kalkarken kalkmasına engel olan katakuri'den eser yoktu son dövüşte.

Luffy mola verip döndüğünde iki taraf da iyileşmemişti. Luffy döndüğünde dövüş başlamamışken bile nefes nefeseydi ve yara içindeydi. Sıfırdan başlamamışlardı yani.

Sıfırdan başlasalar luffy bi daha bound man'la 3 kere vuramaz katakuriye. Katakuri durduk yere kendine mızrak da sokmaz. Tamam ikisi de yaralıydı ama katakuri kazanmak için luffy'i indirmek zorunda değil. indiremese bile snake man bitene kadar dayansa yeter.

Luffy sağ kol ligindedir ama hiçbirini yenemez diyorum. Dövüş sonrasında güçlendiyse o zaman sağ kollara denktir derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık