Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Şu Anki Seviyesi Nedir?

Katakuri ile kimsenin olmadığı bir yerde yine dövüşse kazanacağını düşünmüyorum o yüzden net 2.komutan diyebilirim.

Katakuri ile kimsenin olmadığı bir yerde yine dövüşse kazanacağını düşünmüyorum o yüzden net 2.komutan diyebilirim.
Son round kimsenin karışmadığı ve Luffy'nin rakibini tam gücündeyken kazandığı bir dövüştü zaten. Dahası senin söylediğinin aksine şimdi daha da rahat kazanır. Anca dövüşün sonralarına doğru k.hakisi gerekli seviyeye gelebildi. O seviyeye gelene kadar yemediği dayak kalmadı. Arc boyunca gördüğü eziyetleri de göz önünde bulundurursak baya sıkıntılı bir haldeyken yendi Luffy.

Şimdi dövüşseler ne o kadar dayak yiyecek, ne de Kata darbelerden kurtulabilecek. Her türlü fişini çeker kaçarı yok.

Son round kimsenin karışmadığı ve Luffy'nin rakibini tam gücündeyken kazandığı bir dövüştü zaten. Dahası senin söylediğinin aksine şimdi daha da rahat kazanır. Anca dövüşün sonralarına doğru k.hakisi gerekli seviyeye gelebildi. O seviyeye gelene kadar yemediği dayak kalmadı. Arc boyunca gördüğü eziyetleri de göz önünde bulundurursak baya sıkıntılı bir haldeyken yendi Luffy.

Şimdi dövüşseler ne o kadar dayak yiyecek, ne de Kata darbelerden kurtulabilecek. Her türlü fişini çeker kaçarı yok.
Kata luffy ye bodoslama dalsaydı dediğine katılabilirdim. Yok brulee giriyor araya veya diğer küçük kardeşi. Sonra kata karnına delik açıyor adamın zaten dayanıklılığı o kadar yüksek değilken karnına delik açıldı. Luffy nin zırh hakisi katadan daha geri ve gözlemini kataya vurabilecek kadar geliştirdi.
Bir de g4 süresi bittiğinde ne brulee ne flampe olacak ortalıkta. Yani şimdi bir daha dövüşse luffy baya zorlar ama kata alır. Bu sefer kata akıllanmış olur yani luffy yi mochi ile kaplayıp donut yemeye gitmez :)

Aslında Oda'nın ne b.k yediği belli değil bu dövüşte.Şimdi Cracker'le 11 saat dövüşmüş,Sanji'den bilerek güzel bir dayak yemiş,öfkeli orduyla kapışmış ve hapishanede kendine zarar vermiş bi Luffy var.Luffy'nin 1 tepsi yemek+10 dklık uykuyla gücünü 0'lamamış olması lazım.Zaten BM'ye attığı yumruktan bu durum az çok belli oluyor.Yani aslında Kata vs Luffy'de Luffy 1-0 geride başlayıp ona rağmen irade farkıyla da olsa kazanmıştır.Yani burdan ikisini eşit şartlarda kapıştırmış olsa Luffy şu an Kata'nın çok az üstü olmuş gibi bir sonuç çıkıyor.Ama öte yandan şöyle bir şey var.Luffy Kata dövüşü öncesi bir sağ kol etmezdi.Oda'nın da Luffy'i sağ kol seviyesine getirmeden direk o seviyenin az üstüne çıkaracağını düşünmüyorum.O yüzden dövüşte bi ara ''şeker enerjidir,güçtür'' muhabbeti döndü.Belki Oda bu sözle ''Luffy'nin önceki handikapını bir kenara bırakın şu ana bakın'' mesajını vermiş olabilir.Yani aslında Luffy dövüşe 1-0 geride başlamadı 0-0 başladı ve kazandı.Kısacası Luffy şu an sağ kol seviyesinde artık.Aşağısı olmaz.

Sağ Kol seviyesi olmadı gibi geliyor bana. Mangaka dövüş sonunu daha net çizerdi bence öbür türlü. Arc beklentileri üzerinden gidersek;
Tüm Kek, Sağ Kol altı
Wano Yonkou altı
Elbaf-Vs Shanks, Yonkou
Vs Teach, Korsan Kral.
Zaten ödülünden de mangaka bize birazcık gösterecek bu işin boyutunu. Öyle 1 milyar-900 milyon ödül bekleyenler de hayal kırıklığına uğrayacaklar bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık