Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bir Dövüşte Aldığı En Büyük Yardım

Sizce hangisi ?

• Nami'nin Buggy yardımı.Parçaları bağlaması.

• Thriller Bark 100 gölge takviyesi ve Nightmare Luffy.

• Champion Luffy.Magellan karşısındaki mum yardımı.

• Law sayesinde ve onun yardımıyla Red Hawk vurması.

• Gatz'ın Luffy'i kucaklayıp sırtında taşıması.

• Nami'nin yumuşak püskevitleri.

• Brulee yardımıyla aynalar üzerinden kaçması.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Algı yönetimi değil Red hawk bariz yardımdır.Bir başkası kısacası ope ope olmasa o şekilde ani ve hazırlıksız vuramayacağı bir darbe.Seçenek artsın diye uğraştım ama en fazla 7 tane çıktı.

Arlong dövüşünde Luffy'nin boynunu uzatıp nefes aldırmalarını eklemedim.Konuya yazdığım gibi neden ekleyeyim ? Ana karakterin direk hayatını kurtarıyor Sanji.Betonla birlikte havuza gömülmüş çekiç olmuş nasıl nefes alacak.Bu tarz yerleri almadım.Robin de 2 kez kurtarıyor almadığım gibi.

Şu tekme sahnesi neymiş öyle hiç akla bile gelmeyecek şeylerden birisi o kadar mangayı kare kare tarayıp açmadım herhalde konuyu.Birkaç seçenek daha olsa iyi olurdu ama 7 seçenekte yeterli.
Nami'nin Luffy'i Enel'in yanına çıkarması mı daha büyük bir yardımdır yoksa Red Hawk mı? İkisi de ölümcül durum değil. O kadar çok şey var ki, konudaki sınırlamaları net belirtmediğin için istediklerini koymuşsun işte. Başka örnekler verilince ya ben zaten dediydim diyorsun. E dediysen net sınırla da ona göre insanlar yorum yapsın, bir netlik yok ortada.
Nightmare Luffy var mesela ama Translar'ın Kraliçesi'nin Luffy'e bastığı dopingler yok mesela, neden? Uzar gider bu. Red Hawk var ama, o önemli aklsjdlkasjdlk

Nami'nin Luffy'i Enel'in yanına çıkarması mı daha büyük bir yardımdır yoksa Red Hawk mı? İkisi de ölümcül durum değil. O kadar çok şey var ki, konudaki sınırlamaları net belirtmediğin için istediklerini koymuşsun işte. Başka örnekler verilince ya ben zaten dediydim diyorsun. E dediysen net sınırla da ona göre insanlar yorum yapsın, bir netlik yok ortada.
Nightmare Luffy var mesela ama Translar'ın Kraliçesi'nin Luffy'e bastığı dopingler yok mesela, neden? Uzar gider bu. Red Hawk var ama, o önemli aklsjdlkasjdlk

Dediğim gibi aklıma gelenleri ekledim.Şu tekme olayı yardım değil arctaki ara olaylardan birisi.Onun dışında hormon olayı elbet aklıma geldi ama hormonu bastırıp direk vs attığı bir kişi yok ortada genel bir durum söz konusu.Hormonu alıyor savaşa kardeşini kurtarmaya gidiyor Luffy.Kimseyle vs atacak biçimde uğraşmıyor savaş meydanı orası Smoker ile bile karşılaşıyor bitiyor gidiyor.

Zoro'nun Orlumbus'tan aldığı net yardım mesela.Eğer Luffy'nin onun gibi bir sahnesi varsa atabilirsin ekleyebiliriz oy değişimi açık.Enel olayı bu şekilde miydi ? Ben hiç hatırlamıyorum şimdi bakmaya başlayacağım öyle net bir yardım olsa Enel tartışmalarında elbet geçerdi Nami çok yardım etti diye,Kraker için geçiyor mesela.

Çok başarılı bir konu, eline sağlık. Fukaboshi falan çok daha kalabalık olablirdi ama bu haliyle de anket çok ama çok zor. Karar veremiyorum.

Başarısız bir algı yönetimi. Luffy'nin üstüne çok gidiyorlar.

Forumda bir tane başka hiçbir karaktere ait şöyle konular bulamazsınız.

1-) Luffy meyvesiz olsaydı.

2-) Luffy'nin Dövüşlerinden hangisi saçmaydı( tam ismini unuttum.)

3-) Bu konu.

Bir sürü daha bulursun.

Dediğim gibi aklıma gelenleri ekledim.Şu tekme olayı yardım değil arctaki ara olaylardan birisi.Onun dışında hormon olayı elbet aklıma geldi ama hormonu bastırıp direk vs attığı bir kişi yok ortada genel bir durum söz konusu.Hormonu alıyor savaşa kardeşini kurtarmaya gidiyor Luffy.Kimseyle vs atacak biçimde uğraşmıyor savaş meydanı orası Smoker ile bile karşılaşıyor bitiyor gidiyor.

Zoro'nun Orlumbus'tan aldığı net yardım mesela.Eğer Luffy'nin onun gibi bir sahnesi varsa atabilirsin ekleyebiliriz oy değişimi açık.Enel olayı bu şekilde miydi ? Ben hiç hatırlamıyorum şimdi bakmaya başlayacağım öyle net bir yardım olsa Enel tartışmalarında elbet geçerdi Nami çok yardım etti diye,Kraker için geçiyor mesela.
Tabii canım alıp Luffy'i yukarı çıkarıyor Nami :D Tartışmalarda geçmez çünkü üzerinden 15 sene geçmiş, kim neyin tartışmasını yapacak o konuda hahah

Thriller Bark benim içi gerçekten hardcore bir yardımdır.Thriller bark harici hiç biri Luffye bir güç artışı sağlamıyor sadece E.Odanın luffy için işi zorlaştırmaları veya ortama daha kolay uyum sağlaması için oluşturulmuş yardımlardır.
Ama o 100 gölge Luffyi, luffylikten çıkartmıştır....

Gerçi bizim Moria'da Devi kullanıyordu ama adamın şeytan meyvesi o.

İlki Brulee.İkincisin de ilk başta kararsız kaldım ama sanırım Cracker dicem.Cracker'in gücü büyük oranda püskevitlerden gelirken Nami direk bu gücü ekarte etti.

Tabii canım alıp Luffy'i yukarı çıkarıyor Nami :D Tartışmalarda geçmez çünkü üzerinden 15 sene geçmiş, kim neyin tartışmasını yapacak o konuda hahah
Dert ettiğin şey bu olsun.Manga sayfalarına bakmaya başlıyorum eğer söylediğin gibi net bir yardım durumu varsa modlardan konuya eklemelerini isteyeceğim.En unutulanları bile Buggy dahil eklemeye çalıştım.Seçmece falan yaptığım yok yani Enel sahnesini eklemediysem öyle bir yardım olduğunu bile hatırlamıyor oluşumdan.

3-) Bu konu.

Bir sürü daha bulursun.

Evet evet kesin öyledir.Tabii başka karakterler üzerine o kadar konu olmayacak.Seride en çok yer kaplayan isim ana karakter haliyle en çok onun üzerine konu açılacak başka ne bekliyorsunuz ? Meyvesizdi,zorlanmıştı,potansiyeldi bu konuları da mı ben açtım yada hater diye tabir ettiğiniz kişiler açtı ? Hayır gayet fan mevzularına bulaşmayan yada başka karakterleri seven insanlar açtı.

3-) Bu konu.

Bir sürü daha bulursun.
Bence büyütülecek meseleler değil bunlar. WB dediğin adam Jozu'dan, Marco'dan yardım alıyor. Korsan tayfası bu herhalde yardımlaşacaklar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık