Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bir Dövüşte Aldığı En Büyük Yardım

Sizce hangisi ?

• Nami'nin Buggy yardımı.Parçaları bağlaması.

• Thriller Bark 100 gölge takviyesi ve Nightmare Luffy.

• Champion Luffy.Magellan karşısındaki mum yardımı.

• Law sayesinde ve onun yardımıyla Red Hawk vurması.

• Gatz'ın Luffy'i kucaklayıp sırtında taşıması.

• Nami'nin yumuşak püskevitleri.

• Brulee yardımıyla aynalar üzerinden kaçması.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Hepsini az çok hallederdi de, Magellana yapacak bir şeyi yoktu. Dokunamadan kesin bir yenilgi daha alırdı.

Red Hawk baya komik olmuş. Ulan g2 de zaten Dof herifin hızına ayak uyduramıyordu ki?

Haha normal bir konuda bile isi fanliga dokuyorsunuz, tartisma gerektirecek birsey yok luffynin yardim aldigi bariz konularda bile tartisiliyorsa, sirf haterlik yaptiginizdan dolayi tartismaya giriyorsunuz baska aciklamasi yok bence. Konu sahibi arkadas da istedigi yardimi ele alabilir objektif olup olmamasi bir seyi degistirmez.

Ya Allah aşkına! Şu Luffy hakkında bir konu açıyorsanız şu seçenekleri 2-3 yapmayın be kardeşim! Protesto ediyorum ve oy kullanmıyorum :artiz: :mad:

Konuya gelince..

1- Nami'nin yağmur takviyesi. Allah'ım güzellerin duasını geri çevirmezmiş. Arabasta'lılar böyle yağmur görmedi.

2- Brulee'nin "ayna ayna söyle bana korsan kraldan daha ballı var mı bu dünyada" takviyesi :fool: Kul daralmayınca Hızır yetişmez imiş. Sen ne mubarek adamsın Brulee!

3- Gatz'ın kucak yardımı. Ortamlarda korsan kralı kucakladım dersin kim bilecek :oleyo:

4- Yer altından çıkan yer fıstığı tadında 100 gölge. En iyi ne anlatır:

Daha var da seçeneklerde olanları ele aldım. Bir de @Millennium Wizard.. Abi Law'ın yardımı ile Red hawk çakması yerine çok rahat Usopp'un Enies Lobby gazlamasını seçeneklere alabilirdin. Luffy Mingo'ya red hawk çaktığında Mingo bundan ölümcül bir şekilde de etkilenmedi dövüşün kaderi de değişmedi. Ama Usopp'un gönül bağı ile iman takviyesi yaptığı an dövüşün seyri ve sonucu değişti. Bence değerlendir bu seçeneği :good:

Ya Allah aşkına! Şu Luffy hakkında bir konu açıyorsanız şu seçenekleri 2-3 yapmayın be kardeşim! Protesto ediyorum ve oy kullanmıyorum :artiz: :mad:

Konuya gelince..

1- Nami'nin yağmur takviyesi. Allah'ım güzellerin duasını geri çevirmezmiş. Arabasta'lılar böyle yağmur görmedi.

2- Brulee'nin "ayna ayna söyle bana korsan kraldan daha ballı var mı bu dünyada" takviyesi :fool: Kul daralmayınca Hızır yetişmez imiş. Sen ne mubarek adamsın Brulee!

3- Gatz'ın kucak yardımı. Ortamlarda korsan kralı kucakladım dersin kim bilecek :oleyo:

Daha var da seçeneklerde olanları ele aldım. Bir de @Millennium Wizard.. Abi Law'ın yardımı ile Red hawk çakması yerine çok rahat Usopp'un Enies Lobby gazlamasını seçeneklere alabilirdin. Luffy Mingo'ya red hawk çaktığında Mingo bundan ölümcül bir şekilde de etkilenmedi dövüşün kaderi de değişmedi. Ama Usopp'un gönül bağı ile iman takviyesi yaptığı an dövüşün seyri ve sonucu değişti. Bence değerlendir bu seçeneği :good:

Konuya gelince..

Eh 7 seçenek istiyorsun sen herhalde hepsini oylayayım istiyorsun o zaman ankete ne gerek var ? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık